Tani catering dietetyczny Środa Śląska (woj. dolnośląskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Środa Śląska - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

5 powodów, dla których catering dietetyczny Środa Śląska to rozwiązanie idealne.

Zastanawiasz się, czy nie warto skorzystać z oferty cateringu dietetycznego? Oczywiście, że odpowiedź brzmi: tak. Dieta pudełkowa to bowiem nowoczesne, wygodne rozwiązanie nie tylko dla osób, które pragną zrzucić zbędne kilogramy, czy poprawić swoje zdrowie. To także idealna opcja dla osób zabieganych, zapracowanych, lub też po prostu nie lubiących gotować. Każdego dnia, w cenie niewiele wyższej od posiłku w restauracji, otrzymamy komplet 3 lub 5 pełnowartościowych dań dostarczonych pod nasz adres - a to dopiero początek jej zalet!

Przedstawiamy 5 powodów, dla których diety pudełkowe cieszą się coraz większą popularnością i dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.

Dieta pudełkowa Środa Śląska pozwoli odkryć dania z całego świata

Przygotowując jedzenie na kolejne dni, trudno nie popaść w rutynę - czy to z winy braku pomysłów, czy też niskiej dostępności produktów potrzebnych do przygotowania ciekawszych dań w okolicznych sklepach. Na szczęście wybierając jedzenie pudełkowe możemy raz na zawsze zapomnieć o tym problemie. Bogate i zróżnicowane menu każdej z dostępnych diet sprawia bowiem, że każdy posiłek pozwoli nam odkrywać zupełnie nowe kombinacje smaków. Oczywiście, bogactwo menu nie oznacza spadku jego jakości. Dania oferowane przez catering pudełkowy z powodzeniem konkurować mogą z jedzeniem serwowanym w solidnej klasy restauracjach.

Każdego dnia czekają na nas zupełnie inne posiłki, zupełnie nowe kulinarne doświadczenia. Podczas gdy jednego dnia odkrywać będziemy orientalne smaki Azji, następnego “przeniesiemy się” do Meksyku, czy skandynawii. Dieta pudełkowa nie pozwoli nam się nudzić!

Fit Catering Środa Śląska to gwarancja odpowiedniego bilansu kalorycznego

Przygotowując jedzenie samodzielnie, praktycznie nie jesteśmy w stanie poprawnie określić jego kaloryczności (o ile, rzecz jasna, nie zajmujemy lub nie pasjonujemy się dietetyką). Nie jesteśmy też często w stanie regularnie pilnować zapotrzebowania kalorycznego, a zatem nie możemy zagwarantować sobie prawidłowego przestrzegania zasad diety. To właśnie dlatego osoby pragnące pozostać FIT mają nierzadko problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi, nawet, jeśli teoretycznie odżywiają się prawidłowo.

Rozwiązaniem jest tu wysokiej jakości catering dietetyczny. Przede wszystkim - już na etapie składania zamówienia, podając kilka podstawowych danych, jesteśmy w stanie w łatwy sposób wskazać konkretne, stałe zapotrzebowanie energetyczne i wybrać odpowiednią dietę. Po drugie - nawet tania dieta pudełkowa to gwarancja posiłków przygotowanych przez profesjonalnych kucharzy, pod czujnym okiem zespołu dietetyków. To właśnie taka dieta jest w stanie skutecznie wesprzeć nas w odchudzaniu i pomóc w zachowaniu odpowiedniej sylwetki.

Tani Catering Dietetyczny Środa Śląska to oszczędność pieniędzy, czasu i energii

Coraz więcej klientów decyduje się na usługi, jakie świadczy firma cateringowa nie ze względu na zdrowotne zalecenia, czy chęć w zrzuceniu zbędnych kilogramów, ale z o wiele bardziej banalnego powodu, który podaliśmy w tytule tej części naszego wpisu. Catering pudełkowy pozwala cieszyć się najwyższej jakości posiłkami bez konieczności samodzielnego ich przygotowania, co ucieszy zarówno kobiety w ciąży lub karmiące piersią, studentów, czy osoby bardzo zapracowane. Każdego dnia o tej samej porze przygotowane już posiłki dotrą bezpośrednio pod nas adres.

Pamiętajmy, że w cenie kilkudziesięciu złotych dziennie otrzymamy kompletny, całodzienny zestaw posiłków - trzech lub pięciu, w zależności od warunków diety. To niewątpliwie olbrzymi plus takiego rozwiązania. Podkreślamy, że koszt jednego dania głównego w wielu restauracjach będzie wyższy, niż dzienna cena taniej diety pudełkowej.

Tania dieta pudełkowa Środa Śląska to mniej brudnych naczyń i oszczędność wody

Choć powód ten z pozoru może wydawać się prozaiczny, to jednak jest on niezwykle ważny choćby z przyczyn moralnych, czy ekologicznych. Nie ma już wątpliwości, że oszczędność wody jest kluczem, byśmy w przyszłości wszyscy mogli swobodnie korzystać z niej bez ograniczeń - zwłaszcza, że jej zapasy powoli się kończą. Diety pudełkowe pozwalają znacząco ograniczyć zmywanie naczyń - czy to ręcznie, czy w zmywarce - a co za tym idzie, zmniejszają także codzienne zużycie wody.

Jedzenie pudełkowe dowożone jest w specjalnych, przyjaznych środowisku opakowaniach jednorazowych.Posiłki można spożywać wprost z takiego pojemnika. Nie ma więc potrzeby brudzenia dodatkowych misek, czy talerzy. Oprócz oszczędzania wody oszczędzimy zatem także sobie całkiem sporo czasu.

Dobra firma cateringowa Środa Śląska oferuje wiele różnych zestawów

Określenie dieta pudełkowa może tak naprawdę być nieco mylące. Nie istnieje bowiem jedna, konkretna dieta, z którą zamawiający muszą się pogodzić. Przeciwnie - są ich dziesiątki, a każda z nich pozwala skosztować nieco innego rodzaju jedzenia i odpowiada nieco innym oczekiwaniom. Począwszy od diety wegańskiej, przez bezglutenową, low-carb, czy specjalistyczną dietę dla sportowców - wśród menu, jakie oferuje fit catering każdy odnajdzie coś dla siebie. Dietę można zresztą spersonalizować jeszcze bardziej, choćby wybierając odpowiednią kaloryczność.

Catering dietetyczny oferuje tak wiele opcji, że jest to rozwiązanie praktycznie dla każdego.Niezależnie zaś od tego, na który rodzaj diety się zdecydujemy - zawsze możemy być pewni terminowej dostawy świeżego, pysznego jedzenia, bezpośrednio pod nasze drzwi.


Inne miasta z tego samego województwa