Tim catering dietetyczny Pyskowice

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Pyskowice – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Catering dietetyczny Pyskowice, czy może odmienić nasz wygląd?

Musimy wiedzieć, że niewłaściwa dieta wpływa nie tylko na nieprawidłowe funkcjonowanie organizmu, ale także na nasz wygląd. Bardzo wiele osób jednak ma świadomość zagrożeń, jakie wynikają z niewłaściwego sposobu odżywiania, jednak nie ma czasu na codzienne przygotowywanie posiłków smacznych, zdrowych i zbilansowanych. W tym przypadku najlepszą opcją może okazać się catering dietetyczny, który będzie w stanie dostarczyć nam wszystko to, czego potrzebujemy, aby poprawić ogólny stan naszego zdrowia, ale także, abyśmy mogli odmienić pozytywnie nasz wygląd zewnętrzny. Dieta pudełkowa to doskonała alternatywa dla osób, które pragną zdrowo się odżywiać, ale jednocześnie nie mają wiedzy, a także czasu na to, aby przygotowywać dla siebie takie posiłki, które przyniosłyby pozytywne efekty. Musimy jednak mieć świadomość, że tani catering dietetyczny będzie dla nas odpowiedni, kiedy właściwie dobierzemy wariant diety dla siebie. Opcji jest bowiem całkiem sporo.

Fit catering Pyskowice, na czym polega jego dobrodziejstwo?

Fit catering, to gwarancja, że każdego ranka firma cateringowa będzie na nasze zlecenie dostarczała nam zbilansowane, w pełni wartościowe posiłki. Nie będziemy wiec musieli nie tylko tracić czasu na codzienne gotowanie, ale także na wyszukiwanie składników dań, które będą sprawdzone i ekologiczne. Możemy więc przede wszystkim o siebie zadbać, jednak nie kosztem tracenia czasu na to, aby menu było dla nas odpowiednie. Tani catering dietetyczny jest także opcją, która pozwala na zaoszczędzenie czasu, ale także pieniędzy. Zapłacimy bowiem jedną kwotę za dietę i przez cały miesiąc nie będziemy musieli martwić się o odżywianie dla siebie. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się skorzystać z tej wygody, a także pewności, że będziemy w stanie dzięki temu odpowiednio o siebie zadbać.

Jedzenie pudełkowe Pyskowice, czy jest dostępne dla osób mających nietolerancje pokarmowe?

Osoby cierpiące na nietolerancje pokarmowe uskarżają się na wiele objawów, które utrudniają funkcjonowanie po spożyciu określonych produktów. Najwięcej osób ma uczulenie na gluten, a także laktozę, kiedy jednak dopiero co dowiedzieliśmy się o tej przypadłości, to często nie wiemy, jak gotować dla siebie odpowiednio. Jedzenie pudełkowe, może okazać się w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem, bo to właśnie firma trudniąca się jego przygotowaniem od lat, będzie w stanie ułożyć menu i przygotować posiłki w taki sposób, aby nie zawierały uczulających składników. Ponadto nie będą one pozbawione innych substancji odżywczych i minerałów, tak korzystnych dla naszego zdrowia i funkcjonowania organizmu. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób mających alergie pokarmowe decyduje się na skorzystanie z takich rozwiązań, jak catering pudełkowy. Możemy mieć dzięki temu pewność, że zadbamy o siebie, jednak nie kosztem tracenia czasu na zakupy, a także tworzenie wymyślnych potraw. Może to okazać się niemożliwe, kiedy nie mamy odpowiedniej wiedzy, która by nam to umożliwiła.

Firma cateringowa Pyskowice, czy jest godna zaufania?

Firma cateringowa od lat trudni się przygotowywaniem konkretnych wariantów diety. Możemy więc mieć pewność, że doskonale wie, jakie składniki powinny być wykorzystywane w daniach, a także, jakich powinno się unikać, aby wszystkie potrawy były niezwykle zdrowe, a także smaczne. Diety pudełkowe nie tylko są przygotowywane z dużym zastanowieniem, ale także wszystkie składniki są wyszukane i w pełni naturalne. Możemy więc mieć pewność, że poza oszczędnością czasu, jaki będziemy w stanie zachować dla siebie, bo nie będziemy musieli samodzielnie przygotowywać dla siebie posiłków, zyskamy każdego dnia takie posiłki, które będą dla nas pod każdym względem odpowiednie. W obecnych czasach, kiedy mamy coraz to większą świadomość, jak ważne jest zdrowe odżywianie, ale także jednocześnie mając coraz to mniej czasu na przygotowywanie dla siebie posiłków, dieta pudełkowa jest bardzo chętnie wykorzystywanym rozwiązaniem. Możemy bowiem przy minimum wysiłku zadbać o siebie i sprawić, że poczujemy się lepiej, a nasz ogólny stan zdrowia, znacząco się poprawi.

Catering dietetyczny Pyskowice, dlaczego pozytywnie wpłynie na nasz wygląd?

Catering dietetyczny pozytywnie wpłynie na nasze funkcjonowanie, ale także na nasz wygląd. Będziemy bowiem każdego dnia dostarczać do organizmu regularnie to, czego potrzebuje, aby prawidłowo funkcjonował. Wzmocnią się także nasze włosy, paznokcie, a także skóra stanie się promienna i świeża. Musimy mieć świadomość, że to właśnie w dużej mierze dieta jest kluczem, aby poprawić nasz stan zdrowia, ale także sprawić, że będziemy zdecydowanie lepiej wyglądać. Z całą pewnością warto z tej opcji skorzystać, bo dostrzeżemy tak wiele pozytywnych aspektów, które z pewnością nas zadowolą. Będziemy mogli nie tylko nie martwić się o swoje codzienne posiłki, ale także dostrzeżemy wszystko, co do tej pory przeszkadzało nam w prawidłowym funkcjonowaniu, a było spowodowane niewłaściwą dieta, którą sobie serwowaliśmy z braku czasu, a także odpowiedniej wiedzy wynikającej z nieumiejętnego przyrządzania posiłków każdego dnia.


Inne miasta z tego samego województwa