Tim catering dietetyczny Łomianki

Gwarantowana godzina dostawy do 07:30:00

Łomianki – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Keto Premium

1500kcal - 2500kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy
jej wariant PREMIUM!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Trendy

Slim

1200kcal - 2500kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać?
Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy,
zbilansowany sposób!

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek
pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 2500kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej
czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy,
przyspieszymy Twoją drogę do idealnej
sylwetki!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki!
Sprawdź naszą dietę sport.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2500kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta
niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu
“TIM Catering”!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2500kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3…
Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2500kcal

Mięsa? Zero. Ryba? Jest. Haczyków? Brak!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2500kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom
pozbawionym mięsa i nabiału mówimy
stanowcze MNIAM!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2500kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy,
że ograniczając gluten, możesz jeść
pysznie i czuć się lekko!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2500kcal

I want to break lactose-free!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

5 faktów o zdrowym odżywianiu, czyli jak tani catering dietetyczny Łomianki może zmienić Twoje życie na lepsze

Jedzenie to podstawa zdrowego życia. Prawidłowo dobrana dieta dodaje energii, wpływa pozytywnie na umysł i ciało. Złe nawyki żywieniowe mogą doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, otyłości i obniżonego poczucia własnej wartości. Warto więc pomyśleć o diecie, która zapewni wszystkie niezbędne składniki, potrzebne dla organizmu. A przy okazji spożywać regularne, smaczne posiłki, na których gotowanie nie trzeba poświęcać czasu. Wszystko to zapewni catering pudełkowy.

Fakt 1: Tania dieta pudełkowa Łomianki naprawdę jest tania.

Fit catering to zdrowy, dietetyczny posiłek, który jest przygotowywany ze świeżych produktów specjalnie dla klienta. Pierwszą myślą, która nasuwa się na widok smacznie podanego, urozmaiconego jedzenia pudełkowego, to cena. Czy taki posiłek może być tani? Okazuje się, że tak. Kompleksowe, dzienne wyżywienie, na które składa się do pięciu posiłków w wybranym planie dietetycznym, kosztuje mniej niż samodzielnie zakupione artykuły spożywcze na śniadanie, obiad i kolację, oraz dodatkowe zapychacze i przegryzki. Doliczając cenny czas potrzebny na gotowanie, a także media: wodę, gaz czy energię elektryczną potrzebne do przyrządzenia posiłku może okazać się, że tani catering dietetyczny pozwoli wręcz zaoszczędzić pieniądze.

Fakt 2: Fit catering Łomianki to dieta dla wszystkich, a nie tylko dla tych, którzy chcą być fit.

Diety pudełkowe kojarzą się wielu osobom głównie z odchudzaniem, jednak w menu, które oferuje firma cateringowa oprócz diety "Slim" można znaleźć również zestawy "Office" czy "Standard", przeznaczone dla tych, którzy po prostu chcą zjeść smaczny, zdrowy posiłek. Catering dietetyczny pozwala również na wybór innej dowolnej diety, dostosowanej do potrzeb organizmu. Klient może określić ilość posiłków w ciągu dnia, zapotrzebowanie na kalorie, ale również wzbogacić dietę o niezbędne składniki, lub wyeliminować z niej te, które nie są wskazane dla zdrowia. I tak catering pudełkowy "Sport" zawiera w składzie zwiększoną ilość białka, które pozwala na szybszą regenerację po wyczerpującym treningu, podczas gdy w diecie "Lactose free" produkty mleczne zastąpione są składnikami, które laktozy nie zawierają. Osobom, które ze względu na zdiagnozowaną chorobę muszą stosować określoną dietę, zestaw "Niski IG" lub "Hashimoto" zapewnią zbilansowane i urozmaicone jedzenie. Wegetarianie, którzy zamówią zestawy "Vegetarian" lub "Vegetarian+Fish" mogą być pewni, że ich posiłki są całkowicie pozbawione mięsa, Weganie natomiast docenią zróżnicowaną dietę, składającą się wyłącznie z roślin.

Fakt 3: Firma cateringowa Łomianki dba o regularne odżywianie, czyli posiłek zawsze jest na czas

Połączenie stresu i nieregularne jedzenie byle jakich posiłków to najczęstsze przyczyny problemów zdrowotnych układu pokarmowego, spadku odporności oraz braku koncentracji. Często intensywny tryb życia nie pozwala na zadbanie o siebie i swój żołądek. Rozwiązaniem jest jedzenie pudełkowe. Firma cateringowa zadba o to, by posiłki były dostarczane na czas, pod ustalony wcześniej adres. Wystarczy zrobić sobie krótką przerwę, otworzyć higienicznie zapakowane pudełko i delektować się wybranym wcześniej w ramach ustalonego planu żywieniowego daniem. Zestaw, który - w zależności od wybranego menu - może zawierać zdrowe, smaczne i sycące: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację, zaopatrzy organizm w energię i pozwoli zachować dobry humor na cały dzień.

Fakt 4: Catering pudełkowy w Łomiankach pozwala na urozmaicenie posiłków

Pracownicy firmy cateringowej: wykwalifikowani dietetycy i kucharze dbają o to, by serwowane przez nich posiłki były zarówno zdrowe, jak i smaczne. Urozmaicona dieta zapewnia najwyższe standardy żywieniowe, których nie powstydziłby się nawet najlepszy maestro sztuk kulinarnych. Umiejętne łączenie poszczególnych składników nie tylko zapewnia wyjątkowe walory smakowe, ale również idealnie bilansuje posiłek, co w warunkach domowych kosztowałoby wiele wysiłku. Koniec z nudnymi kanapkami i odgrzewanymi z poprzedniego dnia obiadkami! Codziennie w jadłospisie pojawiają się inne pozycje, a eksperci od cateringu dietetycznego wciąż wymyślają nowe.

Fakt 5: Tania dieta pudełkowa w Łomiankach poprawia jakość życia

Dieta pudełkowa przeznaczona jest praktycznie dla wszystkich. Docenią ją zarówno zapracowani biznesmeni, dbający o kondycję sportowcy, single, którym nie chce się gotować dla jednej osoby, jak i zabiegani rodzice. Osoby ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi, które szukały kompromisu pomiędzy wymaganiami własnego organizmu a zadowoleniem pozostałych członków rodziny, mogą poczuć pełną wolność od uciążliwego komponowania menu. Dostarczany o umówionej porze i w umówione miejsce posiłek zapewni odpowiednią ilość zdrowych kalorii, uwalniając pozytywną energię zarówno dla ciała, jak i mózgu. Bez poświęcania czasu na przygotowywanie posiłków, bez wyrzucania resztek posiłku i zużywania mediów we własnej kuchni. Tania dieta pudełkowa uwalnia nowe standardy życia, w których jedzenie kojarzy się z przyjemnością i dbaniem o własne zdrowie, a zaoszczędzony czas z możliwością spędzania go w dowolny sposób: na relaks, pracę, lub wspólne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.


Inne miasta z tego samego województwa