POCZUJ SIĘ LEKKO TEJ WIOSNY! WSZYSTKIE DIETY - 12% Z KODEM: WIOSNAWTIMIE

Tim catering dietetyczny Chojnów

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Chojnów – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Standard

1200kcal - 2500kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Slim

1200kcal - 2500kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać? Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy, zbilansowany sposób!

Keto

1500kcal - 2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy, przyspieszymy Twoją drogę do idealnej sylwetki!

Sport

1800kcal - 3500kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Sprawdź naszą dietę sport.

Niski IG

1200kcal - 2500kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu “TIM Catering”!

Hashimoto

1200kcal - 2500kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3… Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Vegetarian

1200kcal - 2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Vege + Fish

1200kcal - 2500kcal

Mięsa? Zero. Ryba? Jest. Haczyków? Brak!

Vegan

1200kcal - 2500kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM!

Less Gluten

1200kcal - 2500kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko!

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Catering dietetyczny Chojnów- Czy to się opłaca?

Catering dietetyczny lub inaczej mówiąc dieta pudełkowa jest ostatnio często poruszanym tematem wśród rozmów. Polega na dostarczaniu posiłków, które są przygotowywane pod konkretne zapotrzebowanie klienta. Każda porcja jedzenia zawiera indywidualny bilans kaloryczny. W zależności od ilości kalorii jaką chcesz spożyć możesz zmniejszyć swoją masę, utrzymać ją lub zwiększyć.

To bardzo wygodne rozwiązanie dla ludzi, którzy żyją w biegu. Dzięki przygotowanym posiłkom na różne pory dnia zdecydowanie oszczędzą czas jaki miałby być przeznaczony na przyrządzanie ich. Z diety pudełkowej mogą skorzystać również osoby wiodące spokojne życie. Jeśli nie lubią spędzać długich godzin w kuchni takie rozwiązanie zdecydowanie poprawi ich komfort życia.

Dieta pudełkowa Chojnów- Rozwiązanie na chwilę czy na długi czas?

Gdy wybierzemy tanią dietę cateringową sami decydujemy jaki czas chcemy z niej korzystać. Ten czas może być bardzo elastyczny. Wszystko zależy od nas. Większość osób chętnie zostaje przy diecie pudełkowej. Gdy tylko poczują komfort i zaoszczędzenie czasu nie chcą wracać do przeszłości. Gdy chcesz przygotować nawet coś prostego, musisz później poświęcić chwilę na sprzątanie. W przypadku pudełek nic cię nie obchodzi. Odbierasz swoje produkty, możesz je oczywiście podgrzać, następnie je spożywasz, a pudełko wyrzucasz.

Bardzo dużo klientów wybiera dietę redukcyjną. Gdy już po miesiącu zobaczą pierwsze, konkretne efekty za żadne skarby nie chcą z niej zrezygnować. Fit catering pomaga wrócić do prawidłowej wagi, a następnie ją utrzymać. Dzięki temu o nic się nie martwisz. Nie musisz ważyć produktów oraz liczyć ich kaloryczności. Taki rodzaj komfortu sprawia, że dieta nie jest rozwiązaniem na krótki czas.

Fit catering Chojnów- Dla kogo?

Z pewnością na to pytanie można odpowiedzieć jednoznacznie. Oczywiście dla wszystkich. Każdy jadłospis przygotowywany jest indywidualnie. Jeśli nie lubisz jakichś produktów z pewnością nie znajdą się w Twoim pudełku. Osoby z przeróżnymi chorobami lub dzieci, które mają w pełni rozszerzoną dietę jak najbardziej powinny skorzystać z takich rozwiązań. Najważniejszy aspekt to przede wszystkim bezpieczeństwo. Diety nie zawierają produktów sztucznych, wszystko jest świeże.

Firma cateringowa, jedna z najpopularniejszych która od lat zajmuje się przygotowywaniem diet pudełkowych to z pewnością TIM catering. W swojej ofercie posiadają różne warianty, które możesz wybrać.

• STANDARD- Pełen wachlarz produktów spożywczych, dieta przeznaczona dla osób zdrowych, prowadzących prawidłowy tryb życia.

• VEGETARIAN- Dieta bez zawartości mięsa, ryb i owoców morza. Wszystkie potrzebne witaminy dostarczane są dzięki warzywom strączkowym, nabiałem czy np: różnego rodzaju orzechami.

• VEGAN- Polega na spożywaniu produktów, które nie są pochodzenia zwierzęcego. Są to duże ilości warzyw i owoców.

