Tani catering dietetyczny Jawor (woj. dolnośląskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Jawor - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Keto Premium

1500kcal - 2500kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy
jej wariant PREMIUM!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Trendy

Slim

1200kcal - 2500kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać?
Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy,
zbilansowany sposób!

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek
pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 2500kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej
czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy,
przyspieszymy Twoją drogę do idealnej
sylwetki!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki!
Sprawdź naszą dietę sport.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2500kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta
niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu
“TIM Catering”!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2500kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3…
Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2500kcal

Mięsa? Zero. Ryba? Jest. Haczyków? Brak!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2500kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom
pozbawionym mięsa i nabiału mówimy
stanowcze MNIAM!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2500kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy,
że ograniczając gluten, możesz jeść
pysznie i czuć się lekko!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2500kcal

I want to break lactose-free!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Catering dietetyczny Jawor - nie martw się więcej o gotowanie i planowanie posiłków

W dzisiejszych czasach wielu z nas nie ma wystarczająco dużo czasu, by przyrządzić sobie samodzielnie zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Coraz częściej korzystamy z różnego rodzaju bardziej dietetycznych, gotowych opcji. Nie zawsze tylko po to, by stracić na wadze. Często zdarza się, że ktoś chce przybrać na wadze, albo jeść zdrowo i zgodnie z ograniczeniami dietetycznymi. Nie każdy jednak wie, że istnieje niedroga opcja, która łączy w sobie smak domowego posiłku z dopasowanym do specjalnych potrzeb żywieniowych rozwiązaniem. Ta coraz popularniejsza opcja, to catering dietetyczny.

Czym jest dieta pudełkowa Jawor?

To wspaniałe rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu, by samodzielne przygotować swoje posiłki w domu. Praca i inne projekty bywają niezwykle pochłaniające, a do tego wielu z nas chciałoby dbać o linię i nieco zredukować masę swojego ciała. Fit catering, polega na tym, że codziennie dostarczane są pełnowartościowe zestawy posiłków prosto pod nasze drzwi. Oczywiście dostawa nie musi odbywać się codziennie, ponieważ możemy wskazać, kiedy chcemy dostawać jedzenie pudełkowe. W zestawie takim otrzymujemy dzienną porcję żywieniową. Nie jest więc to po prostu jedzenie na wynos, jak ma miejsce w przypadku abonamentu, który możemy wykupić w barze czy restauracji. Dieta pudełkowa z dostawą to pełny zestaw, zawierający posiłki na cały dzień. Można oczywiście dostosować to, co będziemy otrzymywać, wedle udostępnionych przez catering dietetyczny programów.

Fit catering Jawor - jak to działa?

Dieta pudełkowa dostarczana jest indywidualnie dla każdego Klienta. Wcześniej można obliczyć sobie zapotrzebowanie energetyczne lub też skonsultować się z dietetykiem, który pracuje dla cateringu. Klienci, którzy korzystają z usług firmy cateringowej wybierać mogą spośród wielu zróżnicowanych diet. Następnie, gdy zapotrzebowanie jest policzone, otrzymują posiłki dobrane bezpośrednio i z wyliczonymi wszystkimi wartościami. To przede wszystkim niezwykle wygodna opcja, ale również jest bardzo zdrowa, ponieważ gwarantuje posiłki we wcześniej wyliczonej ilości. Jeśli wybierzemy dobre diety pudełkowe, przygotowywane przez dobrą firmę, mamy zapewnione jedzenie pokrywające nasze zapotrzebowanie na wszelkie składniki odżywcze. Nie musimy więc się martwić, czy nasza dieta jest prawidłowa, ponieważ firma cateringowa robi to za nas! Stąd też wynika cena, ale pamiętajmy, że stołując się w restauracji, płacimy więcej. Tutaj z tytułu subskrypcji i regularnego dostarczania, cena będzie niższa. Zważając na to, że nie musimy dodatkowo wybierać się na zakupy i poświęcać czasu, cena wychodzi niezwykle korzystna.

Tani catering dietetyczny Jawor - zalety

Warto pamiętać, że dobre diety pudełkowe są przygotowywane tylko i wyłącznie ze składników oraz dodatków wysokiej jakości. Za przyrządzenie wszystkich posiłków odpowiadają profesjonalni kucharze, ale nie tylko. Firmy oferujące catering dietetyczny, zatrudniają też wykwalifikowanych dietetyków. To oni odpowiednio wyliczają kaloryczność posiłków trafiających finalnie w ręce Klienta. Dzięki temu dieta pudełkowa staje się rozwiązaniem idealnym pod wieloma względami. Poniżej wymienimy wszelkie zalety, które wynikają z wyboru dobrej diety pudełkowej:

  • Wszystkie posiłki przygotowywane są na podstawie profesjonalnych i dopracowanych receptur, które powstały przy współpracy z kucharzami i dietetykami. Dzięki temu mają odpowiedni smak i aromat. Przy rosnącej na rynku konkurencji firmy cateringowe naprawdę się starają, by dogodzić swoim Klientom.
  • Dieta pudełkowa z dostawą to opcja wyjątkowo wygodna i pozwalająca oszczędzić mnóstwo czasu. Nie musimy już martwić się o swoje odżywianie, a bezpośrednio po powrocie z pracy czy z uczelni, możemy cieszyć się pełnowartościowym i oddawać swojej pasji, a nie gotować i zmywać naczynia.
  • Catering pudełkowy jest rozwiązaniem wspomagającym nasze wysiłki w walce ze zbędnymi kilogramami. Pomaga nie tylko uzyskać, ale i utrzymać wymarzoną sylwetkę. Jedzenie pudełkowe polecane jest również, jeśli walczymy różnymi przypadłościami, takimi, jak: cukrzyca, czy też nietolerancja laktozy i glutenu

Tania dieta pudełkowa Jawor - czy to dobry pomysł?

Wielu z nas wie, że nie zawsze wszystko, co jest tanie, musi być złe! Istnieją na rynku firmy cateringowe, które mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Tym samym zapewniają pełnowartościowe, smaczne i zbilansowane posiłki. Jeśli nie jesteśmy pewni - zdecydujmy się na dzień próbny! Zawsze możemy sprawdzić, czy te konkretne smaki wpisują się w nasz gust.

Firma cateringowa Jawor - jaką wybrać?

Wiele osób obserwuje, jak bardzo rośnie konkurencja na rynku. Z tego powodu istniejące już firmy robią, co mogą, by zatrzymać przy sobie Klienta. Wiele firm dostarcza cateringi do wielu miast w Polsce, dlatego nie zawsze jest konieczność szukania lokalnie swojego ulubionego cateringu. Gdy sprawdzimy kilka dostępnych możliwości, z pewnością znajdziemy coś idealnego dla siebie!


Inne miasta z tego samego województwa