Tani catering dietetyczny Słubice (woj. mazowieckie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Słubice – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.7/5

Szukasz zdrowej i smacznej diety pudełkowej z dostawą, którą możesz zabrać ze sobą do szkoły lub pracy? Diety z naszej firmy cateringowej TIM Catering to nie tylko opcja dla osób zapracowanych, to sposób na zmianę sposobu myślenia o jedzeniu. Zadbamy o to, aby Twoje posiłki zawierały odpowiednią ilość kalorii. Dobierzemy składniki, które doskonale się uzupełniają. Gotowe posiłki dowieziemy pod Twoje drzwi w niezawodnym, zapieczętowanym opakowaniu. A przyjemność jedzenia pozostawiamy Tobie!

Catering dietetyczny Słubice dla zdrowia i szczupłej sylwetki

Gotowe potrawy oferowane przez nasz catering dietetyczny w Słubicach komponujemy w taki sposób, aby dostarczały niezbędnych składników odżywczych: mikro i makroelementów, witamin, antyoksydantów, błonnika, aminokwasów. Jednocześnie dieta pudełkowa Slim pozwala na utratę zbędnych kilogramów poprzez dobranie odpowiedniej ilości kalorii. To o wiele lepszy wybór niż wybieranie restrykcyjnych diet, które prowadzą do niedoborów pokarmowych. Nasz Fit catering zadba o to, aby w potrawach znalazły się wysokiej jakości składniki.

Posiadamy w ofercie również inne rodzaje diet pomagające pozbyć się nagromadzonej tkanki tłuszczowej. To diety Keto i dieta Keto Premium składając się np. z serów, orzechów, awokado, wołowiny, ryb i zapewniające większe uczucie sytości po posiłkach. Dlaczego warto wybrać naszą firmę cateringową? Gotujemy z sercem! Nasze diety tworzone są przez pasjonatów kulinarnych, którzy sami uwielbiają dobrze się odżywiać, ale ich zdrowie jest priorytetem. Do gotowania wykorzystujemy sezonowe warzywa i owoce, nabiał, jajka, mięso, ryby, pieczywo i inne produkty. Czas, który zyskasz dzięki dietetycznemu odżywianiu, możesz przeznaczyć na rozwijanie swoich zainteresowań.

Dieta pudełkowa Słubice  dostosowana do potrzeb każdego organizmu

Jedzenie pudełkowe w Słubicach to nie tylko sposób na zgubienie zbędnych kilogramów. Dzięki dobrze dobranej diecie możesz zwiększyć masę mięśniową lub utrzymać obecną wagę, ale jednocześnie czuć się znacznie lepiej niż wcześniej! Jak to jest możliwe? Posiłki przygotowywane przez naszych kucharzy zawierają wszystkie składniki odżywcze potrzebne Twojemu organizmowi w odpowiednich proporcjach. Dzięki temu każdego dnia masz energię do działania i siłę potrzebną do realizacji swoich planów zawodowych i osobistych.

Catering Słubice – co możemy zaoferować?

Rodzaje diet w naszym cateringu dietetycznym:

  • Dieta Standard – dla osób dążących do zmiany nawyków żywieniowych w kaloryczności od 1200 do 3000 kcal.
  • Dieta Office – wsparcie w codziennym zdrowym odżywianiu – 3 pyszne i pełnowartościowe potrawy o kaloryczności od 1000 do 1300 kcal.
  • Dieta Sport – zapewnia dużą pomoc podczas większego wysiłku fizycznego. Kaloryczność od 1800 do 4000 kcal.
  • Dieta Vegetarian – wykluczyliśmy z posiłków mięso i ryby, zastąpiliśmy je owocami, warzywami, nabiałem, jajkami. Kaloryczność od 1200 do 3000 kcal.
  • Dieta Vege + Fish – bez produktów odzwierzęcych, w zamian otrzymasz kilka razy w tygodniu dania z rybami. Kaloryczność od 1200 kcal do 2500 kcal.
  • Dieta Vegan – bez mięsa, nabiału, jajek, ale bogata w warzywa, owoce, ziarna, pestki, orzechy. Kaloryczność od 1200 do 2500 kcal.

Każda z tych diet pudełkowych zawiera potrzebną organizmowi ilość witamin i składników mineralnych, białka, tłuszczów i węglowodanów.

Podsumowanie

Podczas opracowywania posiłków nasza firma cateringowa TIM catering w Słubicach, przy współpracy z dietetykami dostosowuje plany żywieniowe do każdej osoby. Dlatego w naszej ofercie znajdują się diety eliminacyjne, weganizm i wegetarianizm. Obecne są również diety pudełkowe dla cukrzyków Niski IG, przy schorzeniach tarczycy Hashimoto. Idziemy jeszcze dalej i oferujmy diety bez laktozy i glutenu. Niezależnie od tego, jaki rodzaj diety wybierzesz, nasz catering dietetyczny będzie składał się z pełnowartościowych posiłków przygotowanych ze świeżych składników.


Inne miasta z tego samego województwa