Pyszne diety i zawsze darmowa dostawa - wypróbuj i nie przepłacaj!

Tim catering dietetyczny Pustków Żurawski

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Pustków Żurawski - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Standard

1200kcal/1500kcal/2000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Slim

1200kcal/1500kcal/1800kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać? Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy, zbilansowany sposób!

Keto

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy, przyspieszymy Twoją drogę do idealnej sylwetki!

Sport

2500kcal/3000kcal/3500kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Sprawdź naszą dietę sport.

Niski IG

1500kcal/2000kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu “TIM Catering”!

Hashimoto

1500kcal/2000kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3… Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Vegetarian

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Vegan

1500kcal/2000kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM!

Less Gluten

1500kcal/2000kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko!

Wiele osób w dzisiejszych czasach narzeka z powodu złego samopoczucia bądź zdrowia. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że powodem takich reakcji może być niepoprawne jedzenie. Czemu się tak dzieje? W sporej części przypadków decydujemy się na żywność przetworzoną, ponieważ jest ona łatwo dostępna i nie wymaga przygotowywania. Są to jednak jej jedyne zalety jakimi może się pochwalić, ponieważ brakuje w niej ważnych wartości odżywczych. Co robić w takich sytuacjach? Osoby, które nie chcą bądź nie mają czasu na to, aby gotować czy szukać przepisów mogą wybrać inną równie skuteczną opcję jaką jest catering dietetyczny. Rozwiązanie to tworzone jest przez naszą firmę Timcatering już od wielu lat w celu zmian nawyków żywienia osób mających z tym problem. Istnieje przeświadczenie, że trzymanie się diety jest trudne. Nic bardziej mylnego. Kto choć raz sprawdził nasz catering z dostawą wie, że z jedzenia można czerpać ogromną przyjemność. Tak też powinna wyglądać dieta pudełkowa, ponieważ w przeciwnym razie szybko straci się motywacje czy zaangażowanie. Jedzenie nigdy nie powinno być czymś do czego należy się zmuszać.

Dieta pudełkowa Pustków Żurawski - zdrowo, wygodnie, smacznie

Firma cateringowa istnieje już od wielu lat co dla klientów oznacza tyle, że podchodzimy do każdego w sposób indywidualny, z oczekiwaną troską. Jest to bardzo ważne, ponieważ każdy posiada całkiem inne oczekiwania, a także preferencje żywieniowe. W naszym asortymencie nie mogło więc znaleźć się tylko jedno rozwiązanie. Stawiamy na elastyczność oraz różnorodność, dlatego nasza oferta składa się z jadłospisów w różnych formach. Pomagamy osobom, które chcą osiągać swoje cele sylwetkowe. W tym przypadku catering Sport jest dobrą propozycją, ponieważ zawiera zwiększoną ilość składników odżywczych, a co za tym idzie wszystkie braki wynikające z większej ilości ruchu są wyrównane. Duża ilość białka powoduje, że bardzo łatwo jest zbudować masę mięśniową. Osoby, których celem jest redukcja także mogą liczyć na nasze wsparcie. Dieta pudełkowa z dostawą powinna wówczas zawierać mniejszą ilość kalorii niż zapotrzebowanie. W naszej ofercie znajdują się warianty w różnej kaloryczności, dlatego nie powinno stanowić to żadnego problemu. Dodatkowo niezależnie od wariantu ma się pewność, że dostarcza się składników niezbędnych dla organizmu.

Catering dietetyczny Pustków Żurawski i okolice - wypróbuj dietę pudełkową

Catering pudełkowy może być wykorzystywany także w przypadku osób, które nie chcą, aby w ich diecie znalazło się przykładowo mięso bądź produkty pochodzenia zwierzęcego. Taki wybór jest rozsądny pod warunkiem, że dba się o to, aby w diecie znalazły się zamienniki. W związku z tym samodzielne wykluczanie takich artykułów nie zawsze jest najlepsze jeśli nie ma się wiedzy czym je zastąpić. Nasi dietetycy dbają o to, aby w zestawach zamiast mięsa znalazły się produkty sycące jak tofu czy roślinny strączkowe, dzięki czemu klient nic nie traci. Podobna sytuacja ma miejsce jeśli odbiorca potrzebuje wariantu dostosowanego do swoich nietolerancji czy alergii. W takich okolicznościach wykluczenie uczulających produktów jest konieczne, aby nie borykać się z dolegliwościami żołądkowymi. Posiadamy dietę zarówno bez laktozy jak również bez glutenu ale dajemy możliwość zrezygnowania także z innych produktach. O wszelkich zmianach musimy być informowani w trakcie składania zamówienia, abyś mógł otrzymać dietę na miarę swoich potrzeb.

Tani catering dietetyczny Pustków Żurawski

Catering dietetyczny do domu to także świetna opcja dla dzieci. Jako jedni z nielicznych na rynku zadbaliśmy również o to, aby w naszej ofercie znalazło się rozwiązanie z myślą o najmłodszych. W tego typu daniach skupiliśmy się przede wszystkim na tym, aby były to posiłki, które dzieci lubią jeść. Tylko takie warianty będą ich cieszyły, a rodzice nie będą musieli przejmować się tym co je ich dziecko. Jest to duża wygoda zarówno dla najmłodszych, jak również rodziców, którzy z różnych przyczyn mogą nie mieć czasu na łączenie obowiązków. Wszystkie nasze zestawy opierają się na najlepszych produktach pochodzących z dobrych dostaw. Poza składem dbamy o to, aby były to smaki trafiające w gusta nawet najbardziej wymagających osób.

TIM Catering Pustków Żurawski - czym się wyróżniamy?

Catering z dowozem już wielokrotnie pomógł ludziom, którzy tracili nadzieje na to, że są w stanie prowadzić jakieś zmiany w swoim systemie żywienia. Catering dietetyczny dociera do swoich odbiorców zawsze na czas, przed porankiem będzie czekał pod adresem wskazanym w zamówieniu. Wszystkie dania zapakowane są w szczelne pojemniki, dzięki czemu nie ma żadnych obaw, że coś się ubrudzi czy, że dania dotrą nieświeże. Dodatkowym plusem zestawów jest fakt, że każdy z nich jest opisany więc wiesz co jesz na poszczególny posiłek oraz jakie zawiera on makroelementy. Taka wiedza może okazać się przydatna w przypadku osób, które kontrolują swoją wagę, a tym samym potrzebują wiedzieć co i ile jedzą.


Inne miasta z tego samego województwa

Ocena
4.7/5