Tim catering dietetyczny Siechnice

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Siechnice - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Standard

1200kcal/1500kcal/2000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Slim

1200kcal/1500kcal/1800kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać? Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy, zbilansowany sposób!

Keto

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy, przyspieszymy Twoją drogę do idealnej sylwetki!

Sport

2500kcal/3000kcal/3500kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Sprawdź naszą dietę sport.

Niski IG

1500kcal/2000kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu “TIM Catering”!

Hashimoto

1500kcal/2000kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3… Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Vegetarian

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Vegan

1500kcal/2000kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM!

Less Gluten

1500kcal/2000kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko!

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Wiele osób dąży do tego, aby zmienić coś w zakresie swojego odżywiania. Nie jest to łatwe zadanie szczególnie jeśli nie posiada się żadnej wiedzy na temat przygotowywania posiłków bądź dietetyki. Stworzenie odpowiednio zbilansowanego jadłospisu zabiera sporo czasu i jest to główny powód, dla którego wiele osób traci motywację. Nie jest to dobre zjawisko, ponieważ to w jaki sposób się odżywiamy ma decydujący wpływ na to jak się czujemy, a często też jak wyglądamy. Brak atrybutów nie jest jednak powodem, dla którego trzeba rezygnować z oczekiwanych efektów. Nasza firma cateringowa umożliwia zmianę nawyków żywienia bez konieczności straty czasu czy energii. Dzieje się tak, ponieważ posiadamy najlepszy catering dietetyczny, którym zaufała już masa osób. Jest to rozwiązanie, które podoba się fanom klasycznych wersji, jak również bardziej wymagającym. Tworzymy rozwiązania na miarę potrzeb oraz oczekiwań naszych odbiorców i jest to główna przyczyna naszego sukcesu. Zrozumienie klientów wynika z naszego dużego doświadczenia oraz wiedzy.

Dieta pudełkowa Siechnice - zdrowo, wygodnie, smacznie

Catering z dowozem okazuje się bardzo przydatny dla osób, które z różnych powodów nie mają czasu bądź ochoty na to, aby samodzielnie zajmować się przygotowywaniem sobie posiłków. Stworzenie dobrego menu to nie samo ugotowanie potrawy. Zanim przejdzie się do tej czynności konieczne jest wykonanie zakupów, znalezienie odpowiedniej inspiracji, a po tym wszystkim także pozmywanie. Na tak złożony proces zdecydowanie nie mogą sobie pozwolić osoby, które mają bardzo dużo obowiązków do wykonywania. Catering dietetyczny do domu pozwala zapomnieć o tych wszystkich utrudnieniach. Takimi sprawami zajmują się nasi specjaliści, którzy z pasją wykonują wszystkie zadania. Ich celem jest zmiana nawyków żywienia przy zachowaniu przyjemności z jedzenia. Nad wszystkimi oferowanymi zestawami czuwają nie tylko kucharze ale także dietetycy. W efekcie uzyskuje sie wariant, który podbija kubki smakowe ale także zawiera wszystkie niezbędne makroelementy do poprawnego funkcjonowania organizmu. Przy tym wszystkim nie ma mowy o tym, aby catering był nudny. Kucharze urozmaicają potrawy w taki sposób, aby każdego dnia w zestawie znalazło się coś innego. To ułatwi trzymanie diety.

Catering dietetyczny Siechnice i okolice - wypróbuj dietę pudełkową TIM Catering

Dieta pudełkowa z dostawą jako jedna z nielicznych na rynku została całkowicie pozbawiona żywności przetworzonej. Jest to element, który w dietach nie powinien się znajdować, ponieważ nie ma on żadnego pozytywnego wpływu na funkcjonowanie organizmu. Nasz catering pudełkowy opiera się wyłącznie na perfekcyjnie wyselekcjonowanych składnikach pochodzących od najlepszych hodowców. Nie ma w nich żadnej chemii co jest dla nas i naszych odbiorców priorytetem. Tworząc catering dietetyczny przykuwamy ogromną uwagę do najwyższej jakości wykonania. Skupiamy się na połączeniu zarówno składu, smaku, a także walorów estetycznych, abyś Ty mógł cieszyć się daniami na miarę najlepszych restauracji. Wszystkie nasze posiłki transportujemy w przygotowanych do tego celu pojemnikach, które charakteryzują się pełną szczelnością, dzięki czemu Ty masz pewność, że nic się z nich nie wydostanie. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób zabiera dietę ze sobą do pracy czy w podróż. To wygodne i najlepsze rozwiązanie.

Tani catering dietetyczny w Siechnicach

Dieta pudełkowa występuje w wielu wariantach skrupulatnie dobranych do potrzeb naszych odbiorców. W związku z tym nie mogło zabraknąć cateringu stworzonego z myślą o sportowcach. Osoby decydujące się na zwiększenie dawki ruchu w codziennym życiu muszą przykuć uwagę do tego, aby wyrównać wszelkie niedobory wynikające z większej utraty energii. Nasz catering zawiera w tym przypadku większą ilość kalorii oraz białka, aby możliwe było poprawne i bezpieczne regenerowanie organizmu. W przypadku osób, które chcą nieco schudnąć proponujemy dietę zawierającą mniej kalorii niż wynosi zapotrzebowanie kaloryczne. Catering dietetyczny umożliwia także walkę z nietolerancjami pokarmowymi, które są problemem wielu ludzi. W naszym asortymencie znajduje się wariant dla osób, które nie mogą jeść glutenu bądź laktozy. Już po kilku tygodniach regularnego stosowania zauważalne są zmiany jeśli chodzi o zmniejszenie ilości dolegliwości i ogólne, lepsze samopoczucie.

TIM Catering Siechnice - czym się wyróżniamy?

Dieta pudełkowa tworzona jest w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Podchodzimy do naszych klientów w sposób indywidualny, troskliwie koncentrując się na potrzebach czy preferencjach żywieniowych. Umożliwiamy wybór jednego z kilku wariantów kalorycznych. Pozwalamy na eliminowanie składników z diety, a przy tym dbamy o wyrównanie wszelkich niedoborów poprzez stosowanie odpowiednich zamienników. Nasze zestawy docierają do swoich właścicieli już we wczesnych godzinach porannych, abyś od pobudki mógł cieszyć się najlepszą opcją dla siebie.


Inne miasta z tego samego województwa