Tani catering dietetyczny Raszyn (woj. mazowieckie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Raszyn – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.7/5

Gdzie można zamówić zdrową żywność? Teraz sprawa jest prosta, wybierasz w naszej firmie cateringowej odpowiednią dietę pudełkową z dostawą do domu lub biura. Nie będzie zagrożenia nadwagą i chorobami układu trawiennego. Nasz catering dietetyczny w Raszynie przedstawia świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na planowanie codziennych posiłków. Nasza oferta dostarczania posiłków to opcja, która zainteresuje każdego, kto dąży do zmiany nawyków żywieniowych.

Catering dietetyczny Raszyn to pyszne i zdrowe posiłki z dostawą

Dieta pudełkowa powinna być dostosowana do Twojego stylu życia i nawyków żywieniowych.

W pudełkach od naszego Fit cateringu otrzymasz:

  • Różnorodność potraw i pełnię smaku.
  • Zbilansowaną i prawidłową dietę zawierającą wszystkie niezbędne składniki odżywcze.
  • Regularną dostawę diety pudełkowej o tej samej porze.

Nasz catering dietetyczny zapewnia Ci dostawę 3 do 5 posiłków dziennie. Dlatego jeśli chcesz pozostać zdrową osobą, musisz dobrze się odżywiać, otrzymywać wymaganą liczbę kilokalorii każdego dnia.

Dieta pudełkowa Raszyn z dostawą to doskonała opcja dla osób dbających o zdrowie

Oferta naszego cateringu dietetycznego w Raszynie jest bardzo szeroka, dlatego możesz wybrać dietę dopasowaną do Twojego stylu życia, stanu zdrowia i celów takich jak: poprawa kondycji fizycznej czy bezpieczne odchudzanie. Jesteś osobą aktywną fizycznie lub sportowcem przygotowaliśmy dla Ciebie dietę pudełkową Sport, która pomoże spełnić wymogi treningowe. Szeroki zakres kaloryczny od 1800 do 4000 kcal spełni Twoje oczekiwania, zarówno pod względem wartości, jak również walorów smakowych. Jeśli chcesz się odchudzać w zdrowy i zbilansowany sposób zamów naszą dietę pudełkową Slim a otrzymasz zdrowe i pyszne potrawy. Kaloryczność diety wynosi od 1200 do 3000 kcal, jest ona bogata w dużą ilość błonnika, dlatego długo będziesz odczuwać sytość. W drodze do idealnej sylwetki będzie wspierać Cię również dieta Keto i dieta Keto Premium.

Catering Raszyn w trosce o stan Twojego zdrowia

Jesteśmy firmą cateringową TIM Catering która stara się nauczyć swoich klientów zdrowego odżywiania z wykorzystaniem różnych produktów, zapewniających organizmowi: witamin, mikro i makroelementów, antyoksydantów, aminokwasów, błonnika.

Kilka naszych diet pudełkowych dedykujemy osobom cierpiącym na różne schorzenia:

Jeżeli wykluczyłeś ze swojej diety produkty odzwierzęce mamy dla Ciebie dietę pudełkową: Vegetarian, Vege + Fish i Vegan. Mięso zastąpiliśmy produktami pochodzenia roślinnego, warzywami, owocami, orzechami, nasionami, pestkami. Kaloryczność to od 1200, 2500 do 3000 kcal.

Podsumowanie

Nasza firma cateringowa TIM Catering dostarcza każdego dnia zestaw diety pudełkowej w Raszynie dopasowany pod względem kaloryczności i upodobań smakowych. Wszystkie dania przygotowane są według najwyższych standardów dietetycznych. Oferujemy zdrowe i pyszne jedzenie, które syci i dodaje energii. Nasz przepis na zdrowie to wyważone połączenie odpowiedniej wiedzy żywieniowej, niesamowitych umiejętności kulinarnych i dużego doświadczenia branżowego. Dlatego w naszym Fit cateringu znajdziesz profesjonalnych dietetyków, którzy dbają o odpowiednią recepturę i dobór zdrowych składników odżywczych. O jakość i niepowtarzalny smak naszych dań dbają profesjonalni kucharze, korzystamy wyłącznie ze świeżych składników, pochodzących od zaufanych producentów.


Inne miasta z tego samego województwa