Tim catering dietetyczny Bardo

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Bardo - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.9/5

Czy catering dietetyczny dostarcza Bardo profesjonalnych rozwiązań?

Do niedawna funkcjonował w społeczeństwie bardzo mylny pogląd, że diety pudełkowe zarezerwowane są wyłącznie dla celebrytów i środowiska show biznesu, a każdy kto się na nie decydował określany był mianem „wygodnego”. Czasy się jednak zmieniły, a współcześni ludzie dobrze rozumieją warunki stawiane przez środowisko. Dzisiaj liczy się praca, brakuje nam czasu na kawę, na spacer, dla rodziny. Okazuje cię, że możemy pomóc! W jaki sposób?

  • Dieta pudełkowa bazuje na nowoczesnych zasadach przygotowywania wartościowych posiłków w oparciu o zalecenia dietetyka i dostarczaniu pełnych zestawów na cały dzień bezpośrednio do zamawiającego. Zyskujesz zatem cenny czas i zamiast gotować możesz spożytkować czas na odpoczynek.
  • Fit catering TimCatering dba o Twoje ciało! Posiłki są tak skomponowane by utrata kilogramów „nie była bolesna”. Zależy nam na tym, byś nie czuł głodu. Oczywiście zawsze możesz wybrać dietę, która jedynie umożliwi Ci podtrzymanie obecnej masy ciała, albo i nawet jej zwiększenie. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie!
  • Jedzenie pudełkowe zawsze jest skrupulatnie dobierane do Twoich potrzeb. Jeśli jesteś np. diabetykiem zaplanujemy Twoją dietę tak, by nie miała ona negatywnego wpływu na leczenie. Możemy nawet zadziałać wręcz przeciwnie! Dieta zawierająca surowce o niskim indeksie glikemicznym pozwoli zachować Ci poziom glikemii na optymalnym, pożądanym poziomie!
  • Catering pudełkowy zadba zarówno o Twój wygląd, jak i o Twoje zdrowe! Pamiętaj, że są to również nasze priorytety!

Czy dieta pudełkowa Bardo może dawać efekt terapeutyczny?

Wśród diet jakie dostępne są w naszej ofercie, szczególną pozycję zajmują diety terapeutyczne. Opatentowane zostały przez najlepszych krajowych dietetyków, których cechuje pokaźna empatia i zrozumienie. Catering dietetyczny TimCatering czuwa nad Waszym zdrowiem! Efekt terapeutyczny dają następujące diety:

  • Niskie IG – IG jest wskaźnikiem glikemicznym, który określa odpowiedź glikemiczną organizmu po spożyciu określonego rodzaju pokarmu. Jednostka ta jest parametrem klasyfikującym żywność oraz pełni ważną rolę w profilaktyce i leczeniu chorób metabolicznych (głównie cukrzycy). Wartość IG jest determinowana przez wyrzut insuliny – hormonu produkowanego przez komórki trzustkowe w odpowiedzi na stężenie glukozy we krwi. Im niższy IG, tym większa szansa na to, że przyjęcie insuliny syntetycznej nie będzie konieczne. Dzięki tej diecie komórki ponownie się uwrażliwiają na działanie insuliny, a zatem możliwe staje się cofnięcie choroby.
  • Dieta Hashimoto – ma na celu eliminację limfocytarnych nacieków z tarczycy. Nie jest możliwe pełne ich usunięcie, ale można przeciwdziałać postępowi choroby. Należy wykluczyć z diety obecność warzyw zawierających związki uniemożliwiające absorpcję jodu oraz ograniczyć spożycie glutenu.
  • Dieta wolna od laktozy czy glutenu przeznaczona jest dla osób które z przyczyn zdrowotnych bądź indywidualnych nie mogą przyjmować glutenu / laktozy. Mimo tych ograniczeń, przygotowywane przez naszych kucharzy posiłki są kuszące, smakowite i pięknie pachną.

Firma cateringowa TimCatering posiada godnych do tworzenia specjalistycznych diet ekspertów. Tania dieta pudełkowa przynosi niesamowite efekty -zarówno wizualne, jak i zdrowotne.

Czy fit catering Bardo wspomoże rozbudowę tkanki mięśniowej?

Jak najbardziej! Rozbudowa tkanki mięśniowej związana jest z optymalną dostawą białka, które może odkładać się w mięśniach szkieletowych. Białko jest niezbędne do regeneracji uszkodzonych podczas treningu włókien. Jeśli dieta będzie obfita w wartościowe białko, efekty w postaci pięknie rozwiniętej muskulatury pojawią się szybciej niż myślisz! Tania dieta pudełkowa TimCatering dostarcza odpowiedniej ilości białka. Dzięki temu, treningi mogą trwać dłużej, nie zmęczysz się tak łatwo, nie utracisz wraz z potem cennych elektrolitów.

Czy tani catering dietetyczny Bardo może być źródłem zagrożenia zdrowia?

Absolutnie nie! Nad naszymi usługami czuwają wyspecjalizowane laboratoria, które dogłębnie badają zarówno żywność, jak i surowce, których używamy. Ponieważ wiemy, że oczekujecie od nas efektu terapeutycznego nie może pozwolić sobie na zakup nisko wartościowych substratów. Zależy nam na Waszym zdrowiu i zaufaniu. Tani catering dietetyczny TimCatering pragnie usilnie dotrzeć do większości Polaków i dopomóc w leczeniu najgorszych schorzeń.

Jak działa firma cateringowa Bardo?

Fit catering TimCatering działa w sposób profesjonalny. Nasi dostawcy zawsze na czas docierają do Klienta. Aby zapobiec ewentualnym sytuacjom kryzysowym, posiłki dostarczamy 1 dzień wcześniej. W wybranych miejscach dostawa towaru jest całkowicie bezpłatna!


Inne miasta z tego samego województwa