Tim catering dietetyczny Garwolin

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Garwolin – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Keto Premium

1500kcal - 2500kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy
jej wariant PREMIUM!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Trendy

Slim

1200kcal - 2500kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać?
Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy,
zbilansowany sposób!

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek
pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 2500kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej
czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy,
przyspieszymy Twoją drogę do idealnej
sylwetki!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki!
Sprawdź naszą dietę sport.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2500kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta
niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu
“TIM Catering”!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2500kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3…
Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2500kcal

Mięsa? Zero. Ryba? Jest. Haczyków? Brak!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2500kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom
pozbawionym mięsa i nabiału mówimy
stanowcze MNIAM!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2500kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy,
że ograniczając gluten, możesz jeść
pysznie i czuć się lekko!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2500kcal

I want to break lactose-free!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Tani catering dietetyczny Garwolin - świetna opcja dla zabieganych osób

Catering dietetyczny to innowacyjne rozwiązanie, które cieszy się popularnością wśród coraz większej liczby osób. Pozwala na spożywanie pełnowartościowych i zdrowych posiłków bez konieczności ich samodzielnego przyrządzania. Podpowiadamy, dlaczego warto zainwestować w taką opcję.

Tania dieta pudełkowa Garwolin - alternatywa dla gotowania

Aby mieć pewność co do wysokiej jakości spożywanych posiłków wiele osób decyduje się na ich samodzielne przygotowywanie. Niestety, jest to niezwykle czasochłonna opcja, która wymaga wyjazdów na zakupy oraz wielu godzin spędzanych w kuchni. Aktualnie większość osób narzeka na zbyt małą ilość wolnego czasu, dlatego jego wykorzystywanie na gotowanie sprawia, że nie mogą go spożytkować dla siebie lub dla rodziny. Catering dietetyczny gwarantuje otrzymywanie różnorodnych posiłków tworzonych z umiejętnie wyselekcjonowanych, wysokojakościowych produktów. Korzystające z niego osoby mogą się cieszyć smacznymi potrawami pochodzącymi z tradycji kulinarnych wielu krajów. Otrzymują pyszne śniadania, obiady, kolacje, a razie konieczności jeszcze więcej posiłków. Korzystanie z wygodnej opcji jaką jest dieta pudełkowa daje możliwość oszczędzenia ogromnej ilości czasu, który można poświęcić swoim bliskim lub na rozwijanie swoich zainteresowań nie związanych z gotowaniem.

Fit catering Garwolin - dla sportowców

Fit catering do doskonała opcja dla wszystkich, w tym dla zawodowych sportowców. Korzystają z niej piłkarze, lekkoatleci lub zawodnicy MMA. Z tego powodu takie rozwiązanie sprawdzi się również w przypadku amatorów sportu kochających różnego rodzaju aktywności fizyczne. Dzięki niemu ich treningi staną się znacznie efektywniejsze, a cele osiągane jeszcze szybciej. W wielu przypadkach takie osoby nie mają czasu na prace i treningi połączone z intensywnym gotowaniem. Tania dieta pudełkowa sprawia, że spożywają zbilansowane posiłki zawierające ilość kalorii dopasowaną do ich indywidualnych potrzeb. Ponadto, będą to potrawy dostosowane do indywidualnych celów treningowych. Przykładowo, osoby pragnące zbudować większą masę mięśniową będą korzystały z jadłospisu bogatego w zdrowe i łatwo przyswajalne źródła białka.

Catering pudełkowy w Garwolinie dla osób z nadwagą

Tani catering dietetyczny zda egzamin nie tylko wśród wysportowanych ludzi. To bardzo dobra opcja dla osób zmagających się z nadwagą lub otyłością. Stosowanie się do otrzymywanego jadłospisu sprawia, że utrzymywanie deficytu kalorycznego, a co za tym idzie walka z nadprogramowymi kilogramami staje się o wiele łatwiejsza. Jedzenie pudełkowe dla osób z nadwagą nie musi być nudne. Taki jadłospis składa się z szeregu ciekawych dań, zawierających wszystkie niezbędne składniki odżywcze występujące w odpowiednich dla danej osoby ilościach. Przygotowujący go profesjonaliści biorą pod uwagę takie aspekty jak wiek, waga, wzrost oraz poziom obecnej aktywności fizycznej danego klienta. Opisywana opcja idąca w parze z brakiem podjadania niezdrowych przekąsek oraz z regularnym uprawianiem sportu przynosi szybkie i bardzo pozytywne efekty odchudzania.

Firma cateringowa w Garwolinie - sposób na zabicie kulinarnej nudy

Wygodna opcja jaką jest catering pudełkowy wiąże się z możliwością spożywania posiłków pochodzących z różnych stron świata. Przykładowo, w jednym tygodniu może to być bogata w ryby i owoce morza kuchnia śródziemnomorska, a w innym tradycyjny polski jadłospis. Ponadto, mogą to być dania pochodzące z Japonii, Hiszpanii, Francji, Meksyku, Korei Południowej i wielu innych krajów. Wybór jest niemal nieograniczony, dzięki czemu kulinarna nuda wynikająca z ciągłego spożywania tych samych posiłków stanie się niemiłym wspomnieniem. Dora firma cateringowa zapewnia bardzo szeroki wybór dań dostarczanych pod drzwi jej klientów. Korzystające z tego opcji osoby odbywają fantastyczne kulinarne przygody bez konieczności wyjazdu za granice. Poza tym możliwość dostosowania dań do własnych preferencji sprawia, że jedzą tylko to co lubią.

Catering dietetyczny w Garwolinie - wygoda i oszczędność

Wbrew błędnym przekonaniom wielu ludzi, osoby stawiające na diety pudełkowe nie muszą być zamożne. Mało tego, w wielu sytuacjach takie rozwiązanie okazuje się być tańsze od samodzielnego gotowania. Taki stan rzeczy wynika z tego, że przygotowanie posiłków wymaga wyjazdu na kosztowne zakupy, poniesienie kosztów transportu, a także zapłacenia rachunków wynikających z użytkowania kuchni. Sumując te wydatki można otrzymać większą lub podobną sumę do tej, które można inwestować dietę pudełkową. Nie trudno się domyślić, która opcja jest znacznie wygodniejsza. Osoby korzystające z cateringu otrzymują różnorodne, pełnowartościowe posiłki. Mogą mieć pewność co do jakości produktów wykorzystywanych podczas ich tworzenia. Ponadto, mają możliwość dostosowania charakteru dań do indywidualnych potrzeb każdego członka rodziny. Warto zaznaczyć, że opisywana opcja nie wymaga rezygnacji z samodzielnego przyrządzania posiłków. Miłośnicy gotowania mogą się zdecydować na swojego rodzaju kompromis. Przykładowo, mogą korzystać z cateringu w tygodniu i zdecydować się na gotowanie podczas weekendów.


Inne miasta z tego samego województwa