Tim catering dietetyczny Lubomia

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Lubomia – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.6/5

Tani catering dietetyczny Lubomia – zdrowo, smacznie i różnorodnie

Wśród wielu osób zainteresowanych tematyką zdrowego odżywiania pokutuje mylne przekonanie, że racjonalnie skomponowane posiłki zazwyczaj są monotonne i niezbyt smaczne. Z poglądem tym próbują walczyć firmy oferujące jedzenie pudełkowe. Na rynku polskim jedną z wiodących marek w tej branży jest TimCatering, współpracujący z najlepszymi dietetykami klinicznymi oraz zatrudniający doświadczonych kucharzy. Dzięki pracy tak dobranego zespołu specjalistów każdy nabywca diety pudełkowej otrzymuje w korzystnej cenie posiłki nie tylko doskonale zbilansowane, ale przede wszystkim smaczne i zróżnicowane.

Tania dieta pudełkowa Lubomia dla amatorów różnych smaków

Dania serwowane w ramach taniego cateringu dietetycznego to propozycja dla miłośników różnorodnych smaków. W menu firmy znajdują się zarówno potrawy które zadowolą wielbicieli słodkich łakoci, jak i smaków mocno pikantnych czy kwaśnych. Niezdrowe produkty, wykorzystywane tradycyjnie w kuchni polskiej, są zastępowane przez ich wartościowsze odpowiedniki. Profesjonalni mistrzowie kuchni czynią to bez szkody dla smaku potraw. Na przykład zamiast klasycznego cukru czy syropu klonowego wykorzystują ksylitol, erytrytol lub stewię, znaczenie bezpieczniejsze dla diabetyków i pacjentów z insulinoopornością. Z kolei w diecie wegańskiej jako zamiennik protein pochodzenia zwierzęcego używają bogatych w białko surowców roślinnych, które odpowiednio przyrządzone smakowo do złudzenia przypominają mięso.

Fit catering Lubomia – potrawy z różnych zakątków świata

Fit catering, obalając mit o monotonności zdrowych diet, proponuje swoim klientom dania przygotowywane na bazie receptur przywiezionych z różnych zakątków świata. Dzięki potrawom przyrządzanym w oparciu o przepisy wywodzące się z egzotycznych kuchni nabywcy taniej diety pudełkowej poznają nowe smaki, na przykład orientalne. Często zatem skorzystanie z usług cateringu dietetycznego przynosi dodatkowe korzyści – pozwala klientom poczuć się jak na egzotycznej wycieczce i zdobyć wiedzę o potrawach, których korzenie sięgają innych kultur. Takie zderzenie z kuchnią odmienną niż rodzima może stanowić inspirację do samodzielnego jej poznawania i kulinarnych eksperymentów. To bezcenne doświadczenie, które nie stałoby się udziałem wielu osób, gdyby nie sięgnęły do oferty TimCateringu, bazując wyłącznie na smakach tradycyjnej kuchni polskiej.

Dieta pudełkowa w Lubomii – dla zdrowych i aktywnych oraz zmagających się z chorobami

Największy atut cateringu pudełkowego stanowi jednak oferta diet dopasowana do potrzeb, stanu zdrowia i kondycji każdego z nabywców. Firma cateringowa ma interesujące propozycje jadłospisów zarówno dla osób nieobarczonych chorobami i prowadzących aktywny tryb życia, jak i dopiero zamierzających zawalczyć o swoje zdrowie oraz kondycję. Tym pierwszym oferuje klasyczną dietę standard, a także ketogeniczną, wegetariańską i w wersji wege. Z myślą o najbardziej aktywnych, uprawiających sport i każdego dnia potrzebujących dużej dawki energii, TimCatering przygotowuje menu o zwiększonej kaloryczności oraz wysokiej podaży protein, niezbędnych do szybkiego zbudowania masy mięśniowej. W asortymencie firmy znajdują się również diety pudełkowe dla osób dotkniętych szeregiem schorzeń, w tym zapaleniem tarczycy Hashimoto czy cukrzycą. Oferta cateringu odpowiada też na potrzeby klientów uczulonych na gluten zawarty w ziarnach wielu zbóż oraz laktozę, której główne źródło stanowi białko mleka krowiego.

Firma cateringowa w Lubomii – oferta atrakcyjna cenowo

Do zalet cateringu dietetycznego należy także zaliczyć rozsądny stosunek ceny do jakości świadczonych usług. Zważywszy, że nabywca diety pudełkowej nie musi troszczyć się o sporządzanie list zakupowych, poświęcać mnóstwa czasu na wyszukiwanie produktów na sklepowych półkach, czytanie etykiet, a następnie samodzielne przygotowywanie potraw, oferta firmy cateringowej jest atrakcyjna cenowo. Klient otrzymuje zdrowe, smaczne i zróżnicowane posiłki prosto pod drzwi swojego domu. Co więcej, są one zapakowane w wygodne pudełka, które z powodzeniem może zabrać wybierając się do pracy czy na zajęcia na uczelni.


Inne miasta z tego samego województwa