Pyszne diety i zawsze darmowa dostawa - wypróbuj i nie przepłacaj!

Tim catering dietetyczny Pleszew

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Pleszew - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Standard

1200kcal/1500kcal/2000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Slim

1200kcal/1500kcal/1800kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać? Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy, zbilansowany sposób!

Keto

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy, przyspieszymy Twoją drogę do idealnej sylwetki!

Sport

2500kcal/3000kcal/3500kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Sprawdź naszą dietę sport.

Niski IG

1500kcal/2000kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu “TIM Catering”!

Hashimoto

1500kcal/2000kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3… Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Vegetarian

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Vegan

1500kcal/2000kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM!

Less Gluten

1500kcal/2000kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko!

Catering dietetyczny Pleszew dla zapracowanych

Dieta pudełkowa Pleszew, która odmieni Twoje życie

Przybliżę Ci teraz dwa scenariusze z mojego życia. Jeden z okresu zanim w moim życiu pojawiło się jedzenie pudełkowe, a drugi, aktualny z cateringiem dietetycznym.

Wyobraź sobie, że wracasz do domu po ciężkim dniu pracy. Otwierasz lodówkę, niby coś w niej jest, nie jest zupełnie pusta. Keczup, musztarda, otwarta śmietana, wątpliwej świeżości resztki z przedwczorajszego obiadu, 2 plasterki obsuszonego sera, pół pomidora, jakaś konserwa na czarną godzinę - szału nie ma. Wartościowego posiłku z tego nie będzie. Wyprawa na zakupy na głodzie nie jest najlepszym pomysłem, bo prawdopodobnie skończyłaby się opracowaniem paczki chipsów w drodze powrotnej. A przecież jesteś na diecie! Poza tym, jaki sens mają zakupy spożywcze jak nie masz pomysłu na obiad. W grę wchodzi zamówienie jakiegoś jedzenia, ale trzeba czekać ponad godzinę na dowóz. Patrzysz na konserwę z lodówki, ale stwierdzasz, że to jeszcze nie jest czarna godzina - niech poleży kolejny rok. Ostatecznie wrzucasz resztki z obiadu do naczynia żaroodpornego, dorzucasz ser, pomidora, śmietanę, zapiekasz i zalewasz keczupem. Brzmi bardzo apokaliptycznie, ale zapewniam Cię, że jest to historia prawdziwa.

Teraz wyobraź sobie dokładnie taką samą sytuację. Wracasz z pracy po ciężkim dniu, otwierasz lodówkę, a w niej czekają na Ciebie trzy gotowe posiłki - obiad, podwieczorek i kolacja. Do wyboru do koloru, możesz zamienić kolejność - przecież nikt nie patrzy. Na zakupach spożywczych nie byłeś od 2 tygodni bo firma cateringowa przywozi Ci posiłki idealnie przed wyjściem do pracy. Dania są różnorodne, zanim nie zamówiłeś cateringu pudełkowego, to o istnieniu niektórych z nich nie miałeś pojęcia. Ponadto nie musisz już trzymać diety bo jedzenie pudełkowe robi to za Ciebie.

Fit catering Pleszew, który trzyma za Ciebie dietę

Kto nie był przynajmniej raz w życiu na diecie niech rzuci kamieniem! Ważenie jedzenia, liczenie kaloryczności, czytanie składów, zastanawianie się co mogę jeść, a czego nie mogę. Nagle świat zaczyna się kręcić wokół jedzenia, a przygotowywanie posiłków trwa całe wieki. Catering dietetyczny jest wybawieniem na diecie. Żałuję, że dowiedziałam się o diecie pudełkowej tak późno. 5 posiłków dziennie, które są dostarczane codziennie pod moje drzwi. Świetna sprawa! Moja dieta SLIM jest dietą redukcyjną, ale w ofercie TimCatering.pl z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Przystępna cena zachęca do zdecydowania się na catering pudełkowy, a posiłki są pyszne i zbalansowane.

5 posiłków dziennie - tani catering dietetyczny Pleszew

Catering dietetyczny dostosowany do Twojego trybu życia wcale nie musi być drogi. Porównując rachunki za zakupy spożywcze z fakturą od firmy cateringowej TimCatering.pl, różnica w przeliczeniu na posiłek jest niewielka. Ku mojemu zaskoczeniu, różnica bardzo często jest na korzyść jedzenia pudełkowego. Poza tym, że samo jedzenie z diety pudełkowej jest tanie to taka tania dieta pudełkowa wprowadza dużo oszczędności czasu i pieniędzy w życiu codziennym. Nie muszę planować zakupów spożywczych, chodzić na zakupy, przygotowywać posiłków, myć dużej ilości naczyń. Kiedyś moja zmywarka chodziła codziennie, teraz naczyń mam tak mało, że nawet jej nie używam. Jak widzisz, catering pudełkowy jest również wybawieniem dla osób, które nie lubią sprzątać w kuchni.

Tania dieta pudełkowa Pleszew dla każdego

Ogromną zaletą zamówień jedzenia pudełkowego, który przygotowuje firma cateringowa jest fakt, że nie marnujesz jedzenia. Wybierając dietę pudełkową oszczędzasz również na personalizowanych dietach od dietetyków, ponieważ jadłospisy w TimCatering.pl komponują zaufani dietetycy i szefowie kuchni. Na stronie internetowej TimCatering.pl znajdziesz różne propozycje taniego cateringu dietetycznego. Określ swoje potrzeby i wybierz, która dieta pudełkowa najbardziej do Ciebie pasuje. W ofercie znajdziesz kilkanaście różnych wariantów diet w różnych kalorycznościach. TimCatering.pl oferuje również diety specjalistyczne np. wykluczające gluten, laktozę, czy dla osób z chorobami tarczycy. Usługa cateringu dietetycznego pozwoli Ci przejść na zdrową dietę, bez konieczności spędzania wielu godzin w kuchni i na zakupach. Warto wykupić fit catering i zainwestować w swoje zdrowie.

Firma cateringowa Pleszew na miarę Twoich oczekiwań

Fit catering przekonuje mnie również ilością posiłków. Pięć zbilansowanych posiłków, które dostarczają mojemu organizmowi niezbędnych składników. Dzięki takiej ilości jedzenia w ciągu dnia czuję się lekko i posiłki mnie nie przytłaczają. Na stronie TimCatering.pl można zamówić próbne diety pudełkowe. Taki „dzień testowy” to świetny sposób na spróbowanie różnych posiłków, a także sprawdzenie, czy catering dietetyczny rzeczywiście jest dla Ciebie. Usługi cateringu dietetycznego funkcjonują na zasadzie wykupu abonamentu na określony okres. Im jest on dłuższy, tym dzienna stawka za 5 posiłków proporcjonalnie ulega zmniejszeniu. Patrząc na catering pudełkowy z perspektywy czasu, wiem, że bardzo trudno byłoby mi wrócić do przygotowywania sobie zbilansowanych posiłków samodzielnie. Warto więc dać szansę firmie cateringowej, która zajmie się Twoją dietą pudełkową od A do Z.