POCZUJ SIĘ LEKKO TEJ WIOSNY! WSZYSTKIE DIETY - 12% Z KODEM: WIOSNAWTIMIE

Tim catering dietetyczny Zgorzelec

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Zgorzelec - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Standard

1200kcal - 2500kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Slim

1200kcal - 2500kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać? Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy, zbilansowany sposób!

Keto

1500kcal - 2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy, przyspieszymy Twoją drogę do idealnej sylwetki!

Sport

1800kcal - 3500kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Sprawdź naszą dietę sport.

Niski IG

1200kcal - 2500kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu “TIM Catering”!

Hashimoto

1200kcal - 2500kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3… Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Vegetarian

1200kcal - 2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Vege + Fish

1200kcal - 2500kcal

Mięsa? Zero. Ryba? Jest. Haczyków? Brak!

Vegan

1200kcal - 2500kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM!

Less Gluten

1200kcal - 2500kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko!

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Dieta pudełkowa Zgorzelec z dostawą do domu - korzyści dla zdrowia

Chcesz odpocząć od gotowania? Nasz catering dietetyczny zorganizuje Twoje osobiste wakacje kulinarne. Większość osób ma świadomość, jak ważne jest spożywanie zbilansowanego pożywienia. Dlatego jeśli zmagasz się różnymi problemami, cierpisz na brak czasu, przemyśl zalety usługi oferowanej przez naszą firmą cateringową, która gwarantuje zdrowe i smaczne posiłki z dostawą do domu. Zdajemy sobie sprawę w jak trudnych czasach przyszło nam żyć, nieregularny czas pracy, ciągły stres powodują, że bardzo ważne staje się otrzymywanie zastrzyku energii oraz witalności. Dostawa jedzenia pudełkowego spełni Twoje potrzeby żywieniowe.

Dlaczego dieta pudełkowa Zgorzelec przynosi same korzyści?

Czy często zmieniasz swój harmonogram pracy? Postaramy się go dopasować dostarczając jedzenie pudełkowe dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Inna codzienna rutyna, inny styl życia, inne nawyki i życzenia. I to wszystko bierzemy pod uwagę przy tworzeniu Twojego menu. Prowadząc catering dietetyczny z dostawą do domu nie robimy zakupów na miesiąc lub tydzień. Wszystkie produkty kupowane są codziennie rano przez sprawdzonych dostawców i z naszej kuchni trafiają bezpośrednio na Twój stół.

Ważne jest prawidłowe odżywianie przy pomocy fit cateringu dla:

  • Osób, które chcą schudnąć.
  • Sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia.
  • Osób, które ze względów zdrowotnych muszą stosować dietę (diabetycy, alergicy itp.)
  • Kobiet w ciąży i karmiących.
  • Wegetarian i wegan.
  • Każdej osoby dbającej o swoje zdrowie.

W naszej firmie cateringowej wszystkie racje dietetyczne opracowywane są pod okiem dietetyka. Surowce do produkcji poddawane są dokładnej kontroli jakości na etapie zakupu, a później w procesie gotowania. Używamy tylko świeżych produktów, żadnych półproduktów, gotowych sosów. Ponadto korzystając z cateringu pudełkowego można pozbyć się błędnego przekonania, że zdrowa żywność to jedzenie bez smaku. Zamawiając diety pudełkowe otrzymasz dania o bogatym smaku, a przy tym zdrowe. Terminowe dostawy, prawidłowe pakowanie to ważne dodatkowe atuty naszej firmy.

Fit catering Zgorzelec dla redukcji wagi i dobrego samopoczucia

Oprócz nieocenionych korzyści zdrowotnych, zamawianie zdrowych posiłków dostarczanych przez naszą firmę cateringową pozwala zaoszczędzić ponad 20 godzin tygodniowo, nie marnując czasu na gotowanie i zakupy. Dostawa fit cateringu do domu odbywa się rano, z uwzględnieniem Państwa życzeń. Wystarczy poinformować nas, o której godzinie zamówienie powinno być u Ciebie i podać adres.

