Pyszne diety i zawsze darmowa dostawa - wypróbuj i nie przepłacaj!

Tim catering dietetyczny Owsianka

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Owsianka - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Standard

1200kcal/1500kcal/2000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Slim

1200kcal/1500kcal/1800kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać? Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy, zbilansowany sposób!

Keto

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy, przyspieszymy Twoją drogę do idealnej sylwetki!

Sport

2500kcal/3000kcal/3500kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Sprawdź naszą dietę sport.

Niski IG

1500kcal/2000kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu “TIM Catering”!

Hashimoto

1500kcal/2000kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3… Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Vegetarian

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Vegan

1500kcal/2000kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM!

Less Gluten

1500kcal/2000kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko!

Odżywianie ma ogromne znaczenie w jakości codziennego funkcjonowania. Jest to czynnik mający bez wątpienia największy wpływ na to w jakim stanie jest organizm – zarówno jeśli chodzi o samopoczucie jak również zdrowie. Niestety wciąż wiele osób o tym zapomina i zamiast opierać się na zbilansowanym jadłospisie wybiera przetworzoną żywność. Opcja ta jest korzystna wyłącznie z punktu widzenia czasu jaki można zaoszczędzić. Cierpi jednak na tym zdrowie, które później może być ciężkie do odbudowania. Wiele osób zapyta wtedy – co robić w takiej sytuacji? Najrozsądniejsze jest skierowanie tych obowiązków w ręce specjalistów, którzy potrafią i chcą robić catering z dowozem. Opcja ta z racji niewątpliwej wygody cieszy się w dzisiejszych czasach ogromnym zainteresowaniem. Osoby posiadające dietę mogą wreszcie zapomnieć o utrudnieniach związanych z codziennym gotowaniem, szukaniem inspiracji czy robieniem zakupów. Zaoszczędzone chwile można wykorzystać na czynności, które naprawdę się lubi bądź po prostu na odpoczynek.

Dieta pudełkowa Owsianka - zdrowo, wygodnie, smacznie

Dieta pudełkowa już nie raz odmieniła codzienne życie ludzi. Dotyczy to przede wszystkim niewątpliwej wygody jaką się zyskuje posiadając takie rozwiązanie. Każdego dnia zestaw perfekcyjnie przygotowanych posiłków ląduje pod drzwiami odbiorcy. Dania są świeże i w pełni składają się z produktów najwyższej jakości. Firma cateringowa dba o to, aby posiłki nie zawierały żadnych składników hodowanych chemicznie. Jest to dobra wiadomość jeśli chodzi o zdrowie. Dodatkowo nad całym jadłospisem czuwa zaangażowany zespół składający się z kucharzy oraz dietetyków z ogromnym doświadczeniem. Takie połączenie sił oraz wiedzy pozwala na tworzenie niesamowitych kombinacji, które opierają się nie tylko na wartościowym składzie ale także smaku i pięknej prezencji. To natomiast odbija się na łatwości utrzymania diety. Catering pudełkowy sprawia przyjemność, podczas jedzenia i jest to bardzo ważna zaleta, dzięki której zmiana nawyków żywienia okazuje się nie być tak trudna.

Catering dietetyczny Owsianka i okolice - wypróbuj dietę pudełkową TIM Catering

Jako Timcatering bardzo skrupulatnie podchodzimy do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy posiada zupełnie inne wymagania oraz oczekiwania. Wiemy, że każdy posiada także całkiem odmienne preferencje kulinarne. Z biegiem czasu oraz działalności na rynku nauczyliśmy się w pełni koncentrować na stawianych nam wymaganiach. W związku z tym catering z dowozem występuje nie w jednej, a kilku opcjach do wyboru. Każdy może więc z łatwością znaleźć coś dla siebie, co sprawi, że zdrowe odżywianie będzie na miarę możliwości i potrzeb. Nasz catering dietetyczny do domu dostępny jest w różnych kalorycznościach, co oznacza, że możliwe jest osiąganie różnych celów. Zarówno osoby odchudzające się, utrzymujące swoją wagę czy pragnące przybrać trochę na masie będą miały szanse korzystać z naszej oferty. We wszystkich posiłkach znajdą się wartości odżywcze niezbędne do uzyskania sił oraz energii na cały dzień. Dodatkowo wszystkie dania są sycące, przez co nie ma mowy o odczuwaniu głodu.

Tani catering dietetyczny Owsianka

Dieta pudełkowa z dostawą została stworzona również z myślą o indywidualnych oczekiwaniach. Świetnym przykładem jest tutaj catering dietetyczny, który w swoim składzie nie ma laktozy czy glutenu. Oba te składniki są najczęstszym powodem występowania nietolerancji pokarmowej, która to negatywnie odbija się na samopoczuciu oraz zdrowiu. Często pojawiają się nieprzyjemne dolegliwości żołądkowe, które odbierają radość życia. Wówczas nasz catering jest spełnieniem marzeń, ponieważ już po kilku dniach jego stosowania wszystkie te trudności znikają. Dieta pudełkowa pozwala również na ograniczenie ze swojego menu mięsa, a także wszystkich produktów pochodzenia zwierzęcego. Tego typu eliminacje warto wykonywać pod okiem specjalistów czyli naszych dietetyków. My gwarantujemy, że w zestawach wykluczane produkty zostały zastąpione zamiennikami, dzięki czemu nie traci się ani kalorii ani składników odżywczych.

TIM Catering Owsianka - czym się wyróżniamy?

Catering dietetyczny to masa udogodnień, a przede wszystkim pewność, że każdego dnia o poranku będą czekać na Ciebie pyszne i zbilansowane posiłki. Nasi dostawcy dbają o to, aby dania docierały świeże i szczelnie zapakowane. To natomiast pozwala Ci zabrać je ze sobą w dalszą podróż. Nic więc dziwnego, że dieta pudełkowa często towarzyszy Wam w pracy czy na uczelni. Nawet żyjąc w biegu można zadbać o poprawne nawyki żywieniowe. Każdy zestaw opatrzony jest etykietami informującymi o zawartości, składzie i kaloriach. Jest to dobra wiadomość dla osób, które chcą mieć swoją wagę pod kontrolą. Z nami masz szansę uzyskać najlepsze efekty, a przy tym wszystkim nie stracisz szans na dobry smak czy oszczędność czasu. Catering to opcja stworzona z myślą o Tobie, Twoim zdrowiu. Przekaż obowiązek dbania o menu w ręce specjalistów.


Inne miasta z tego samego województwa