Tim catering dietetyczny Cieszyn

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Cieszyn – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Keto Premium

1500kcal - 2500kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy
jej wariant PREMIUM!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Trendy

Slim

1200kcal - 2500kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać?
Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy,
zbilansowany sposób!

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek
pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 2500kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej
czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy,
przyspieszymy Twoją drogę do idealnej
sylwetki!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki!
Sprawdź naszą dietę sport.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2500kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta
niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu
“TIM Catering”!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2500kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3…
Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2500kcal

Mięsa? Zero. Ryba? Jest. Haczyków? Brak!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2500kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom
pozbawionym mięsa i nabiału mówimy
stanowcze MNIAM!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2500kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy,
że ograniczając gluten, możesz jeść
pysznie i czuć się lekko!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2500kcal

I want to break lactose-free!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Tani catering dietetyczny Cieszyn i życie może być przyjemne

Duży natłok obowiązków tych zawodowych, ale nie tylko może skutecznie zniechęcić do podejmowania innych działań. Zmęczenie jest przecież zjawiskiem normalnym. Pewnych naszych potrzeb jednak nie jesteśmy w stanie wyeliminować. Dotyczą one na przykład rozsądnego odżywiania się. Współpracując z firmą cateringową można błyskawicznie zyskać pewność, że połączenie mnóstwa obowiązków zawodowych, prywatnych i zdrowego odżywiania w szerokim ujęciu jest rzeczywiście możliwe.

Tani catering dietetyczny Cieszyn - dlaczego przyciąga uwagę?

Osoby w takiej sytuacji powinny koniecznie zdawać sobie sprawę z tego, że zrzucenie obowiązków związanych z przygotowywaniem żywności na co dzień na profesjonalistów to dobry pomysł. Tym bardziej że w odniesieniu do taniego cateringu wcale nie musi wiązać się to z dużymi kosztami. Catering dietetyczny umożliwia indywidualne podejście do zagadnienia. To z kolei przekłada się na możliwość dopracowania konkretnego menu również w kontekście jego wartości finansowej. Wynika z tego, że na przykład dieta pudełkowa może składać się z różnej liczby posiłków. Zróżnicowane potrzeby w tym kontekście powinny być jednak dla wszystkich zrozumiałe. Osoba wykonująca ciężką pracę fizyczną potrzebuje przecież większej liczby kalorii niż osoba pracująca na co dzień w biurze. Dodatkowo pewne osoby ze względu na zwiększone zapotrzebowanie i własne upodobania na pewno nie pogardzą daniami z większą ilością mięsa. Nawet takie nieco zmienione proporcje składników mogą być jednak nadal zdrowe. Fit catering bez względu na to, o jakie dokładnie dania czy diety tutaj chodzi jest opracowywany przez cały zespoły dietetyków. Na bieżąco konkretne potrawy mogą być też zmieniane zgodnie z potrzebami klienta. Chodzi tutaj jednak o coś więcej niż tylko o indywidualne upodobania smakowe. Tania dieta pudełkowa pozwala na wyeliminowanie alergenów.

Fit catering Cieszyn - z czego może się składać?

Zaglądając na przykład na stronę dobrej firmy cateringowej można błyskawicznie przekonać się o dużej różnorodności oferowanych jadłospisów. Interesującym przykładem cieszącym się zasłużoną popularnością będzie na przykład taki odnoszący się do osób praktycznie zainteresowanych aktywnością fizyczną. Jedzenie pudełkowe pozwala takim osobom swój cenny czas przeznaczyć na przykład na ulubioną formę aktywności zamiast na zakupy i gotowanie. Taka dieta może być dobrze zbilansowana nie tylko pod kątem zawartości witamin czy substancji odżywczych, ale także magnezu i innych pierwiastków koniecznych do funkcjonowania mięśni. Innym chętnie kupowanym przykładem będzie dieta typu slim. Jak sama nazwa wskazuje, pomaga ona schudnąć lub przynajmniej utrzymać wagę na stałym poziomie. Dodatkowo jest smaczna. Znakomity smak każdej potrawy dostarczonej nawet w ramach standardowego menu to przede wszystkim zasługa pracy dostawców zatrudnionych w firmie cateringowej lub po prostu podejmujących współpracę. Tani catering dietetyczny szczególnie w okresie letnim będzie się zatem składał z dużych ilości różnorodnych owoców i warzyw. Są one świeże i znacznie lepsze. Tym bardziej że często produkowane ekologicznie.

Jak firma cateringowa w Cieszynie wychodzi naprzeciw potrzebom klienta?

Już zamawiając catering pudełkowy w takiej firmie można przekonać się o wsparciu na każdym możliwych kroku. Początek przygody właśnie z cateringiem pudełkowym oznacza konieczność wyboru wspomnianego menu. Tutaj można pracować indywidualnie z otwartym na potrzeby klienta dietetykiem. Dlatego inaczej wygląda nawet dieta dostarczona do biura. Tutaj już wkracza istotna kwestia praktycznego przygotowania tego wszystkiego do dostawy. Zwykle wszystkie składniki omawianych tutaj diet pudełkowych zostały wcześniej poddane należnej obróbce termicznej na różne sposoby tak, żeby wydobyć z nich pewnie smaku, aromatu i jednocześnie zachować istotną wartość odżywczą. Firma cateringowa w przypadku diety biurowej stara się zadbać o to, żeby można było spokojnie spożywać posiłki bez ryzyka zabrudzenia sobie ubrania. Dla wygody diety pudełkowe znajdują się jak sama nazwa wskazuje w pudełkach. Są to jednak specjalne pojemniki. Pod względem specyfiki materiału przystosowane bezpośrednio do umieszczenia w mikrofalówkach lub innych tego typu urządzeniach. Wszystko jest owinięte specjalną folią i często także pakowane próżniowo.


Inne miasta z tego samego województwa