Tani catering dietetyczny Miłoszyce (woj. dolnośląskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Miłoszyce - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Keto Premium

1500kcal - 2500kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy
jej wariant PREMIUM!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Trendy

Slim

1200kcal - 2500kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać?
Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy,
zbilansowany sposób!

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek
pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 2500kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej
czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy,
przyspieszymy Twoją drogę do idealnej
sylwetki!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki!
Sprawdź naszą dietę sport.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2500kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta
niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu
“TIM Catering”!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2500kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3…
Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2500kcal

Mięsa? Zero. Ryba? Jest. Haczyków? Brak!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2500kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom
pozbawionym mięsa i nabiału mówimy
stanowcze MNIAM!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2500kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy,
że ograniczając gluten, możesz jeść
pysznie i czuć się lekko!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2500kcal

I want to break lactose-free!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Zdrowe odżywianie wielu osobom kojarzy się z czymś co ciężko jest wypracować. Bez wątpienia jest to element życia, który wiąże się z koniecznością poświęcenia sporej ilości czasu. Przygotowywanie posiłków wymaga także posiadania choć podstawowej wiedzy na temat tego jak łączyć składniki, aby uzyskać danie pełnowartościowe i sycące. Większość osób przez wzgląd na takie obowiązki rezygnuje ze zdrowych nawyków żywienia co jest bardzo niekorzystne. W pierwszej kolejności cierpi na tym nasze samopoczucie, a w dłuższej perspektywie także zdrowie. Chcąc tego uniknąć należy zdecydować się na inny wariant. Firma cateringowa Timcatering stworzyła rozwiązanie na miarę potrzeb i oczekiwań każdego. Wszystkie serwowane dania opierają się na połączeniu najlepszych artykułów spożywczych, które zawsze pochodzą ze sprawdzonych dostaw. Nic więc dziwnego, że gwarantowana jest wysoka jakość, która trafi nawet do najbardziej wymagających osób. Catering dietetyczny w naszym wykonaniu to połączenie najlepszych wartości odżywczych.

Dieta pudełkowa Miłoszyce - zdrowo, wygodnie, smacznie

Catering pudełkowy już wielokrotnie stał się najlepszym wsparciem dla osób, które walczą o piękny wygląd swojej sylwetki. W związku z tym, w naszym asortymencie znalazły się propozycje stworzone z myślą o różnym zapotrzebowaniu oraz preferencjach kulinarnych. Istnieje idealna opcja dla osób, które pragną trochę schudnąć. W tym przypadku najważniejsze jest, aby zdecydować się na wariant, który będzie zawierał mniej kalorii niż wynosi nasze zapotrzebowanie. Nie zabraknie także produktów skierowanych do osób, które na co dzień przykładają dużą wagę do sportu. Wzmożona aktywność i ciężkie treningi powodują, że konieczne jest wyrównanie niedoborów związanych z utratą siły. W takich okolicznościach najlepszą opcją jest dieta pudełkowa o podwyższonej ilości białka. Jest to element, który ma największy wpływ na budowanie masy mięśniowej i jednocześnie umożliwiający regenerację organizmu. Catering z dowozem niezależnie od oferowanego wariantu posiada wszystkie makroelementy oraz witaminy, które powodują, że organizm jest w stanie poprawnie funkcjonować.

Catering dietetyczny Miłoszyce i okolice - wypróbuj dietę pudełkową TIM Catering

Dieta pudełkowa z dostawą została stworzona w taki sposób, aby możliwe było całkowite zrezygnowanie z samodzielnego przygotowywania posiłków. Jest to bardzo duże udogodnienie dla osób, które na co dzień mają bardzo dużo obowiązków. Dieta pudełkowa dostarczana jest każdego dnia do wczesnych godzin porannych. Ma to za zadanie zagwarantować obecność posiłków tuż po przebudzeniu się. Osoby korzystające z takiej usługi mogą posiadać w swojej kuchni wyłącznie wodę czy herbatę, ponieważ wszystkie inne produkty są w rękach specjalistów. Dietetycy dbają o to, aby posiłki były zróżnicowane. Bogactwo smaków w każdym daniu powoduje, że dieta nie jest przymusem i o wiele prościej jest ją utrzymać. Kucharze stale rozwijają się i szukają coraz to nowszych inspiracji kulinarnych. Są to powody, dla których catering z dowozem cieszy się tak dużym zainteresowaniem oraz zaufaniem wśród odbiorców. Wypracowanie oczekiwanych efektów z tak profesjonalnym wsparciem nie stanowi dużego problemu, natomiast samo jedzenie sprawia ogromną przyjemność.

Tani catering dietetyczny w Miłoszycach

Catering dietetyczny do domu jak sama nazwa mówi jest każdego dnia dostarczany pod wskazany w zamówieniu adres. Wszystkie zestawy transportowane są w specjalnych warunkach, w zamkniętych pojemnikach. Ma to zapewnić gwarancję, że z posiłkami nie stanie się nic złego i, że dotrą do swoich odbiorców w nienaruszonym stanie. To natomiast oznacza, że można je ze sobą zabrać w dalszą podróż. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że catering posiada etykiety na każdym pudełku. Znaleźć tam można informacje na temat ilości kalorii czy też podziału na makroelementy. Taka wiedza jest bardzo przydatna osobom, które na co dzień bardzo dbają o to co jedzą i chcą mieć swoja wagę pod kontrolą.

TIM Catering Miłoszyce - czym się wyróżniamy?

Dieta pudełkowa to nie tylko klasyczny wariant do wyboru. Fitma Timcatering zadbała o to, aby każdy mógł znaleźć dla siebie coś adekwatnego. W związku z tym w asortymencie dostępne są warianty skierowane także dla osób, które borykają się z różnymi dolegliwościami żołądkowymi. Najczęstszym problemem jest bez wątpienia obecność alergii pokarmowych czy nietolerancji. W takich przypadkach po zjedzeniu danego produktu żołądek źle reaguje i pojawiają się nieprzyjemne dolegliwości. Nasza firma zezwala na wykluczenia takich artykułów, a na te indywidualne potrzeby zostały wdrożone dodatkowe opcje jak przykładowo dieta bez laktozy czy glutenu. Dysponujemy także wariantem dla osób, które chcą ograniczyć mięso bądź wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego. Taka opcja jest tak samo sycąca jak pozostałe i zawiera niezbędne wartości, ponieważ wykluczany produkt został zamieniony innymi produktami. Zachowana jest więc równowaga, a tym samym komfort i dobre samopoczucie.


Inne miasta z tego samego województwa