Tani catering dietetyczny Złotoryja (woj. dolnośląskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Złotoryja - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.7/5

Catering dietetyczny Złotoryja – jak na nim skorzystasz?

Usługa cateringu dietetycznego jeszcze kilkanaście lat temu nie była tak świetnie zanana i rozpropagowana w naszym kraju. Niemniej jednak od pewnego już czasu obserwujemy gigantyczny zwrot w stronę diety pudełkowej. Na samym początku warto zaznaczyć, że catering dietetyczny dominował wśród celebrytów i znanych osobistości. Jednak w bardzo szybkim czasie wiele osób zaczęło przekonywać się, jakie zalety i korzyści niesie za sobą współpraca w firmą cateringową. Obecnie jednym z najpopularniejszych cateringów w kraju jest TimCatering. Jak więc może na nim skorzystać każdy z nas?

Dieta pudełkowa Złotoryja – czym ona się wyróżnia?

W obecnym świecie, kiedy to catering dietetyczny stał się niezwykle popularny, pojawiają się stale nowe firmy, które starają się trafić idealnie w gusta klientów. Jednak to właśnie fit catering od TimCatering robi to zdecydowanie najlepiej. Dieta pudełkowa od tej firmy cateringowej wyróżnia się przede wszystkim różnorodnością. W praktyce oznacza to, że każde, zamówione jedzenie pudełkowe będzie idealnie dopasowane do naszych potrzeb. Choć każdy catering zapewnia, że właśnie takie indywidualne podejście ma do swoich klientów, to jednak nie każdy takie założenia realizuje. Dla TimCatering to właśnie klienci i ich zadowolenie jest najwyższym priorytetem. Właśnie dlatego każdy posiłek i każdy zestaw, który został przez klientów wybrany, jest starannie planowany i przyrządzany z uwzględnieniem najwyższych standardów. W związku z tym nie ma obaw o to, że dostarczony nam posiłek trafi do kosza, gdyż nie wpasuje się w nasze preferencje smakowe.

Fit catering Złotoryja pozwoli dopasować Ci dietę do potrzeb Twojego podniebienia

Każdy z nas zmaga się z codziennym dylematem, co ugotować na obiad? Co przygotować na śniadanie? Szukamy bowiem oryginalnych i absolutnie wyjątkowych kompozycji smakowych, które sprawią, że nasze podniebienie będzie miało prawdziwą ucztę. Okazuje się, że dieta pudełkowa od TimCatering jest świetną odpowiedzią na nasze dylematy i na nasze preferencje smakowe. To właśnie jedzenie pudełkowe sprawi, że odkryjemy nowe, wyraziste połączenia smaków. Catering dietetyczny na samym początku współpracy, chce poznać swojego klienta. Wobec tego daje mu możliwość wybrania dowolnej ilości produktów, które powinny stanowić podstawę jadłospisu, a także tych, które absolutnie nie powinny się w nim znaleźć. Każdy posiłek jest więc dopasowany do nas w każdym, możliwym aspekcie.

Tani catering dietetyczny Złotoryja idzie w parze z wysoką jakością

Tania dieta pudełkowa zawsze wzbudzała w nas wiele podejrzeń. Wydawało się nam, że nie może ona iść w parze z wysoką jakością. Podświadomie poszukiwaliśmy więc rozwiązań, które nie zawsze musiały być korzystne pod względem ekonomicznym, gdyż wydawało się nam, że zagwarantują nam one lepszą jakość posiłków. TimCatering pokazuje jednak, że niskie koszty i wysokie standardy mogą stanowić świetne połączenie. Tani catering dietetyczny, który oferowany jest nam przez TimCatering to kwintesencja zdrowia i dobrego smaku, a także atrakcyjnej ceny. W związku z tym nie będziemy musieli już martwić się o to, że zdrowe odżywianie i dbanie o swoją sylwetkę odbędzie się przy znacznym nadwerężeniu naszego budżetu. TimCatering zadba o naszą figurę i nasz portfel jednocześnie.

Tania dieta pudełkowa Złotoryja rozwiązaniem dla każdego

Catering pudełkowy nie powinien być przywilejem zarezerwowanym dla najbogatszych. Dbanie o zdrową i szczupła sylwetkę powinno być bowiem w zasięgu możliwości każdego z nas. W związku z tym firma cateringowa TimCatering zadbała o to, by na smakowite zestawy posiłków mógł pozwolić sobie każdy, nie zależnie od rodzaju wykonywanej pracy, a także bez względu na status społeczny. Diety pudełkowe d TimCatering cechuje najwyższa jakość produktów, a także najlepsze technologie w zakresie obróbki żywności, które dodatkowo okraszone zostały wyjątkowo atrakcyjną ceną. Takie rozwiązanie sprawia, że wszyscy mamy równe szanse w walce o swoje własne zdrowie, dobre samopoczucie i co najważniejsze, szczupłą sylwetkę.

Firma cateringowa Złotoryja z indywidualnym podejściem do każdego klienta

Jeśli wciąż zastanawiamy się, w jaki sposób catering dietetyczny od TimCatering może przynieść nam korzyści, to wystarczy wiedzieć, że ta firma cateringowa podchodzi do każdego klienta w sposób indywidualny. W praktyce oznacza to, że nie musimy martwić się o to, że pracujemy na nieregularne zmiany i w godzinach dostawy posiłków nie będzie nas w domu. TimCatering dopasowuje się do potrzeb każdego z nas. Jeśli tylko mamy życzenie i możliwości, możemy nawet zdecydować się na dostawę posiłków późnym wieczorem lub bardzo wczesnym rankiem. Dla TimCatering żadna godzina nie jest przeszkodą jeśli w grę wchodzi satysfakcja i zadowolenie klientów. Firma cateringowa jest wstanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym z nich. Jak więc widać, nawiązanie współpracy z TimCatering niesie za sobą jedynie korzyści. Każdy przekona się o nich już po pierwszym dniu z oferowaną i dopasowana do własnych potrzeb dietą pudełkową.


Inne miasta z tego samego województwa