Tim catering dietetyczny Kobyłka

Gwarantowana godzina dostawy do 07:30:00

Kobyłka – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Keto Premium

1500kcal - 2500kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy
jej wariant PREMIUM!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Trendy

Slim

1200kcal - 2500kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać?
Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy,
zbilansowany sposób!

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek
pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 2500kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej
czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy,
przyspieszymy Twoją drogę do idealnej
sylwetki!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki!
Sprawdź naszą dietę sport.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2500kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta
niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu
“TIM Catering”!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2500kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3…
Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2500kcal

Mięsa? Zero. Ryba? Jest. Haczyków? Brak!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2500kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom
pozbawionym mięsa i nabiału mówimy
stanowcze MNIAM!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2500kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy,
że ograniczając gluten, możesz jeść
pysznie i czuć się lekko!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2500kcal

I want to break lactose-free!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Tani catering dietetyczny Kobyłka – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Dawniej catering dietetyczny kojarzył się przede wszystkim z przywilejem celebrytów i bogatszych osób. Obecnie jednak niemal każdy może pozwolić sobie na skorzystanie z rozwiązania, jakim jest dieta pudełkowa. To udogodnienie cieszy się coraz większą popularnością ze względu na swoje liczne atuty. Stanowi doskonałą opcję dla osób, którym zależy na zdrowym żywieniu, oszczędzeniu czasu, który trzeba by było spędzić w kuchni na przygotowywaniu posiłków, a także dla tych, które nie mają dobrego talentu kulinarnego. Tania dieta pudełkowa z dostawą wchodzi m.in. w skład oferty firmy TIM Catering. Wśród dostępnych wariantów można wymienić również te odpowiednie dla osób przebywających na specjalnych dietach, a nawet dla dzieci.

Jakie zalety ma tania dieta pudełkowa Kobyłka?

Tani catering dietetyczny nie musi być wcale niskiej jakości. Dzięki niemu każdy może mieć zapewniony dostęp do zbilansowanych, zdrowych posiłków każdego dnia. Obecnie większość osób prowadzi dynamiczny tryb życia, przez co możliwość nieustannego liczenia kalorii oraz sprawdzania składów wszystkich produktów graniczy z cudem. Catering pudełkowy to rozwiązanie konsultowane w każdym przypadku indywidualnie z dietetykiem, by spełniło wymagania żywieniowe każdej osoby. Każdemu zależy na tym, by na co dzień spożywać ciepłe posiłki w komfortowych warunkach. Nie wszyscy mają jednak taką możliwość głównie ze względu na pracę i długie przebywanie poza domem. Jedzenie pudełkowe z dostawą będzie zdrowszą alternatywą dla pobliskiego fast-foodu. Posiłki trafią bezpośrednio do czyjegoś domu lub biura i pozwolą uniknąć tracenia jedynego wolnego czasu w kuchni. Poszukiwanie idealnych produktów do przyrządzenia posiłków również bywa czasochłonne. Firma cateringowa oferuje rozwiązanie tego problemu. Warto też wspomnieć o tym, że ilość jedzenia jest odpowiednio wydzielona, dlatego osoby chcące zgubić kilka kilogramów będą mogły łatwiej kontrolować podjadanie.

W jaki sposób wybrać najlepszy fit catering Kobyłka?

Fit catering jest maksymalnie dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. TIM Catering przygotował rozwiązania dla osób o różnych wymaganiach żywieniowych. Dieta Standard obejmuje wersje różniące się od siebie kalorycznością i będzie doskonałym wprowadzeniem do świata diety pudełkowej. Nadaje się idealnie na początek dla osób, które chcą sprawdzić, czy to rozwiązanie odpowiednie dla nich. Diecie Junior powinni przyjrzeć się rodzice, którym zależy na zdrowiu pociech. Osoby rezygnujące z jedzenia mięsa mogą wybrać wariant Vegetarian, natomiast te na diecie w pełni roślinnej – Vegan. Osoby, których dieta wyklucza spożywanie laktozy, skorzystają z opcji Lactose Free, a te, które nie jedzą glutenu zwrócą uwagę na dietę Less Gluten. W każdym przypadku można mieć pewność, że dietetyk uwzględnia indywidualne oczekiwania i przygotowuje na ich podstawie smaczny i zdrowy jadłospis. Ważne są w końcu nie tylko walory odżywcze, ale również smakowe.

Czym charakteryzuje się dobra firma cateringowa w Kobyłce?

Wiele osób myśli, że diety pudełkowe składają się z nudnych i niesmacznych potraw, a korzystanie z nich wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Warto więc skorzystać z usług firmy, która obali ten stereotyp, np. TIM Catering. Profesjonaliści zadbają o to, by każdy miał zapewnione zbilansowane i zróżnicowane potrawy. Posiłki zdecydowanie nie są monotematyczne, charakteryzuje je wysoka jakość i dopasowanie pod kątem indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Z cateringu mogą skorzystać również osoby o wymagających potrzebach żywieniowych. Co najważniejsze, jedzenie wyróżnia się dobrym smakiem, a dodatkowo umożliwia poszerzenie horyzontów kulinarnych i korzystanie z nowo poznanych składników nawet po zrezygnowaniu z cateringu. Dodatkowym atutem jest apetyczny wygląd posiłków. Poświęcenie czasu na wybór odpowiedniej firmy cateringowej jest istotne - nie warto męczyć się z niesmacznymi potrawami i wyrabiać sobie złego zdania o cateringu przez skorzystanie z usług niskiej jakości.

Catering pudełkowy w Kobyłce – czy warto się na niego zdecydować?

Oczywiście – catering będzie świetną opcją w przypadku większości osób. Szczególnie docenią ją klienci chcący zgubić zbędne kilogramy, zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie, a także ci, którzy nie mieli do tej pory możliwości spożywać w ciągu dnia ciepłych posiłków ze względu na spędzanie większości czasu poza domem. Warto zdecydować się na firmę oferującą dostawę posiłków w wyznaczone miejsce – niezależnie od tego, czy będzie to dom czy biuro. Przeszkodą z korzystania z cateringu nie jest również stosowanie restrykcyjnej diety. Odpowiednie warianty cateringu są przeznaczone m.in. dla osób będących na diecie wegetariańskiej, wegańskiej, wykluczającej gluten czy laktozę. Nawet najmłodsi mogą skorzystać z dobrodziejstw diety pudełkowej. Warto przyzwyczajać już dzieci do zdrowych, zbilansowanych posiłków, dzięki którym wyrobią w sobie nawyk sięgania po lepsze alternatywy dla mało wartościowych przekąsek.


Inne miasta z tego samego województwa