W TimCatering.pl zdrowa i tania dieta pudełkowa oferowana jest w różnej kaloryczności od 1200 do 1800 kcal. Dzięki spożywaniu dokładnie opracowanych i zbilansowanych posiłków uda się zmniejszyć masę ciała, osiągnąć lepsze wyniki badań i cieszyć energią. Jeśli pragniesz skorzystać z redukcyjnej diety z naszego taniego cateringu dietetycznego, złóż zamówienie a szybko przekonasz się jak skutecznie spadają Twoje nadmierne kilogramy.

Czy tani catering dietetyczny Zgorzelec to wygodny sposób odżywiania?

Dla większej wygody opracowaliśmy tanią dietę pudełkową i kilka programów żywieniowych:

  • Dieta wegetariańska - jest to żywność bez mięsa zwierzęcego i drobiu. W razie potrzeby możemy wykluczyć z diety wegetariańskiej ryby i produkty mleczne.
  • Dieta wegańska - menu produktów wyłącznie pochodzenia roślinnego. Jedzenie pudełkowe bogate jest w warzywa, owoce, zboża, zioła.
  • Dieta odchudzająca (Fit catering) - menu opracowane z naciskiem na spadek wagi. Jedząc zgodnie z programem opracowanym przez dietetyka, bez uszczerbku dla zdrowia, możesz dostosować wagę, poprawić samopoczucie.
  • Dieta dla sportowców. Dostarczanie zbilansowanej diety, uwzględniającej intensywny trening i wydatkowaną energię. Menu diety pudełkowej jest przemyślane w taki sposób, aby uzupełnić organizm w witaminy i składniki odżywcze. Jednocześnie następuje akumulacja kalorii, dla prawidłowego metabolizmu i wzrostu mięśni.

Nasza firma cateringowa oferuje również diety: bez laktozy, bez glutenu, keto, przy insulinooporności, Hashimoto.

Tania dieta pudełkowa Zgorzelec z żywnością dietetyczną

W niektórych przypadkach dostawa taniej diety pudełkowej w postaci zdrowej żywności nie jest kaprysem, ale koniecznością. Czy tanio znaczy gorzej? Oczywiście, że nie, to pełnowartościowe, zdrowe posiłki dostosowane do wymagań danej osoby. W okresie rekonwalescencji po operacji trudno jest zadbać o siebie, przygotować różnorodne zdrowe potrawy. Zakres usług świadczonych przez nasz catering dietetyczny z dostawą pomoże zadbać o kondycję, bo bez względu na to, gdzie jesteś, nie będziesz musiał żyć z fast foodami.

Firma cateringowa TimCatering.pl - dlaczego warto nam zaufać?

Zamawianie dietetycznego jedzenia w postaci diety pudełkowej z dostawą do domu oznacza kupowanie jedzenia o doskonałej jakości, smaku i zgodnie z harmonogramem. Dostawa żywności dietetycznej rozwiązuje wiele problemów, otrzymujesz raz dziennie pełny zestaw jedzenia pudełkowego z odpowiednią kalorycznością w hermetycznym pojemniku. Zalecamy spożywanie posiłków zgodnie z harmonogramem, który jest określony w towarzyszącym menu dnia dla każdego klienta. Przed złożeniem zamówienia w naszej firmie cateringowej możesz skonsultować się z naszym dietetykiem, opowiedzieć nam o swoim zdrowiu, celach i preferencjach smakowych. Każdy program żywieniowy taniej diety pudełkowej jest opracowywany przez profesjonalistę. Potrawy są urozmaicone, nie zmęczysz się przestrzeganiem odpowiedniej diety, więc nie będzie pokusy powrotu do normalnego trybu życia z niezdrowymi posiłkami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenie zamówienia na diety pudełkowe!


Inne miasta z tego samego województwa