Tim catering dietetyczny Ogrodzieniec

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Ogrodzieniec – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.6/5

Catering dietetyczny Ogrodzieniec – 5 powodów dlaczego warto zaufać specjalistom.

W ostatnich latach dieta pudełkowa Ogrodzieniec staje się niezwykle popularna. Trudno się też dziwić, patrząc na ogrom zalet i korzyści, jakie oferuje. Co daje jej taką przewagę nad zamawianiem posiłków z aplikacji? Otóż jak to mawia stare Chińskie przysłowie – Gdy jesteś głodny, zamawiasz to, na co masz ochotę, a nie to, czego potrzebuje Twój organizm. Tym samym, jeśli skorzystasz z diety pudełkowej, masz gwarancję, że Twój organizm dostanie wszelkie składniki, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania

Poniższy artykuł przedstawia 5 zalet, które warto poznać, przed wyborem swojego stylu życia.

1. Stosunek jakości do ceny.

Choć jedzenie pudełkowe kojarzyć się może z klasycznym fast food’em, to jest to błędne postrzeganie, w które warto bardziej się zagłębić. Sięgając po przygotowane już zestawy posiłków, dostaje się przemyślane zestawienie, w których nic nie jest przypadkiem. Co więcej, porównując je do szybkich przekąsek, nie mają one na celu chwilowego złagodzenia głodu, a ich przygotowywanie jest prowadzone w odpowiednich warunkach. W ten oto sposób, zamiast tłustego mięsa, smażonego na tygodniowym tłuszczu, dostaje się zdrowe posiłki, które mają na celu poprawę jakości życia i zdrowa konsumenta. Dodatkowo jakość przyrządzonych potraw nie odstaje w żadnym kroku od dań, serwowanych w większość restauracji, czego niestety nie można powiedzieć, o podgrzewanym obiedzie, przygotowanym dwa dni wcześniej i zamrożonym, aby dłużej zachować świeżość.

2. Oszczędność czasu to jedna z wielu zalet.

Choć pozornie wydaje się to chwila, to jednak codzienne gotowanie kilku dań – śniadania, obiadu, kolacji, oraz deserów pomiędzy posiłkami, to niezauważalny złodziej, który rocznie zabiera ogromne ilości chwil, które ciężko jest odzyskać. Kto nie zna tego problemu, gdy powoli nawet najlepsze dania zaczynają się nudzić, a ich przygotowywanie, oraz szukanie nowych przepisów staje się uciążliwie długie? Właśnie tutaj z pomocą przychodzi catering dietetyczny, który pozwala odciążyć z tego typu obowiązków, gdyż zamiast stać w kuchni, można spokojnie w kilka sekund zaplanować posiłki na kilka dni, a nadwyżkę czasu wykorzystać na to, co kocha się robić w wolnym czasie. Co więcej, nie trzeba się martwić, że to nowe danie, które tak ciekawie prezentuje się w przepisie internetowym, okaże się znacznie trudniejsze do przyrządzenia, a ostateczny rezultat nie będzie zadowalający.

3. Tania dieta pudełkowa Ogrodzieniec pozwala lepiej kontrolować budżet.

Planując posiłki z góry, można z łatwością zaplanować tygodniowy, a nawet miesięczny budżet, gdyż dokładnie wiadomo, jaki będzie łączny koszt wydatków. Co więcej, w porównaniu z tradycyjnym gotowaniem, nie przepłaca się za składniki, które potem zostają nieużywane, a niestety ich termin ważności od chwili otwarcia też nie pozwala na długie przechowywanie. W ten oto sposób tani catering dietetyczny to inwestycja, która się zwraca w aspekcie długofalowym. Dodatkowo jest to także oszczędność energii oraz redukcja kosztów ich przyrządzenia, a wiadomo, że te potrafią być bardzo zmienne, a będąc zupełnym laikiem w gotowaniu, nie ma konieczności wydawania pieniędzy na kursy podstaw gotowania, które są organizowane przez firmy szkoleniowe.

4. Szeroka oferta i różnorodność.

Przeglądając dostępną ofertę, można zauważyć, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Bez względu na to, czy będzie to Fit catering, czy też dieta dla osób z nietolerancją laktozy, czy też glutenu, a może dla kogoś, kto pracuje w biurze i szuka szybkich posiłków do spożycia w przerwie, to jedno jest pewne – nic nie jest pozostawione przypadkowi. Każdy posiłek jest przygotowany w odpowiedni sposób, aby proporcje były zbilansowane, oraz zachowana była wartość kaloryczna, pozwalająca prawidłowo funkcjonować i rozwijać się każdemu organizmowi w odniesieniu do prowadzonego stylu życia i zapotrzebowania na bilans kaloryczny. W ten oto sposób firma cateringowa Ogrodzieniec, to nie tylko szybkie dania dowożone na adres, ale to przede wszystkim ogromne pole do wyboru, przygotowane przez specjalistów z dziedziny żywienia i dietetyki, co daje swoistą gwarancję, że dostanie się to, czego się tak naprawdę oczekuje.

5. Idealny bilans – dostajesz tyle, ile potrzebujesz!

Gotowanie odpowiednio zbilansowanych posiłków do łatwych nie należy, ciężko pilnować wagi, przyswajalności, kalorii, oraz wielkości porcji. Z ratunkiem z pewnością może przyjść dieta pudełkowa, w której składniki są dobrane w taki sposób, aby zrównoważyć wszelkie potrzebne wskaźniki przyswajalności, co więcej unika się w niej przesadzonej ilości tzw. zapychaczy, które nie rozwiązują problemu głodu lub sytości organizmu. Organizm najlepiej funkcjonuje, gdy nie jest przepełniony dużymi porcjami w krótkim czasie, dlatego też

catering pudełkowy to gwarancja tego, że sięgnie się po to, czego potrzebuje się w danej chwili, bez obawy o pojawiające się uczucie senności i spadku aktywności po posiłku. Ciężko osiągnąć ten efekt, ponieważ gotowanie najczęściej odbywa się metodą na oko, a więc nie do końca można przewidzieć, jak się dany organizm poczuje, po spożyciu przygotowanej porcji.

Przedstawione zalety to tylko kropla w morzu możliwości, aby faktycznie ocenić jak dobrym wyborem będzie pozostawienie kwestii kulinarnych specjalistom, warto dowiedzieć stronę www.timcatering.pl i zapoznać się szczegółowo z proponowaną ofertą.


Inne miasta z tego samego województwa