Tani catering dietetyczny Chwałowice (woj. dolnośląskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Chwałowice - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Keto Premium

1500kcal - 2500kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy
jej wariant PREMIUM!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Trendy

Slim

1200kcal - 2500kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać?
Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy,
zbilansowany sposób!

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek
pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 2500kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej
czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy,
przyspieszymy Twoją drogę do idealnej
sylwetki!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki!
Sprawdź naszą dietę sport.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2500kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta
niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu
“TIM Catering”!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2500kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3…
Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2500kcal

Mięsa? Zero. Ryba? Jest. Haczyków? Brak!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2500kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom
pozbawionym mięsa i nabiału mówimy
stanowcze MNIAM!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2500kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy,
że ograniczając gluten, możesz jeść
pysznie i czuć się lekko!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2500kcal

I want to break lactose-free!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Najprostszy sposób na to, aby cieszyć się zdrowym jedzeniem, które codziennie świeże dostarczane jest wprost pod nasze drzwi? To jasne, że catering dietetyczny! Ta forma cieszy się coraz większą popularnością i nie ma się czemu dziwić, bo lista zalet jest bardzo długa. Dbanie o swoje zdrowie jeszcze nigdy nie było tak proste. Teraz wystarczy wybrać odpowiednią dietę i cieszyć się nieprzeciętnym smakiem potraw, a przy okazji mieć pewność że odżywiamy się właściwie. Dieta pudełkowa z dostawą już dawno przestała być uważana za coś odstającego jakością od tradycyjnych potraw przygotowywanych w domu. Teraz może być dokładnie na odwrót, bo gotując samodzielnie nie zawsze zwracamy uwagę na to, czy przygotowywane posiłki zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze. A diety od Timcatering powstają przy udziale specjalistów od żywienia. Catering pudełkowy ma ściśle określonych bilans kaloryczny i kontrolowaną zawartość witamin. Dieta pudełkowa z dostawą do domu nie oznacza, że trzeba się odchudzać, aby wybrać właśnie taką formę jedzenia. Oferujemy diety w różnych wariantach, różniących się kalorycznością, dlatego coś dla siebie znajdzie nawet rosły mężczyzna o dużym zapotrzebowaniu na energię. Nasz catering z dowozem będzie świetnym sposobem na odmianę w życiu i sprawienie sobie przyjemności.

Dieta pudełkowa Chwałowice - zdrowo, wygodnie, smacznie

Świetnym sposobem na wejście w świat cateringu dietetycznego jest wybór wariantu standard, który zawiera kompozycje wartości odżywczych optymalnych dla niemal każdego. Dieta pudełkowa z dostawą do domu w wariancie standard to rozwiązanie, które polecamy wszystkim, którzy do tej pory nie mieli do czynienia z taką formą jedzenia. Posiłki, na które składają się także desery, a do tego kaloryczność odpowiadająca konwencjonalnym posiłkom – to wszystko sprawia, że przejście na taką dietę nie musi oznaczać rewolucji w naszym życiu. Są też inne plusy – przekonamy się, jak wygodnym i praktycznym rozwiązaniem jest catering dietetyczny do domu, dowożony każdego dnia o podobnej porze. Dietę można modyfikować, wykluczające z niej elementy, które niekoniecznie nam odpowiadają. Można też zmniejszyć liczbę posiłków, jeżeli planujemy weekendowe obiady we własnym domu. Jeżeli dieta pudełkowa przypadnie nam do gustu i po kilku dniach zdecydujemy, że to jest to, co chcielibyśmy jeść na co dzień – nie będzie żadnych przeszkód, aby catering dietetyczny stał się podstawą naszego wyżywienia.

Catering dietetyczny Chwałowice i okolice - wypróbuj dietę pudełkową TIM Catering

W świat diety pudełkowej warto wprowadzić także dzieci, które są szczególnie wrażliwe na niedobory składników odżywczych i które nierzadko bardzo trudno odciągnąć od jedzenia słodyczy. Catering z dostawą do domu przygotowywany w jednorazowych pudełkach to coś, co może zaintrygować i zainteresować małych niejadków. A rodzicom znacznie łatwiej kontrolować ilości pożywienia, które faktycznie trafiają do brzuchów. Dieta pudełkowa przygotowana z myślą o najmłodszych posiada stałą wartość kaloryczną. To efekt pracy naszych dietetyków, którzy czuwają nad tym, aby poszczególne rodzaje diet odpowiadały konkretnym potrzebom. Catering pudełkowy dla dzieci jest nie tylko smaczny, ale także atrakcyjny wizualnie. Nasze posiłki przygotowujemy tak, aby po prostu chciało się je jeść. Niewątpliwą korzyścią dla rodziców jest również fakt, że jedzenie zapakowane w pojedyncze pudełka bardzo łatwo włożyć dziecku do plecaka, a tym samym przygotować pyszne i wartościowe śniadanie zupełnie bez wysiłku.

Tani catering dietetyczny w Chwałowicach

Jeżeli teraz codziennie tracisz sporo czasu na szukanie fajnych przepisów i kompletowanie składników, które złożą się na dietę bezglutenową, to możesz znacznie uprościć sobie życie zamawiając to wszystko w postaci wygodnej diety pudełkowej. Z myślą o osobach które mają szczególne potrzeby przygotowaliśmy catering dietetyczny bez laktozy albo bez glutenu. W sklepach nie zawsze tak łatwo znajdziemy niezbędne składniki, a kiedy trzeba zjeść coś na szybko, wtedy problem może być jeszcze większy. Jako firma cateringowa zadbamy o to, aby posiłki bez glutenu lub bez laktozy były zawsze pod ręką. Możesz być pewien, że niepożądane alergeny nie dostaną się do przygotowanego dla ciebie jedzenia. Podczas pracy w kuchni stosujemy surowy reżim sanitarny. Nasze zaplecze gastronomiczne wyposażone jest najnowocześniejsze urządzenia. Mamy duże doświadczenie w branży, a zdobytą wiedzę i umiejętności chcemy teraz wykorzystać, oferując ci najlepszy catering dietetyczny.

TIM Catering Chwałowice - czym się wyróżniamy?

Kalkulujesz koszty i zastanawiasz się, czy catering dietetyczny to rozwiązanie na twoją kieszeń? Nie kieruj się tylko kwotą którą będziesz płacić co miesiąc. Domowe jedzenie także kosztuje, a często w obliczeniach nie uwzględniamy na przykład kosztów energii, poświęconego czasu, czy strat, które powstają w wyniku tego, że kupujemy więcej, niż faktycznie potrzebujemy. Dieta pudełkowa w swojej cenie zawiera już usługę profesjonalnego dietetyka, a składniki pochodząc tylko od sprawdzonych dostawców. Catering to najprostszy sposób na przestrzeganie zbilansowanej diety na co dzień bez wyrzeczeń i poświęceń.


Inne miasta z tego samego województwa