Tani catering dietetyczny Gać (woj. mazowieckie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Gać – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.8/5

W dobie przemysłowo przetworzonej żywności ważne jest, aby mieć dobre nawyki żywieniowe. W naszej firmie cateringowej nauczymy Cię na czym polega zdrowe odżywianie, wspólnie z naszym dietetykiem wybierzesz dietę spełniającą wszystkie potrzeby Twojego organizmu. Zastąpimy nieodpowiednie produkty najbliższymi im alternatywami, dostosujemy ich ilość, nadamy im wygląd i przeznaczenie. Nie każdy ma ochotę jeść komosę wieczorami, a jeszcze mniej osób wie, jakie ma wartości odżywcze. Pokochasz swoją dietę pudełkową w Gaci i zdasz sobie sprawę, że jedzenie zbilansowane jest bardziej naturalne, niż myślałeś.

Catering dietetyczny Gać oferuje zdrowe odżywianie bez chemii

Dietetycy bazując na swoim doświadczeniu zawodowym, alarmują, że społeczeństwo często korzysta z jedzenia śmieciowego. Spożywamy zbyt mało produktów naturalnych: warzyw i owoców, co prowadzi do rozwoju wielu chorób cywilizacyjnych: cukrzyca, nadciśnienie, stany zapalne tarczycy. Jeżeli chcesz całkowicie zmienić swoje nawyki żywieniowe, polecamy Ci ofertę naszego Fit cateringu, czyli dietę pudełkową dla wymagających. Nasi dietetycy chętnie pomogą Ci w liczeniu kalorii, a nasi kucharze zaopatrzą Cię w świeże jedzenie. Są to dania z produktów naturalnych, bez chemii, GMO, biododatków i wszelkich bzdur.

Dieta pudełkowa Gać dla szczupłej sylwetki i zdrowia

Spożywana żywność powinna dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, przede wszystkim białek, węglowodanów, tłuszczów, witamin, mikro i makroelementów. W codziennej diecie naszego cateringu dietetycznego w Gaci znajdziesz potrawy z odpowiednią ilością antyoksydantów oraz błonnika, dzięki czemu Twój układ pokarmowy będzie funkcjonował prawidłowo. Jedzenie 1, 2 razy dziennie powoduje, że organizm gromadzi składniki odżywcze, natomiast systematyczne jedzenie co 3 lub 4 godziny nie powoduje robienia zapasów. Dostosowanie się do zasad prawidłowego odżywiania zabezpieczy Cię przed chorobami cywilizacyjnymi i przyczyni się do efektywnego chudnięcia bez efektu jo-jo.

W tym celu opracowaliśmy diety pudełkowe sprzyjające odchudzaniu:

Catering Gać to pomoc w zmianie nawyków żywieniowych

Fit catering oferuje gotowe programy dietetyczne dla:

  • Wegetarian – diety pudełkowe od 1200 – 3000 kcal, dostarczające witamin i składników mineralnych. Produkty odzwierzęce zastąpiliśmy owocami i warzywami, orzechami, jajkami, nabiałem i pestkami.
  • Wegan – diety pudełkowe od 1200 do 2500 kcal. W posiłkach nie znajdziesz mięsa, ryb, nabiału i jajek. Potrawy bogate są w warzywa, owoce, orzechy, nasiona i pestki.
  • Dieta Niski IG – dieta pudełkowa od 1200 do 2500 kcal. Przeznaczona dla ludzi z problemem insulinooporności lub cukrzycy.
  • Dieta Hashimoto – dieta pudełkowa od 1200 do 2500 kcal. Nasz Fit catering w Gaci dedykuje ją osobom cierpiącym na stany zapalne tarczycy.
  • Lactose Free (dieta bezlaktozowa) i dieta Less Gluten (dieta bezglutenowa) od 1200 do 2500 kcal. Jest to dieta przeznaczona dla osób z nietolerancją pokarmową.

Podsumowanie

Największą zaletą diety pudełkowej jest jej wygoda. Nie musimy codziennie kupować świeżej żywności, sprawdzać jej kaloryczność, indeks glikemiczny, zawartość tłuszczu i innych składników. Dieta z dostawą pod wskazany adres to wygodne rozwiązanie dla osób zapracowanych lub nie chcących spędzać dużo czasu w kuchni. Nasza firma cateringowa TIM catering, oferuje dobrze zbilansowane posiłki odpowiednie dla sportowców, cukrzyków, osób otyłych i po prostu dążących do zmiany nawyków żywieniowych.


Inne miasta z tego samego województwa