Tim catering dietetyczny Miasteczko Śląskie

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Miasteczko Śląskie – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Catering dietetyczny Miasteczko Śląskie, na jakie korzyści możemy liczyć?

W obecnych czasach coraz więcej mówi się, jak ogromne znaczenie dla nas samych ma dieta i dostarczanie do organizmu tego, co może okazać się niezbędne, aby właściwie funkcjonował. Nie zawsze jednak mamy możliwość zajmowania się codziennym przygotowywaniem posiłków dla siebie. W wielu przypadkach także nie wiemy, jakie posiłki okażą się dokładnie tym, czego szukamy i co będzie sprzyjało naszemu organizmowi, aby prawidłowo się rozwijał. Możemy jednak skorzystać z takich rozwiązań, jak catering dietetyczny, który pozwoli nam jeść smaczne i zbilansowane posiłki bez konieczności ich przygotowywania, a także układania diety w taki sposób, aby była dla nas pełnowartościową pod każdym względem. Na uwagę zasługuje także fakt, że wszystkie posiłki są nie tylko smaczne, ale także na tyle zróżnicowane, że ich jedzenie nie będzie nas nudzić. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na skorzystanie z takich rozwiązań, jak diety pudełkowe.

Czy dieta pudełkowa Miasteczko Śląskie sprawdzi się także dla osób z nietolerancją?

Osoby, które cierpią na nietolerancję, muszą unikać produktów, które będą powodowały zaostrzenie objawów alergii. Bardzo duży problem jednak sprawia, codzienne przygotowywanie posiłków szczególnie na początku, kiedy nie wiemy do końca, czego powinniśmy unikać. Nie musimy jednak męczyć się i przygotowywać dla siebie potrawy samodzielnie. Kiedy bowiem skorzystamy z takiego rozwiązania, jak dieta pudełkowa, to każdego dnia zostaną nam dostarczone posiłki, które będziemy jeść cały dzień. Najważniejszą kwestią jest fakt, że dania nie będą zawierały tego, co powoduje u nas zaostrzenia objawów alergii. Możemy więc mieć pewność, że tania dieta pudełkowa będzie dla nas właściwa i nie będziemy chcieli decydować się już na żadne inne rozwiązanie.

Tani catering dietetyczny Miasteczko Śląskie, w jakich opcjach występuje?

Tani catering dietetyczny nie bez powodu występuje w tak wielu dostępnych opcjach. Możemy dzięki temu dobrać dla siebie taką dietę, która będzie nie tylko smaczna, ale także w pełni dobrana tak, aby wpisywać się we wszystkie nasze potrzeby. Mamy do wyboru diety dla osób, które nie tolerują laktozy, a także glutenu. Możemy zdecydować się na dietę bezmięsną, a także dla osób, które uprawiają dużo aktywności fizycznej w ciągu dnia. Fit catering jest więc rozwiązaniem idealnym dla wszystkich. Nie musimy obawiać się, że nie będziemy w stanie wybrać dla siebie takiej diety, która nie spełni naszych oczekiwań. Dzięki temu, że jedzenie pudełkowe jest tak smaczne, a także występuje w tak wielu dostępnych opcjach, mamy szansę jeść dokładnie to, co także się dobrodziejstwem dla naszego organizmu, ale także pozwoli oszczędzić nasz czas. Firma cateringowa będzie w stanie nie tylko wyszukać odpowiednie składniki do przygotowania posiłku, ale także ułożyć menu, które okaże się idealnie zbilansowane i odpowiednie. Poprawimy dzięki temu nasz ogólny stan zdrowia, ale także nasze ogólne samopoczucie, a także wygląd.

Diety pudełkowe Miasteczko Śląskie, jakie zalety dostrzeżemy, zamawiając je?

Kiedy każdego dnia będziemy jeść posiłki pełnowartościowe, a także smaczne, to możemy liczyć na to, że bardzo szybko zobaczymy pozytywne efekty stosowania diety. Poprawi się nasz stan zdrowia, ale także wygląd i ogólne samopoczucie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się postawić na to rozwiązanie, aby nie musieć samodzielnie układać dla siebie diety, co bez odpowiedniej wiedzy może stanowić problem. Kiedy jednak wykorzystamy możliwość zamówienia diety, która zostanie wybrana na nasze zlecenie przez pracownika firmy, to możemy mieć pewność, że rzeczywiście zaczniemy lepiej wyglądać, ale także dobrze się czuć. To bowiem poprzez dietę jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na skorzystanie z diety pudełkowej i odtąd jedzą posiłki smaczne, wyselekcjonowane, ale także niezwykle zdrowe.

Fit catering Miasteczko Śląskie idealne rozwiązanie dla sportowców

Osoby, które uprawiają aktywność fizyczną regularną, a także sportowcy muszą dbać o to, aby dieta była nie tylko idealnie zbilansowana, ale także w pełni wartościowa. Niestety bez wiedzy może okazać się, że nie będziemy w stanie przygotować dla siebie posiłków, które będą służyć nam świetnie. Możemy jednak skorzystać z takich rozwiązań, jak diety pudełkowe, które zagwarantują nam możliwość jedzenia posiłków smacznych, pełnowartościowych, ale także dobranych idealnie do naszych potrzeb. Jest to bardzo ważne, aby zapewnić organizmowi, to czego rzeczywiście potrzebuje, aby prawidłowo funkcjonować. Firma cateringowa daje nam więc możliwość doboru wariantu diety, która sprawdzi się idealnie osobom uprawiającym sport. Możemy więc mieć pewność, że każdego dnia będziemy mieć takie posiłki, które okażą się wystarczające, osobom aktywnym, potrzebującym każdego dnia zastrzyku energii, która pozwoli na kontynuowanie konkretnej aktywności fizycznej. Jednak najważniejszą kwestią jest fakt, że to nie my będziemy te posiłki przygotowywać, tylko na nasze zlecenie firma, która ma w tym zakresie tak duże doświadczenie, że z pewnością zaserwuje nam dokładnie to, co najlepsze.


Inne miasta z tego samego województwa