Tani catering dietetyczny Księginice (woj. dolnośląskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Księginice - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Keto Premium

1500kcal - 2500kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy
jej wariant PREMIUM!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Trendy

Slim

1200kcal - 2500kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać?
Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy,
zbilansowany sposób!

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek
pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 2500kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej
czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy,
przyspieszymy Twoją drogę do idealnej
sylwetki!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki!
Sprawdź naszą dietę sport.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2500kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta
niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu
“TIM Catering”!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2500kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3…
Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2500kcal

Mięsa? Zero. Ryba? Jest. Haczyków? Brak!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2500kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom
pozbawionym mięsa i nabiału mówimy
stanowcze MNIAM!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2500kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy,
że ograniczając gluten, możesz jeść
pysznie i czuć się lekko!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2500kcal

I want to break lactose-free!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Zastanawiałeś się, dlaczego catering dietetyczny jest w modzie? Dlaczego coraz więcej znanych gwiazd i celebrytów promuje różnego rodzaju diety pudełkowe? To proste. Catering z dowozem to bardzo wygodna, prosta i opłacalna forma żywienia – zwłaszcza wtedy, kiedy jesteś zapracowany. Osoby bardzo aktywne, biegające z miejsca na miejsce bez chwili odpoczynku – nie chcą marnować czasu na stanie w sklepach w kolejkach, wielogodzinne gotowanie czy sprzątanie po zjedzonym posiłku. Dla nich liczy się tu i teraz! Jeżeli więc dieta pudełkowa umożliwia im odzyskanie czasu i poświęcenie na spotkania z ludźmi czy uprawianie hobby – dlaczego z tego nie skorzystać? Catering dietetyczny do domu to jednak znacznie więcej korzyści niż więcej czasu na przyjemności.

Dieta pudełkowa Księginice - zdrowo, wygodnie, smacznie

Dieta pudełkowa z dostawą ułatwi ci dbanie o linię. Niezależnie od tego, czy celem jest utrata kilogramów, zbudowanie masy mięśniowej czy po prostu utrzymanie dotychczasowych wyników – z cateringiem będzie ci po prostu łatwiej. Nasz dietetyk układa odpowiednio zbilansowane jadłospisy, na bazie których powstają zdrowe i smaczne posiłki od Timcatering. Kupując zestaw wiesz, ile będzie miał posiłków i jaką będzie miał całkowitą kaloryczność. To dlatego łatwo utrzymać w ryzach nasz apetyt – jedząc regularnie przygotowane przez nas potrawy nie będziesz głodny. Łatwiej będzie też oprzeć się pokusie podjadania czy wybierania kiepskich wariantów żywieniowych – fastfoodów, słodyczy, słonych przekąsek. Catering dietetyczny to także dbałość o prawidłowe proporcje pomiędzy tłuszczami, białkiem i węglowodanami. Specjaliści od żywienia komponują dania pełne witamin i minerałów. Zwróć również uwagę, że kupując catering nie masz już wymówki, że byłeś głodny i akurat nie było nic zdrowego pod ręką – z dietą pudełkową posiłki możesz zabierać w dowolne miejsce – do pracy, szkoły, na uczelnię czy nawet na siłownię.

Catering dietetyczny Księginice i okolice - wypróbuj dietę pudełkową TIM Catering

Jeżeli twoim celem jest przekonanie dziecka do zdrowych wyborów jedzeniowych – postaw na nasz catering dla juniora. Jest to specjalnie skomponowana dieta, która bierze pod uwagę potrzeby najmłodszych. Catering pudełkowy jest w tym przypadku nastawiony na smaczne posiłki, które również wyglądają atrakcyjnie. Jednym z największych plusów obecnych czasów jest właśnie moda na catering, która ułatwia przejście (choćby tymczasowe) całej rodziny na taką formę posiłków. Dzięki temu dzieci mogą przekonać się w końcu do jedzenia warzyw, zdrowych strączków czy na przykład dań rybnych. Dieta pudełkowa dla juniora może być dobrym uzupełnieniem cateringu dla rodziców.

Tani catering dietetyczny w Księginicach

Catering dietetyczny wprowadzi świeżość do twojej kuchni pod względem nowych połączeń smakowych czy produktów używanych do przygotowywania dań. Z pewnością masz dosyć rutyny w kuchni i tego samego jedzenia, które jesz od kilku lat. Zamów dietę, która odbiega smakami od twoich przyzwyczajeń i zainspiruj się do tworzenia czegoś nowego. W Timcatering oferujemy jedzenie wegańskie, wegetariańskie, dla osób z nietolerancją laktozy oraz tych, którzy wykluczają gluten. Nasza najbardziej popularna dieta pudełkowa standard również cię zaskoczy nieoczywistymi połączeniami i ciekawym smakiem. Możesz zamówić catering na próbę zanim zdecydujesz która opcja będzie dla ciebie najlepsza. Spróbuj kilku dań i oceń co najbardziej przypada ci do gustu.

TIM Catering Księginice - czym się wyróżniamy?

Jeżeli już zdecydowałeś i wiesz, że catering dietetyczny jest dla ciebie – dobrze przemyśl jaką firmę wybrać. Firma cateringowa powinna być solidna i doświadczona w tym, co robi. Jeżeli wiesz, że dana dieta pudełkowa ma dobre opinie, zarówno w internecie jak i „na żywo” – to z pewnością coś w tym jest. Możesz kierować się atrakcyjnością cenową – ale pamiętaj – dobrej jakości jedzenie niestety kosztuje. Niezależnie od tego czy płaci za nie firma tworząca catering dietetyczny czy ty osobiście w sklepie. Nie szukaj więc oszczędności na produktach. Sprawdź czy zamawiana dieta pudełkowa korzysta ze wsparcia specjalistów od żywności oraz czy proponuje szeroki wybór zestawów. Dopasuj catering do swoich potrzeb – nie idź na ustępstwa. Aby zbudować zdrowe nawyki żywieniowe musisz lubić to co jesz – to jedyne co zmotywuje cię do kontynuowania obranego kierunku. Jeśli nie będziesz zadowolony – zrezygnuj, spróbuj czegoś innego.


Inne miasta z tego samego województwa