Tani catering dietetyczny Kórnik (woj. wielkopolskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Kórnik – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.6/5

Dlaczego korzystanie z cateringu dietetycznego w Kórniku jest takie proste? Odpowiedź jest banalna. Wszystkie dania przygotowywane są ze zdrowych i świeżych produktów, są lekkie, ale bardzo treściwe i dostarczają niezbędnej ilości energii. Warto zaznaczyć, że posiłki naszej diety pudełkowej są różnorodne, dlatego będziesz zajadać się nimi z wielką przyjemnością.

Catering dietetyczny Kórnik dopasowany do potrzeb każdego klienta

Możesz wybrać dietę Standard, która przeznaczona jest dla osób, które chcą jeść smacznie i zdrowo i nie muszą dokładnie liczyć kalorii. Nasza firma cateringowa przygotuje również dietę dla sportowców – Sport, dietę wegetariańską – Vegetarian i wegańską – Vegan. Wybór jest naprawdę ogromny. Jednak zanim podejmiesz decyzję o złożeniu zamówienia, musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy.

Najpierw zdecyduj, jaki rodzaj diety jest dla Ciebie odpowiedni, do jakich celów dążysz. Po drugie, musisz wskazać kaloryczność diety na cały dzień, np. 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 3000 kcal a może 4000 kcal. Usługi naszego cateringu dietetycznego cechują się dużą elastycznością i dopasowujemy się do Twoich indywidualnych życzeń. Dodatkowo dostarczamy posiłki w pojemnikach pod wcześniej podany adres, zarówno do domu, jak i do pracy.

Dlaczego dieta pudełkowa Kórnik zyskuje na popularności?

Niewątpliwą zaletą diety pudełkowej jest to, że nasza firma cateringowa dostarcza zamówione dania o określonej godzinie. To ciekawa propozycja dla osób, które nie mają czasu na przygotowywanie posiłków, a chcą zrzucić kilka kilogramów lub poprawić swoją kondycję. Wszystkie oferowane przez nas dania powstają w oparciu o zalecenia dietetyka i z uwzględnieniem Twoich potrzeb. Jedzenie jest zbilansowane, pełnowartościowe, przygotowane ze świeżych produktów, menu urozmaicane. Korzystając z wybranej diety naszego Fit cateringu wyrabiasz sobie konsekwencję w dbaniu o formę i nawyk zdrowego odżywiania.

Catering Kórnik – efekt i skuteczność

Odpowiedź na pytanie o skuteczność diety pudełkowej w Kórniku brzmi: tak. Dzięki tej diecie możesz pozbyć się zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo, poprawić sprawność fizyczną i osiągać doskonałe wyniki w sporcie. Posiłki dietetyczne naszego Fit cateringu to posiłki bardzo dobrze dobrane pod względem kalorii i składu. Catering dietetyczny to dieta dostosowana do potrzeb Twojego organizmu, która dostarcza wszystkich niezbędnych składników: witamin, mikroelementów, białka, węglowodanów, aminokwasów, przeciwutleniaczy, błonnika.

Jakie rodzaje diet oferuje nasz catering:

  • Dieta sprzyjająca odchudzaniu – Slim: 1200 kcal do 3000 kcal, smaczne śniadanie, wartościowy obiad, dodatkowo odżywczy koktajl i dobrze zbilansowana kolacja. Dieta Keto: 1500 do 2500 kcal to zwiększona ilość tłuszczu i ograniczona ilość węglowodanów. Pozbędziesz się tkanki tłuszczowej trzewnej oraz z boczków, skutecznie schudniesz.
  • Dieta dla osób aktywnych fizycznie – Sport: 1800 kcal do 4000 kcal dzięki której osiągniesz swoje cele treningowe.
  • Dieta dla osób dążących do zmiany nawyków żywieniowych – Standard: 1200 do 3000 kcal. Dzięki możliwości wyboru kaloryczności, dieta pudełkowa pomaga schudnąć lub utrzymać odpowiednią masę ciała.
  • Dla osób cierpiących na różne choroby – dla cukrzyków odpowiednia jest dieta Niski IG, dla osób ze stanami zapalnymi tarczycy dieta Hashimoto, w obydwu przypadkach kaloryczność wynosi od 1200 do 2500 kcal.
  • Dla osób z nietolerancjami pokarmowymi: dieta Lactose Free z nietolerancją laktozy, dieta Less Gluten z nietolerancją glutenu. Kaloryczność od 1200 do 2500 kcal.

Podsumowanie

W naszej firmie cateringowej TIM catering w Kórniku możesz skorzystać z darmowej rozmowy z dietetykiem, który wybierze dla Ciebie dietę oraz jej kaloryczność. Oferowane przez nas diety pudełkowe są pyszne, ponieważ bierzmy pod uwagę wszystkie Twoje preferencje smakowe. Więcej o naszych dietach i bieżących promocjach znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz w naszych social mediach.


Inne miasta z tego samego województwa