• LESS GLUTEN- Dieta bezglutenowa specjalna dla osób z jego nietolerancją.

• SPORT- Ten wariant posiada wszystkie niezbędne składniki dla osób aktywnych fizycznie. Są najwyższej jakości.

• VEGE+FISH- Jest to nic innego jak wegetarianizm z dodatkiem ryb w posiłkach, które dostarczają kwasy Omega 3.

• NISKI IG- Dieta z niskim indeksem glikemicznym. Co to takiego? indeks glikemiczny określa wartość procentową podnoszenia cukru we krwi po spożyciu danego produktu. Taki rodzaj diety przeznaczony jest dla cukrzyków lub osób cierpiących na insulinooporność. Dzięki niej cukier jest ustabilizowany.

• OFFICE- Ciekawa opcja dla osób pracujących, która posiada trzy posiłki. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na uzupełnienie potrzebnej energii.

• SLIM- Dieta redukcyjna, dedykowana ludziom zmagających się z nadwagą. Podczas korzystania z tego wariantu zrzucisz niezbędne kilogramy.

• HASHIMOTO- Przeciwzapalna dieta pomagająca klientom chorych na tarczycę. Nie zawiera produktów, które mogłyby pogarszać jej pracę.

• KETO- Dieta wysokotłuszczowa z ograniczoną ilością białka i minimalną ilością węglowodanów. Wpływa na lepsze samopoczucie i koncentrację.

Tani catering dietetyczny Chojnów - Czy rzeczywiście drogi?

Myślę, że wiele osób rezygnuje z diet pudełkowych ze względu panującego przekonania, że to drogie rozwiązanie. Z pewnością zaprzeczę temu zabobonie. Jeśli przeliczyłbyś wszystkie pieniądze, które wydajesz na zakup produktów jakie spożywasz, cena jest bardzo podobna. Dlatego nie warto słuchać przeciwników nie mających pojęcia ile funduszy wydają na przygotowywanie domowych posiłków.

Dzięki taniemu cateringowi dietetycznemu raz na zawsze zapomnisz o wysoko przetworzonych produktach. Dietetycy dbają by diety były odpowiednio zbilansowane i bezpieczne dla naszego zdrowia. Dzięki temu zaoszczędzisz całkiem sporą sumę pieniędzy jaką mógłbyś przeznaczyć na zakup produktów posiadających zły skład. Jeśli wiemy, że dieta nie jest droga pamiętajmy o zaoszczędzonym czasie oraz ogromnym komforcie.

tania dieta pudełkowa Chojnów - Czy istnieje możliwość dowozu do innego miasta?

Każda firma zajmująca się cateringiem pudełkowym działa na własnych zasadach. Z pewnością jeśli jesteś mieszkańcem miasta, w którym znajduje się punkt lub siedziba diet pudełkowych będzie o wiele łatwiej. Na terenie danej miejscowości możemy spotkać się z darmowym dowozem jaki oferuje np: TIM catering. Dzięki temu kolejny raz zaoszczędzisz pewną sumę pieniędzy.

Jeśli jesteś z poza terenu gdzie znajduje się firma cateringowa za pomocą specjalnej wyszukiwarki możesz sprawdzić czy dowóz do Twojego miasta jest możliwy. Często obszar dowozu jest nawet całym powiatem. Dzięki łatwo dostępnych informacji na stronie internetowej możemy również skontaktować się telefonicznie.

Firma cateringowa Chojnów - Czy to będzie inwestycją przyszłości?

Bez żadnego zastanowienia można stwierdzić, że coraz więcej osób korzysta z cateringu dietetycznego. Świat zaczął rozwijać się w ekspresowym tempie. Odchodzimy od dawnych standardów i przekonań. Spędzamy więcej czasu w pracy. Gdy jesteśmy w domu chcemy odpocząć, a nie przebywać godzinami w kuchni.

Rozwój technologii pokazuje nam, że trzeba stawiać na komfortowe rozwiązania, które zaoszczędzą nasz czas pracy. Odchodzimy od produktów sztucznych i stawiamy przede wszystkim na jakość. Dzięki diecie pudełkowej możesz spełnić wszystkie największe oczekiwania. Jedzenie, które otrzymasz będzie z pewnością smaczne. Czuwają nad nim kucharze z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli wciąż brakuje Ci czasu skorzystaj z takiego rozwiązania. Znajdziesz chwilę na odpoczynek i zadbasz o swoje zdrowie.


Inne miasta z tego samego województwa