Tani catering dietetyczny Mirków (woj. dolnośląskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Mirków – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.8/5

12 powodów dla których warto postawić na catering dietetyczny Mirków

Życie przeciętnego Polaka zdominowane jest przez pracę. Ponieważ wiemy, że bywacie zmęczeni, że marzycie o wolnej chwili dla siebie i jednocześnie usilnie chcecie zdrowo się odżywiać, ale brak Wam na to czasu, stworzyliśmy idealne dla Was rozwiązanie. Catering pudełkowy to nic innego jak dopasowana do Waszych potrzeb dieta, która każdego dnia jest przez nas dostarczana pod wskazany adres.

Dlaczego dieta pudełkowa Mirków jest godna uwagi? Powody dla których warto zainwestować

 • Przygotowywana przez nas żywność przewożona jest w specjalnych pojemnikach zapewniających posiłkom świeżość.
 • Posiłki przygotowywane są w nowocześnie wyposażonych kuchniach. Innowacyjne technologie nie wymagają stosowania np. olejów.
 • Tania dieta pudełkowa pozwoli Ci zaoszczędzić środki pieniężne. Jesteśmy bezkonkurencyjną rynkowo firmową.
 • Fit catering TimCatering jest działalnością, która dopasowuje się do Twoich potrzeb.
 • Nasze jedzenie pudełkowe ma wyjątkowy smak, jest chwalone, a Klienci są zadowoleni z naszych usług.
 • Dieta pudełkowa dostarczana jest w wybrane miejsce i w wybranych porach.
 • Liczymy się z tym, że macie różne cele do zrealizowania, dlatego też mamy kilka diet do wyboru.
 • Nie musisz liczyć kalorii! Zrobią to za Ciebie nasi specjaliści. Gotowy posiłek zostanie dostarczony bezpośrednio do Twojego domu / pracy.
 • Diety opracowywane są w sposób indywidualny. Dbamy o to, byś nie miał żadnych dolegliwości spowodowanych niedoborami któregoś z ważnych składników.
 • Respektujemy Twoje schorzenia przewlekłe. Działamy dla Twoje dobra, dlatego też zawsze uwzględniamy takie problemy zdrowotne jak cukrzyca, Hashimoto, nietolerancja glutenu i laktozy.
 • To Ty decydujesz o efekcie – wolisz schudnąć, podtrzymać wagę czy może rozbudować masę mięśniową? Wybór należy do Ciebie. Nasi specjaliści ułożą dietę tak, by zrealizować Twoje oczekiwania zachowując zdrowe zasady żywienia.
 • Korzystamy tylko ze sprawdzonych źródeł dostarczających surowce.

Fit catering Mirków – na jakie diety warto zwrócić uwagę?

 • Dieta ketogeniczna – charakteryzuje się niską zawartością węglowodanów, ale ponad przeciętnie wysoką zawartością tłuszczów. Jej celem jest inicjacja wzmożonej produkcji ciał ketonowych, które stanowią wówczas główne źródło energii dl organizmu. Ten rodzaj diety przeciwdziała otyłości, insulinooporności, cukrzycy typu II, wspomaga leczenie nowotworów i niektórych chorób neurodegradacyjnych oraz niweluje stany zapalne. Ponadto, pozytywnie wpływa na eliminację z ustroju wolnych rodników, które przyczepiając się do DNA zamieszczonego w jądrze komórkowym, mogą powodować karcynogenezę (powstawanie raka). Nasza firma to zatem nie tylko fit catering, ale i działalność z poważnym podejściem do kwestii zdrowotnych.
 • Dieta niskie IG – ten rodzaj diety zapewnia utrzymanie właściwych proporcji między poposiłkowym stężeniem glukozy we krwi, a insuliną produkowaną przez komórki typu beta trzustki.
 • Dieta Hashimoto – odznacza się niską zawartością glutenu oraz związków, które mogą nasilać stan zapalny tarczycy.
 • Dieta less gluten / lactose free – przeznaczone dla osób ze szczególną grupą metabolicznych chorób.
 • Dieta Vegan / Vegetarian / Vege + fish – stworzone specjalnie dla wegetarian, którzy w ogóle nie jedzą mięsa, dla osób ograniczających spożycie mięsa, dla osób, które w ogóle nie jedzą produktów pochodzenia zwierzęcego.
 • Dieta pro – idealna dla sportowców walczących o rzeźbę mięśni. Ta dieta pudełkowa obfituje w białko potrzebne do budowy mięśni.

Tani catering dietetyczny Mirków – jak działamy?

Firma cateringowa TimCatering działa na wielu płaszczyznach:

 • Dietetycy w oparciu o otrzymane przez Klienta informacje dotyczące stanu zdrowia, wybierają dla Was odpowiednią dietę. Oczywiście, możecie ją wybrać sami.
 • Nasi kurierzy robią wszystko, by dotrzeć do Was na czas,dlatego też zestawy posiłków dostarczane są odpowiednio wcześniej.
 • Kucharze realizują najnowsze receptury, przygotowują dania tylko w oparciu o wytyczne, które są im przedstawiane przez dietetyka.

Tani catering dietetyczny łączy pracę dietetyków, technologów żywienia, kurierów, doświadczonych kucharzy. Nasze jedzenie pudełkowe cieszy się uznaniem wśród społeczeństwa!

Czy tania dieta pudełkowa Mirków pomoże mi spełnić marzenia?

Na ogół człowiek marzy o zgrabnej sylwetce, rozbudowanej tkance mięśniowej, o zdrowiu, dobrym samopoczuciu. Te cele są jak najbardziej realne do spełnienia. Wystarczy, że zastosujesz się do naszych wytycznych, nie będziesz podjadać i efekt masz podany na tacy! Diety pudełkowe są rewelacyjną opcją dla każdego kto nie ma czasu na gotowanie, nie potrafi skrupulatnie liczyć kalorii dobierać posiłków do diety. Dzięki naszym specjalistom nie musisz już niczego ważyć, sprawdzać ani poświęcać czasu na przygotowywanie posiłków. Catering dietetyczny wszystko zrobi za Ciebie.

Czy TimCatering to dobra firma cateringowa Mirków?

My nie lubimy się chwalić. O wysokiej jakości naszych usług świadczą opinie samych Klientów! Zatrudniamy najlepszych dietetyków, szanujących się kucharzy i roztropnych kurierów, wobec czego efekt jest rewelacyjny. Nasz fit catering świetnie się sprawdzi u każdego.


Inne miasta z tego samego województwa