Tani catering dietetyczny Swarzędz (woj. wielkopolskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 7:00:00

Swarzędz – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.7/5

Catering dietetyczny Swarzędz i jego zalety

Catering dietetyczny oraz diety pudełkowe obecnie stają się coraz bardziej popularną i nieustannie rozwijającą się branżą. Obecnie wzrasta liczba społeczeństwa, która stawia na zdrowe i odpowiednio zbilansowane posiłki znajdujące się w opakowaniu. Dzięki temu można je spożyć w dowolnym miejscu, np. w pracy, domu, a nawet w samochodzie! Wszelkie diety pudełkowe mają właściwie skomponowane menu w zależności od ich rodzaju. Co zatem sprawia, że na catering pudełkowy decyduje się coraz więcej osób?

Jedzenie pudełkowe Swarzędz a oszczędność czasu

Firma cateringowa sprawia, że możemy oszczędzić sporą ilość czasu i jednocześnie zjeść zdrowe posiłki. Większość z nas żyje w nieustannym biegu – praca, dom, dzieci to obowiązki niemal każdego z nas. Catering pudełkowy wyręczy nas z przyrządzania dań. Niektórzy po prostu nie lubią gotować, a inni z kolei nie mają tyle czasu.

Jedzenie pudełkowe na tle innych wyróżnia się również formą serwowanych posiłków. Są one umieszczane w pudełeczkach, przy których mamy pewność, że nic nie wyleje się bądź nie wysypie, zatem posiłki ze starannie dopasowanego opakowania można jeść w dowolnym miejscu. Diety pudełkowe sprawiają, że nie musimy nawet myśleć nad menu na zbliżające się w dni. Tania dieta pudełkowa to ekologiczne i zarazem ekonomiczne rozwiązanie, gdyż kupując mniej można więcej oszczędzić.

Diety pudełkowe Swarzędz i ich odmiany

Firma cateringowa oferuje różnorodne diety pudełkowe. To sprawia, że klient może cieszyć się ogromnym wyborem menu i dopasować coś odpowiedniego dla siebie. Menu można dopasować do prowadzonego stylu życia czy też zapotrzebowania energetycznego.

Tim catering w swojej ofercie posiada m.in. dietę slim. Pozwoli ona na pozbycie się zbędnych kilogramów bez konieczności rezygnacji z przepysznych posiłków. Wysoka ich sytość przyczynia się do utrzymania na dłuższy okres czas uczucia nasycenia w organizmie. Dążenie do wymarzonej sylwetki i Fit catering to zdecydowanie najlepsze połączenie.

Innym przykładem diety przygotowywanej przez firmę cateringową jest vege. Ta zdrowa i tania dieta pudełkowa jest stworzona z myślą o tych, którzy zrezygnowali ze spożywania mięsa, a dodatkowo stawiają na ryby. Produkty muszą być zatem właściwie zastępowane, aby były nie tylko zdrowe, ale również smaczne.

Catering pudełkowy Swarzędz – różnorodność posiłków

Catering dietetyczny z dowozem do domu to kolejna zaleta, która wpływa przede wszystkim na oszczędność czasu. Ponadto, firma cateringowa wyręcza także z robienia zakupów żywnościowych przeznaczonych na dany posiłek. Tani catering dietetyczny pomaga także w kontrolowaniu stylu życia. Fit catering to gwarancja spożywania posiłków w regularnych odstępach czasowych z dodatkiem silnej woli. Catering dietetyczny wraz z dowozem pod wskazany adres to także doradztwo doświadczonego specjalisty i przede wszystkim wygoda dla klienta. Jedzenie pudełkowe to również możliwość zjedzenia czegoś nowego i zarazem ciekawego, jeśli chodzi o połączenia smakowe. Nie każdy na co dzień ma czas czy też chęci, aby eksperymentować w swojej kuchni, zatem tani catering dietetyczny pozwala także na testowanie nowości kulinarnych.

Fit catering każdego dnia dba o właściwie zbilansowane diety. Powinny być one przede wszystkim różnorodne i dostosowane do potrzeb klienta. Jadłospis sprawia, iż z pewnością każdy będzie zadowolony. Warto również wiedzieć, iż firma cateringowa uwzględnia wszelkie istotne informacje odnośnie produktów. Na tej podstawie można uniknąć choćby dysfunkcji układu pokarmowego, jeśli takie mogłyby u kogoś pojawiać się.

Zdrowy catering dietetyczny Swarzędz

Catering dietetyczny jest zdrowy ze względu przede wszystkim na oferowane zdrowe i pełnowartościowe, jak również zbilansowane posiłki w codziennym menu. Z pewnością można obdarzyć zaufaniem fit catering. Tim catering to firma cateringowa, która przykłada ogromną wagę do wykorzystywanych produktów podczas codziennej pracy w kuchni dodatkowo w zależności od wybranej diety. Dieta pudełkowa w sprawdzonej firmie to pewność, iż będzie ona zdrowa.

Firma cateringowa z dowozem do domu przywozi wyłącznie świeże posiłki. Ewentualnie wymagają one tylko podgrzania. To niezwykle wygodne rozwiązanie w różnych sytuacjach, jak np. choroba, kiedy mało kto ma wtedy siłę. Tania dieta pudełkowa bardziej opłaca się w porównaniu do korzystania z usług w restauracji każdego dnia.Dieta pudełkowa a nawyki żywieniowe

Dieta pudełkowa pomoże zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia żywieniowe, które jak dotąd polegały na spożywaniu posiłków w nieregularnych odstępach czasowych nie wspominając o ilości posiłków. Zaleca się, żeby dziennie spożywać 5 posiłków w odstępie średnio co 3 godziny. Fit catering to idealne rozwiązanie na taką naukę. Rozbijanie jedzenia na mniejsze posiłki pozwala przede wszystkim na odciążenie żołądka, a także zagwarantowanie mu znacznie lepszych warunków do lepszego trawienia.

Z cateringu dietetycznego warto skorzystać w sytuacji posiadania zbyt małego czasu na przygotowywanie posiłków oraz przy prowadzeniu intensywnego trybu życia. Firma cateringowa to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na pewności, iż spożywają zdrowe i zbilansowane posiłki sprawdzone przez specjalistów, a także chcą zrobić coś lepszego dla swojego zdrowia.


Inne miasta z tego samego województwa