Tim catering dietetyczny Łomianki

Gwarantowana godzina dostawy do 07:30:00

Łomianki – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.6/5

5 faktów o zdrowym odżywianiu, czyli jak tani catering dietetyczny Łomianki może zmienić Twoje życie na lepsze

Jedzenie to podstawa zdrowego życia. Prawidłowo dobrana dieta dodaje energii, wpływa pozytywnie na umysł i ciało. Złe nawyki żywieniowe mogą doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, otyłości i obniżonego poczucia własnej wartości. Warto więc pomyśleć o diecie, która zapewni wszystkie niezbędne składniki, potrzebne dla organizmu. A przy okazji spożywać regularne, smaczne posiłki, na których gotowanie nie trzeba poświęcać czasu. Wszystko to zapewni catering pudełkowy.

Fakt 1: Tania dieta pudełkowa Łomianki naprawdę jest tania.

Fit catering to zdrowy, dietetyczny posiłek, który jest przygotowywany ze świeżych produktów specjalnie dla klienta. Pierwszą myślą, która nasuwa się na widok smacznie podanego, urozmaiconego jedzenia pudełkowego, to cena. Czy taki posiłek może być tani? Okazuje się, że tak. Kompleksowe, dzienne wyżywienie, na które składa się do pięciu posiłków w wybranym planie dietetycznym, kosztuje mniej niż samodzielnie zakupione artykuły spożywcze na śniadanie, obiad i kolację, oraz dodatkowe zapychacze i przegryzki. Doliczając cenny czas potrzebny na gotowanie, a także media: wodę, gaz czy energię elektryczną potrzebne do przyrządzenia posiłku może okazać się, że tani catering dietetyczny pozwoli wręcz zaoszczędzić pieniądze.

Fakt 2: Fit catering Łomianki to dieta dla wszystkich, a nie tylko dla tych, którzy chcą być fit.

Diety pudełkowe kojarzą się wielu osobom głównie z odchudzaniem, jednak w menu, które oferuje firma cateringowa oprócz diety „Slim” można znaleźć również zestawy „Office” czy „Standard”, przeznaczone dla tych, którzy po prostu chcą zjeść smaczny, zdrowy posiłek. Catering dietetyczny pozwala również na wybór innej dowolnej diety, dostosowanej do potrzeb organizmu. Klient może określić ilość posiłków w ciągu dnia, zapotrzebowanie na kalorie, ale również wzbogacić dietę o niezbędne składniki, lub wyeliminować z niej te, które nie są wskazane dla zdrowia. I tak catering pudełkowy „Sport” zawiera w składzie zwiększoną ilość białka, które pozwala na szybszą regenerację po wyczerpującym treningu, podczas gdy w diecie „Lactose free” produkty mleczne zastąpione są składnikami, które laktozy nie zawierają. Osobom, które ze względu na zdiagnozowaną chorobę muszą stosować określoną dietę, zestaw „Niski IG” lub „Hashimoto” zapewnią zbilansowane i urozmaicone jedzenie. Wegetarianie, którzy zamówią zestawy „Vegetarian” lub „Vegetarian+Fish” mogą być pewni, że ich posiłki są całkowicie pozbawione mięsa, Weganie natomiast docenią zróżnicowaną dietę, składającą się wyłącznie z roślin.

Fakt 3: Firma cateringowa Łomianki dba o regularne odżywianie, czyli posiłek zawsze jest na czas

Połączenie stresu i nieregularne jedzenie byle jakich posiłków to najczęstsze przyczyny problemów zdrowotnych układu pokarmowego, spadku odporności oraz braku koncentracji. Często intensywny tryb życia nie pozwala na zadbanie o siebie i swój żołądek. Rozwiązaniem jest jedzenie pudełkowe. Firma cateringowa zadba o to, by posiłki były dostarczane na czas, pod ustalony wcześniej adres. Wystarczy zrobić sobie krótką przerwę, otworzyć higienicznie zapakowane pudełko i delektować się wybranym wcześniej w ramach ustalonego planu żywieniowego daniem. Zestaw, który – w zależności od wybranego menu – może zawierać zdrowe, smaczne i sycące: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację, zaopatrzy organizm w energię i pozwoli zachować dobry humor na cały dzień.

Fakt 4: Catering pudełkowy w Łomiankach pozwala na urozmaicenie posiłków

Pracownicy firmy cateringowej: wykwalifikowani dietetycy i kucharze dbają o to, by serwowane przez nich posiłki były zarówno zdrowe, jak i smaczne. Urozmaicona dieta zapewnia najwyższe standardy żywieniowe, których nie powstydziłby się nawet najlepszy maestro sztuk kulinarnych. Umiejętne łączenie poszczególnych składników nie tylko zapewnia wyjątkowe walory smakowe, ale również idealnie bilansuje posiłek, co w warunkach domowych kosztowałoby wiele wysiłku. Koniec z nudnymi kanapkami i odgrzewanymi z poprzedniego dnia obiadkami! Codziennie w jadłospisie pojawiają się inne pozycje, a eksperci od cateringu dietetycznego wciąż wymyślają nowe.

Fakt 5: Tania dieta pudełkowa w Łomiankach poprawia jakość życia

Dieta pudełkowa przeznaczona jest praktycznie dla wszystkich. Docenią ją zarówno zapracowani biznesmeni, dbający o kondycję sportowcy, single, którym nie chce się gotować dla jednej osoby, jak i zabiegani rodzice. Osoby ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi, które szukały kompromisu pomiędzy wymaganiami własnego organizmu a zadowoleniem pozostałych członków rodziny, mogą poczuć pełną wolność od uciążliwego komponowania menu. Dostarczany o umówionej porze i w umówione miejsce posiłek zapewni odpowiednią ilość zdrowych kalorii, uwalniając pozytywną energię zarówno dla ciała, jak i mózgu. Bez poświęcania czasu na przygotowywanie posiłków, bez wyrzucania resztek posiłku i zużywania mediów we własnej kuchni. Tania dieta pudełkowa uwalnia nowe standardy życia, w których jedzenie kojarzy się z przyjemnością i dbaniem o własne zdrowie, a zaoszczędzony czas z możliwością spędzania go w dowolny sposób: na relaks, pracę, lub wspólne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.


Inne miasta z tego samego województwa