Pyszne diety i zawsze darmowa dostawa - wypróbuj i nie przepłacaj!

Tim catering dietetyczny Środa Śląska

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Środa Śląska - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Standard

1200kcal/1500kcal/2000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Slim

1200kcal/1500kcal/1800kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać? Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy, zbilansowany sposób!

Keto

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy, przyspieszymy Twoją drogę do idealnej sylwetki!

Sport

2500kcal/3000kcal/3500kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Sprawdź naszą dietę sport.

Niski IG

1500kcal/2000kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu “TIM Catering”!

Hashimoto

1500kcal/2000kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3… Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Vegetarian

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Vegan

1500kcal/2000kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM!

Less Gluten

1500kcal/2000kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko!

5 powodów, dla których catering dietetyczny Środa Śląska to rozwiązanie idealne.

Zastanawiasz się, czy nie warto skorzystać z oferty cateringu dietetycznego? Oczywiście, że odpowiedź brzmi: tak. Dieta pudełkowa to bowiem nowoczesne, wygodne rozwiązanie nie tylko dla osób, które pragną zrzucić zbędne kilogramy, czy poprawić swoje zdrowie. To także idealna opcja dla osób zabieganych, zapracowanych, lub też po prostu nie lubiących gotować. Każdego dnia, w cenie niewiele wyższej od posiłku w restauracji, otrzymamy komplet 3 lub 5 pełnowartościowych dań dostarczonych pod nasz adres - a to dopiero początek jej zalet!

Przedstawiamy 5 powodów, dla których diety pudełkowe cieszą się coraz większą popularnością i dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.

Dieta pudełkowa Środa Śląska pozwoli odkryć dania z całego świata

Przygotowując jedzenie na kolejne dni, trudno nie popaść w rutynę - czy to z winy braku pomysłów, czy też niskiej dostępności produktów potrzebnych do przygotowania ciekawszych dań w okolicznych sklepach. Na szczęście wybierając jedzenie pudełkowe możemy raz na zawsze zapomnieć o tym problemie. Bogate i zróżnicowane menu każdej z dostępnych diet sprawia bowiem, że każdy posiłek pozwoli nam odkrywać zupełnie nowe kombinacje smaków. Oczywiście, bogactwo menu nie oznacza spadku jego jakości. Dania oferowane przez catering pudełkowy z powodzeniem konkurować mogą z jedzeniem serwowanym w solidnej klasy restauracjach.

Każdego dnia czekają na nas zupełnie inne posiłki, zupełnie nowe kulinarne doświadczenia. Podczas gdy jednego dnia odkrywać będziemy orientalne smaki Azji, następnego “przeniesiemy się” do Meksyku, czy skandynawii. Dieta pudełkowa nie pozwoli nam się nudzić!

Fit Catering Środa Śląska to gwarancja odpowiedniego bilansu kalorycznego

Przygotowując jedzenie samodzielnie, praktycznie nie jesteśmy w stanie poprawnie określić jego kaloryczności (o ile, rzecz jasna, nie zajmujemy lub nie pasjonujemy się dietetyką). Nie jesteśmy też często w stanie regularnie pilnować zapotrzebowania kalorycznego, a zatem nie możemy zagwarantować sobie prawidłowego przestrzegania zasad diety. To właśnie dlatego osoby pragnące pozostać FIT mają nierzadko problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi, nawet, jeśli teoretycznie odżywiają się prawidłowo.

Rozwiązaniem jest tu wysokiej jakości catering dietetyczny. Przede wszystkim - już na etapie składania zamówienia, podając kilka podstawowych danych, jesteśmy w stanie w łatwy sposób wskazać konkretne, stałe zapotrzebowanie energetyczne i wybrać odpowiednią dietę. Po drugie - nawet tania dieta pudełkowa to gwarancja posiłków przygotowanych przez profesjonalnych kucharzy, pod czujnym okiem zespołu dietetyków. To właśnie taka dieta jest w stanie skutecznie wesprzeć nas w odchudzaniu i pomóc w zachowaniu odpowiedniej sylwetki.

Tani Catering Dietetyczny Środa Śląska to oszczędność pieniędzy, czasu i energii

Coraz więcej klientów decyduje się na usługi, jakie świadczy firma cateringowa nie ze względu na zdrowotne zalecenia, czy chęć w zrzuceniu zbędnych kilogramów, ale z o wiele bardziej banalnego powodu, który podaliśmy w tytule tej części naszego wpisu. Catering pudełkowy pozwala cieszyć się najwyższej jakości posiłkami bez konieczności samodzielnego ich przygotowania, co ucieszy zarówno kobiety w ciąży lub karmiące piersią, studentów, czy osoby bardzo zapracowane. Każdego dnia o tej samej porze przygotowane już posiłki dotrą bezpośrednio pod nas adres.

Pamiętajmy, że w cenie kilkudziesięciu złotych dziennie otrzymamy kompletny, całodzienny zestaw posiłków - trzech lub pięciu, w zależności od warunków diety. To niewątpliwie olbrzymi plus takiego rozwiązania. Podkreślamy, że koszt jednego dania głównego w wielu restauracjach będzie wyższy, niż dzienna cena taniej diety pudełkowej.

Tania dieta pudełkowa Środa Śląska to mniej brudnych naczyń i oszczędność wody

Choć powód ten z pozoru może wydawać się prozaiczny, to jednak jest on niezwykle ważny choćby z przyczyn moralnych, czy ekologicznych. Nie ma już wątpliwości, że oszczędność wody jest kluczem, byśmy w przyszłości wszyscy mogli swobodnie korzystać z niej bez ograniczeń - zwłaszcza, że jej zapasy powoli się kończą. Diety pudełkowe pozwalają znacząco ograniczyć zmywanie naczyń - czy to ręcznie, czy w zmywarce - a co za tym idzie, zmniejszają także codzienne zużycie wody.

Jedzenie pudełkowe dowożone jest w specjalnych, przyjaznych środowisku opakowaniach jednorazowych.Posiłki można spożywać wprost z takiego pojemnika. Nie ma więc potrzeby brudzenia dodatkowych misek, czy talerzy. Oprócz oszczędzania wody oszczędzimy zatem także sobie całkiem sporo czasu.

Dobra firma cateringowa Środa Śląska oferuje wiele różnych zestawów

Określenie dieta pudełkowa może tak naprawdę być nieco mylące. Nie istnieje bowiem jedna, konkretna dieta, z którą zamawiający muszą się pogodzić. Przeciwnie - są ich dziesiątki, a każda z nich pozwala skosztować nieco innego rodzaju jedzenia i odpowiada nieco innym oczekiwaniom. Począwszy od diety wegańskiej, przez bezglutenową, low-carb, czy specjalistyczną dietę dla sportowców - wśród menu, jakie oferuje fit catering każdy odnajdzie coś dla siebie. Dietę można zresztą spersonalizować jeszcze bardziej, choćby wybierając odpowiednią kaloryczność.

Catering dietetyczny oferuje tak wiele opcji, że jest to rozwiązanie praktycznie dla każdego.Niezależnie zaś od tego, na który rodzaj diety się zdecydujemy - zawsze możemy być pewni terminowej dostawy świeżego, pysznego jedzenia, bezpośrednio pod nasze drzwi.


Inne miasta z tego samego województwa

Ocena
4.5/5