Pyszne diety i zawsze darmowa dostawa - wypróbuj i nie przepłacaj!

Tim catering dietetyczny Nadolice Wielkie

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Nadolice Wielkie - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Standard

1200kcal/1500kcal/2000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Slim

1200kcal/1500kcal/1800kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać? Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy, zbilansowany sposób!

Keto

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy, przyspieszymy Twoją drogę do idealnej sylwetki!

Sport

2500kcal/3000kcal/3500kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Sprawdź naszą dietę sport.

Niski IG

1500kcal/2000kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu “TIM Catering”!

Hashimoto

1500kcal/2000kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3… Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Vegetarian

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Vegan

1500kcal/2000kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM!

Less Gluten

1500kcal/2000kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko!

Zdrowy tryb życia to najlepsze co możemy zapewnić naszemu organizmowi. Sama aktywność fizyczna w takim przypadku może nie być wystarczająca, aby nasze ciało i zdrowie było w dobrej kondycji. Ogromną rolę w jakości codziennego funkcjonowania ma jedzenie. Jest to element, który wpływa na to czy mamy energię oraz czy nie brakuje nam żadnych składników odżywczych. Wciąż wiele osób zapomina o tych kwestiach, przez co narażają się na różnego rodzaju choroby. Życie intensywne, pełne obowiązków jest największą przeszkodą do tego, aby cieszyć się zbilansowanymi posiłkami. Na szczęście wcale nie trzeba z nich rezygnować, a jest to zasługa naszej firmy Timcatering. Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem jadłospisów, a także przekładaniem ich w gotowy produkt, który dociera do Ciebie smaczny i świeży. Catering dietetyczny do domu już wielokrotnie stał się wybawieniem dla osób narzekających na brak czasu. Osoby posiadające catering pudełkowy mogą zapomnieć o obowiązku robienia zakupów, szukania inspiracji kulinarnych czy gotowaniu. Wszystkie te czynności leżą w rękach specjalistów, którzy podchodzą do swojej pracy z ogromną pasją.

Dieta pudełkowa Nadolice Wielkie - zdrowo, wygodnie, smacznie

Dieta pudełkowa cieszy się tak dużym zainteresowaniem oraz zaufaniem przede wszystkim przez wzgląd na ludzi, którzy ją wykonują. To nie tylko kucharze dbają o końcowy efekt ale także dietetycy pragnący, aby w daniach znalazły się wszystkie niezbędne wartości odżywcze. Catering poza udogodnieniem w postaci oszczędności czasu ma za zadanie przede wszystkim sprawiać, że jedzenie staje się przyjemnością. Nikt nie powinien zmuszać się do diet, ponieważ wówczas ich utrzymanie jest bardzo trudne. Firma cateringowa wychodzi z założenia, żeby do swoich klientów podchodzić w sposób indywidualny. Każdy posiada inne preferencje kulinarne bądź po prostu obiera inny cel trzymania się zdrowych nawyków żywieniowych. My przez wzgląd na wieloletnią obecność na rynku jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom i potrzebom nawet najbardziej wymagających osób. Jest to bez wątpienia atut wyróżniający catering z dowozem na rynku.

Catering dietetyczny Nadolice Wielkie i okolice - wypróbuj dietę pudełkową

Dieta pudełkowa z dostawą nie stanowi wyłącznie jednego wariantu. Z racji różnorodnego zapotrzebowania w ofercie znalazło się kilka wariantów. Posiadamy dietę sport, która jest rozwiązaniem składającym się z dużej ilości białka, węglowodanów i zdrowych tłuszczy. Takie połączenie ma możliwość przynieść energię na cały dzień, która jest niezbędna do treningów i osiągania wyznaczonych celów. Osoby aktywne fizycznie muszą pamiętać o tym, że z racji treningów ich zapotrzebowanie kaloryczne rośnie. Konieczne jest tu zachowanie równowagi i wyrównanie ewentualnych braków. W naszym asortymencie znajdzie się także wariant dla osób, które chcą ograniczyć zarówno mięso czy też produkty pochodzenia zwierzęcego. Catering dietetyczny składa się wówczas z większej ilości zamienników jak przykładowo rośliny strączkowe czy też tofu. Tego typu eliminacja wykonywana pod okiem specjalisty nie doprowadzi do powstania braków w zakresie składników odżywczych.

Tani catering dietetyczny w Nadolicach Wielkich

Zdajemy sobie sprawę także z tego, że coraz więcej osób cierpi na różnego rodzaju dolegliwości żołądkowe. Takie okoliczności są z pewnością uciążliwe i potrafią na długo odebrać dobry humor. Na szczęście przy wprowadzeniu konkretnych ograniczeń można odzyskać dawny komfort i dobre samopoczucie. Najczęstszymi nietolerancjami spotykanymi wśród odbiorców jest laktoza oraz gluten. W związku z tym nie mogło w naszej ofercie zabraknąć takich wariantów. Dieta pudełkowa bez tych artykułów spożywczych w szybkim czasie sprawi, że odzyska się siły i motywację. Odbiorca natomiast zyska pewność, że wszystko jest pod kontrolą. Co ważne tego typu diety nie posiadają ani mniej wartości odżywczych ani kalorii, ponieważ dietetycy dbają, aby zachować oczekiwaną równowagę w składzie. Często taki wariant okazuje się wystarczający, żeby raz na zawsze pozbyć się przykrych dolegliwości.

TIM Catering Nadolice Wielkie - czym się wyróżniamy?

Catering składa się z dań, które każdego dnia są urozmaicone pod względem smaku. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, dzięki któremu zyskuje się pewność, że dieta nie znudzi się nawet po kilku tygodniach. Kucharze dbają o to, aby pokazać odbiorcom ciekawy świat połączeń smakowych, które to zadowolą nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Ogromną wygodą stosowania cateringu jest fakt, iż wszystkie dostawy realizowane są już od późnych godzin wieczornych do samego rana. Dla klienta oznacza to, że już od pobudki będzie miał dostępne swoje dania, które może zjeść na miejscu bądź spokojnie zabrać ze sobą w dalszą podróż. Dzieje się tak, ponieważ nasza firma zadbała o to, aby zestawy były umieszczone w specjalnych, szczelnych pojemnikach tak, aby nie było mowy o tym, że coś się z nich wydostanie w trakcie transportu. Dodatkowo wszystkie dania na opakowaniach mają umieszczoną specjalną etykietę z najważniejszymi informacjami o posiłku.


Inne miasta z tego samego województwa

Ocena
4.5/5