Tani catering dietetyczny Góra (woj. dolnośląskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Góra - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Keto Premium

1500kcal - 2500kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy
jej wariant PREMIUM!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Trendy

Slim

1200kcal - 2500kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać?
Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy,
zbilansowany sposób!

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek
pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 2500kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej
czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy,
przyspieszymy Twoją drogę do idealnej
sylwetki!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki!
Sprawdź naszą dietę sport.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2500kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta
niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu
“TIM Catering”!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2500kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3…
Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2500kcal

Mięsa? Zero. Ryba? Jest. Haczyków? Brak!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2500kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom
pozbawionym mięsa i nabiału mówimy
stanowcze MNIAM!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2500kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy,
że ograniczając gluten, możesz jeść
pysznie i czuć się lekko!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2500kcal

I want to break lactose-free!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Dlaczego wiele osób decyduje się na catering dietetyczny Góra?

Dieta ma duży wpływ na zdrowie i samopoczucie. Często trudno samemu zadbać o swoje potrzeby żywieniowe. Duży zakres obowiązków czy to w domu, czy w pracy niejednokrotnie sprawia, że nie starcza czasu na przygotowanie posiłków dla siebie i swojej rodziny. W takim przypadku wiele osób decyduje się na catering dietetyczny. Jest on ciekawą opcją, bo można dostosować takie rozwiązanie do swoich indywidualnych potrzeb, wziąć pod uwagę swoje alergie pokarmowe, osobiste przyzwyczajenia do niektórych produktów.

Dieta pudełkowa znanej firmy cateringowej Góra

Wybieranie swojej ulubionej firmy cateringowej nie musi zajmować wiele czasu. Wystarczy brać pod uwagę te oferty, które pochodzą od firm mogących zaproponować różnorodność, jedzenie przygotowywane ze świeżych składników. Dieta pudełkowa pakowana jest osobno do pudełek, każde śniadanie, obiad czy kolacja są świeże, nadają się od razu do spożycia (niektóre z nich można podgrzać). Całość wygląda niezwykle estetyczne, kolorowo, apetycznie, dania przygotowywane są z dbałością o szczegóły. Przepisy dobierane są tak, żeby można było zapewnić nie tylko odpowiednią wartość kaloryczną, ale także dobry podaż witamin i minerałów. Dzieje się tak, dlatego że nad układaniem takich dań pracują zarówno kucharze, jak i dietetycy, taka współpraca przyczynia się do tego, że klient otrzymuje pełnowartościowe jedzenie każdego dnia. Taki Fit catering pomaga w różnych zdrowotnych sytuacjach, zarówno wtedy, gdy trzeba zrzucić zbędne kilogramy, jak i przytyć, czy utrzymać wagę. Trzeba tylko dostosować wartość kaloryczną do swoich potrzeb.

Fit catering Góra w nowej, ciekawej odsłonie

Zdrowe odżywianie nie musi być nudne. Często diety na długo nie są w stanie zagościć w domu, szczególnie osób, które się odchudzają. Jedzenie pudełkowe fit może zmienić postrzeganie zdrowego odżywiania się. Każdego dnia otrzymuje się coś nowego, interesującego, połączenie dotąd nieznanych smaków pozwala na rewolucję żywieniową. Catering pudełkowy nie zawiera wszystkich tych składników, których nie powinno być w codziennej diecie, czyli dużej ilości soli, cukru, tłuszczy trans, konserwantów, barwników. Korzysta się za to z naturalnych dodatków, zdrowych słodzików, przypraw. Menu opiera się na wartościowych komponentach, w zależności od diety można tam znaleźć węglowodany złożone, zdrowe tłuszcze, dobrej jakości przyswajalne białko. Często do wyboru jest aż pięć posiłków w ciągu dnia, czyli śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja, wszystkie są sycące z odpowiednią ilością smacznych dodatków.

Tani catering dietetyczny Góra dostosowany indywidualnie do potrzeb

Te osoby, które chciałyby skorzystać z oferty firmy cateringowej, nierzadko widzą tylko jedną przeszkodę- cenę. Oferta Tim Catering została tak przygotowana, żeby wyeliminować tę barierę. Tania dieta pudełkowa nie oznacza tutaj obniżenia jakości usług, przeciwnie składniki dobierane są na bieżąco od wartościowych dostawców. Niezależnie od tego, co się wybiera warzywa, owoce, mięso czy ryby wszystko to jest świeże. Tani catering dietetyczny oznacza niewielki koszt dzienny za takie pożywienie, nierzadko nie przekracza on 50 zł dziennie. Zaletą tego wyboru jest to, że posiłek jest w stanie zaspokoić potrzeby żywieniowe, nie trzeba dokupywać dodatkowego jedzenia, nie podjada się w ciągu dnia, dzięki temu można stracić zbędne kilogramy.

Tania dieta pudełkowa Góra za 5 świeżych posiłków prosto pod drzwi

Niegdyś za catering dietetyczny trzeba było dużo zapłacić, obecnie ceny są konkurencyjne a oferta zróżnicowana. Firma cateringowa Tim Catering ma do dyspozycji aż 12 diet, w tym między innymi tak popularne w dzisiejszych czasach diety: ketogeniczną, wege, wegetariańską, o niskim IG, bez laktozy i glutenu. Ceny uzależnione są od wartości kalorycznej i od rodzaju diety. Można liczyć w tej firmie także na rabaty, między innymi za wzięcie większej ilości diet. Jest to oferta dostosowana nie tylko do potrzeba jednej osoby, z takiego rozwiązania mogą skorzystać także rodziny czy całe firmy. Taki catering dietetyczny niejednokrotnie pozwala na cięcie kosztów, bez konieczności rezygnacji z wysokiej jakości usług czy ze swojego zdrowia.

Firma cateringowa Góra z pasją mogącą pomóc niejednej osobie

Powrót do zdrowia powinien odbywać się poprzez zmianę diety. To, co ląduje na talerzu, niejednokrotnie wpływa na samopoczucie. Z odpowiednią ofertą diety pudełkowej każdy jest w stanie odzyskać swoje zdrowie. Nie jest to rozwiązanie tylko dla sportowców, diety pudełkowe są przeznaczone dla każdego. Pomagają w osiągnięciu swoich planów, wysmukleniu sylwetki niezależnie od wieku czy ilości zbędnych kilogramów, które trzeba zrzucić. Niejednokrotnie są one kupowane dla dzieci, nastolatków mających problem z nadwagą czy otyłością. Często łatwiej jest przekonać kilkulatka do zdrowej diety właśnie poprzez taki produkt. Catering dietetyczny nie wymaga rezygnacji ze swoich ulubionych produktów, nierzadko proponuje jego zdrowszą, bogatszą w wartości odżywcze wersję. Już po miesiącu można zauważyć efekty.


Inne miasta z tego samego województwa