Tim catering dietetyczny Kudowa Zdrój

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Kudowa Zdrój - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.9/5

Jakie zalety posiada catering dietetyczny Kudowa Zdrój?

Zdrowe odżywianie to ostatnimi czasy popularny temat. Powstają kolejne programy i poradniki, mówiące jak powinna wyglądać zdrowa dieta. Mamy do wyboru wiele diet, w zależności od naszych potrzeb i preferencji. Co jednak w przypadku, gdy brakuje nam czasu na przyrządzanie takich posiłków? Z pomocą przychodzi dieta pudełkowacatering dietetyczny od TIM catering.

Dieta pudełkowa Kudowa Zdrój – dieta dla każdego

Dieta pudełkowa to od kilku lat coraz bardziej modny sposób odżywiania. Oferta tego typu usług jest bardzo szeroka i stale rośnie. Po wybraniu odpowiedniej diety i wykupieniu abonamentu, codziennie rano dostajesz pięć (lub trzy – zależnie od rodzaju diety) posiłków pod wskazany adres.

Catering dietetyczny to dobry wybór dla osób, które chciałyby odżywiać się zdrowo, ale przez nadmiar obowiązków nie mają czasu przygotowywać odpowiednio zbilansowanych potraw. Wiele osób korzysta z tej metody cateringu dla wygody – dzięki diecie pudełkowej nie musisz codziennie zastanawiać się, co dziś ugotujesz ani zbytnio przejmować zakupami. Wszystkie zestawy przygotowywane są ze zdrowych i świeżych składników. Jest to także świetna propozycja dla osób, którym zależy na utracie wagi – dieta 1200 kcal pozwoli na redukcję zbędnych kilogramów. Niektórzy decydują się ta catering dietetyczny ze względu na określone problemy zdrowotne – takie osoby sięgają po dietę bez laktozy, bezglutenową lub Hashimoto. Tak naprawdę więc, jedzenie pudełkowe jest dobre dla każdego!

Fit catering Kudowa Zdrój, czyli zdrowy i wygodny sposób odżywiania

Jak już było wspomniane, fit catering to kilkanaście rodzajów diet, by każdy mógł wybrać opcję najlepszą dla siebie. TIM catering oferuje m.in. następujące diety: Sport – o wysokiej zawartości białka; Hashimoto – bez nabiału, za to bogata w warzywa, owoce i ryby; Office – dla osób, którym zależy na posiłkach w pracy – jest to drugie śniadanie, obiad i podwieczorek.

Jest też naturalnie opcja Standard, czyli po prostu zdrowa dieta dla osób bez dodatkowych wymagań.

Tani catering dietetyczny Kudowa Zdrój, czyli TIM catering

Niewątpliwym plusem cateringu dietetycznego w TIM Catering jest jego cena. Najtańszą dietę możesz wykupić już za jedyne 41 zł za dzień, przy czym zestaw testowy jest zawsze tańszy.

Czy dieta pudełkowa Kudowa Zdrój jest tania?

Dodatkową zaletą diety pudełkowej TIM Catering jest to, że im dłużej jesteś klientem, tym mniej płacisz – standardowa cena maleje już po 10 dniach, a następnie po 20, 30 i 60. Dzienna cena waha się w granicach 41 do ok. 65zł. To naprawdę niewielka kwota w stosunku do korzyści, które dzięki niej zyskujesz – lepszego samopoczucia i wyglądu oraz wygody i oszczędności czasu.

Dlaczego właśnie ta firma cateringowa Kudowa Zdrój?

TIM catering to firma cateringowa z siedzibą we Wrocławiu, ale realizująca też zlecenia m.in. w Bielanach Wrocławskich, Obornikach Śląskich czy Lubinie. Co ich wyróżnia? Przede wszystkim, jak sami o sobie mówią, są pasjonatami gotowania! Zespół TIM catering tworzą wykwalifikowani specjaliści: dietetyczka, kucharz oraz dostawca. Warto zapoznać się bliżej z ich ofertą i wybrać coś dla siebie.


Inne miasta z tego samego województwa