Tim catering dietetyczny Radwanice

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Radwanice - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Standard

1200kcal/1500kcal/2000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Slim

1200kcal/1500kcal/1800kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać? Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy, zbilansowany sposób!

Keto

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy, przyspieszymy Twoją drogę do idealnej sylwetki!

Sport

2500kcal/3000kcal/3500kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Sprawdź naszą dietę sport.

Niski IG

1500kcal/2000kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu “TIM Catering”!

Hashimoto

1500kcal/2000kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3… Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Vegetarian

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Vegan

1500kcal/2000kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM!

Less Gluten

1500kcal/2000kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko!

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Dieta wielu osobom kojarzy się z masą wyrzeczeń, a także brakiem smaku. Nie powinno to jednak tak wyglądać, ponieważ przez takie postrzeganie spora część społeczeństwa rezygnuje ze zmiany swoich nawyków żywieniowych. To powody, które motywują nas do tego, aby tworzyć najlepszy catering dietetyczny na rynku. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z Was choć raz zmagał się z brakiem czasu wynikającym z natłoku obowiązków. Nie każdy musi także posiadać odpowiednią wiedzę z zakresu dietetyki czy zdolności kulinarne, aby złożyć zbilansowane posiłki. W takich okolicznościach wcale nie należy rezygnować z komfortu i przywilejów zdrowego odżywiania. Firma cateringowa jaką jesteśmy zadba o to, abyś nie chodził głodny, a przy tym nie musiał decydować się na żywność przetworzoną. Nasz catering z dowozem to wyłącznie połączenie produktów spożywczych najwyższej jakości. W swoich posiłkach opieramy się tylko na dostawach od sprawdzonych dostawców, aby mieć pewność, że nie znajduje sie w nich chemia o niekorzystnym wpływie na zdrowie. Do naszych odbiorców podchodzimy w sposób bardzo indywidualny i jest to klucz do sukcesu oraz satysfakcji.

Dieta pudełkowa Radwanice - zdrowo, wygodnie, smacznie

Dieta pudełkowa z dostawą potrafi zachwycić pod wieloma względami. Pierwszą jej zaletą jest fakt, że wreszcie można zrezygnować z konieczności spędzania czasu w kuchni. Catering w pełni zastępuje robienie zakupów, szukanie inspiracji kulinarnych czy samo gotowanie. Jest to więc ogromny komfort, dzięki któremu wreszcie można zaoszczędzić czas i przeznaczyć go na swoje hobby lub odpoczynek. Kolejną zaletą jaką niesie za sobą catering pudełkowy jest różnorodność. Samodzielnie raczej nikt nie ma takiej motywacji do tego, aby urozmaicać swoje dania pod względem smaku. Z pomocą naszego zespołu będziesz mógł poznać całkiem nowe warianty smakowe, które z pewnością przypadną do gustu Twojego podniebienia. Catering dietetyczny do domu to codziennie inny wariant, dzięki czemu masz całkowitą pewność tego, że to co jesz nie znudzi się po kilku tygodniach. Jest to jedna z najczęstszych przyczyn rezygnowania z diet. My jej unikamy, a Tobie dajemy szansę utrzymania się w swoich postanowieniach.

Catering dietetyczny Radwanice i okolice - wypróbuj dietę pudełkową TIM Catering

Catering dietetyczny jest opcją dedykowaną dla indywidualnego klienta. Dzieje się tak, ponieważ nasz asortyment składa się nie z jednej, a wielu propozycji. Doskonale wiemy, że każdy potrzebuje czegoś innego w swojej diecie i na tej podstawie tworzymy jadłospisy. Jednym z wariantów jest opcja dedykowana sportowcom. Od tradycyjnego cateringu różni się zwiększoną zawartością białka, które to jest podstawowym budulcem mięśni oraz innych składników. Przy większej dawce ruchu należy pamiętać o tym, aby wyrównywać wszelkie niedobory. Sportowcy muszą mieć w swoim menu więcej kalorii, aby mieć siłę do tego, aby pokonywać swoje słabości i regenerować organizm po ciężkim wysiłku. Catering może okazać się pomocny także w przypadku odbiorców, którzy chcą zadbać o swoją sylwetkę i zrzucić zbędne kilogramy. W takich okolicznościach najlepszy wariant to dieta pudełkowa o mniejszej ilości kalorii niż zapotrzebowanie kaloryczne. Z takim wsparciem można liczyć na stopniowe i przede wszystkim bezpieczne zmniejszanie wagi. Niepolecane są drastyczne zmiany, ponieważ mogą mieć zły wpływ na zdrowie i samopoczucie.

Tani catering dietetyczny w Radwanicach

Tworząc nasz asortyment nie mogliśmy zapomnieć także o osobach, które z różnych powodów nie chcą bądź nie mogą spożywać niektórych składników. Do najczęstszych eliminowanych artykułów zalicza się mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego czy też gluten oraz laktoza. Takie diety, zgodne z tymi wariantami znajdują się w naszym asortymencie. Wszystkie wykluczenia odbywają się pod kontrolą specjalisty. Jest to ważne przede wszystkim z punktu widzenia wartości odżywczych. Usuwane produkty muszą być zastępowane innymi zamiennikami, aby nie stracić kalorii oraz oczekiwanych wartości spożywczych. Nasze zestawy dbają o równowagę i korzystnie wpływają na układ pokarmowy. Klienci natomiast nie muszą zmuszać się do składników, za którymi nie przepadają.

TIM Catering Radwanice - czym się wyróżniamy?

Dieta pudełkowa każdego dnia dostarczana jest przed porankiem pod wskazany adres. Dużym ułatwieniem dla odbiorców jest fakt, że wszystkie posiłki transportowane są w szczelnych pojemnikach, dzięki czemu dania można spożywać nie tylko w domu ale zabrać je ze sobą w podróż czy też do pracy. Na etykiecie znajdują się podstawowe informacje na temat posiłków – skład makroelementów, kalorie czy sposób spożywania. Takie połączenie cech sprawia, że catering jest najlepszym wyborem. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby Twój sposób żywienia był nie tylko zdrowy ale przyjemny. Zmiany jeśli chodzi o zdrowie czy samopoczucie poczujesz już po kilku tygodniach regularnego stosowania cateringu. Będziesz czuł się lekko, a przy tym nie ma mowy aby pojawił się głód.


Inne miasta z tego samego województwa