Tim catering dietetyczny Iława

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Iława – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.7/5

Tani catering dietetyczny Iława – 3 najczęściej spotykane diety

Dzisiejszy świat cechuje się bardzo wysokim tempem życia, co powoduje bycie w niedoczasie. Skutkiem jest poszukiwanie przez coraz większą ilość osób, zdrowych oraz wygodnych rozwiązań, także w kwestii żywności. Świadomość jak duże znaczenie ma odpowiednia dieta oraz jak duży wpływ posiada na zdrowie, z dnia na dzień wzrasta. Brak czasu, chęci czy umiejętności stoi często na przeszkodzie osiągnięcia założonych celów związanych ze zdrową dietą.

Jak można sobie pomóc w takiej kwestii? Idealnym rozwiązaniem jest catering pudełkowy. Wybór odpowiedniej, renomowanej firmy cateringowej, która dostarczy nam zbilansowane posiłki, to pierwsza decyzja. Kolejna dotyczy tego jaką dietę wybrać. Poniżej opisane zostaną trzy najczęściej spotykane diety, które można zamówić w cateringu.

Tani catering dietetyczny Iława – dieta standard

Dieta standard, która oferowana jest przez catering dietetyczny, jest jedną z najpopularniejszych diet, wybieranych przez osoby pragnące zadbać o swoje zdrowie oraz sylwetkę. Zbilansowana dieta w standardowym stylu zapewnia organizmowi wszystko co potrzebne, aby utrzymać lub zrzuci wagę oraz poprawić samopoczucie. Starannie przygotowane posiłki, uwzględniają odpowiednie proporcje białka, węglowodanów oraz tłuszczy, co pozwala organizmowi utrzymać odpowiednią ilość energii, niezbędnej do funkcjonowania.

Dieta standard składa się z warzyw oraz owoców, mięsa i ryb, nabiału, zdrowych form węglowodanów (makaron, kasza, ryż) oraz zdrowych tłuszczy, a zasada 80/20, pozwala uwzględnić w diecie, miejsce na coś powszechnie uznawanego za niezdrowe.

Przykładowe posiłki jakie można znaleźć w takiej diecie to:

  • Indyk w sosie pomidorowo-paprykowym z komosą ryżową i brukselką z czarnym sezamem
  • Muffinki bananowe z jogurtem żurawinowym

Fit catering Iława – dieta sport

Dieta sport jak sama nazwa wskazuje, jest idealnym rozwiązaniem dla tych, których celem jest zbudowanie wymarzonej sylwetki lub osiągnięcie założonych celów treningowych. Dieta pudełkowa oferuje szeroki wybór smacznych i zdrowych posiłków, które dostosowane są do indywidualnych preferencji, osób uprawiających sport. Jest to całkowite zaprzeczenie diety, która często, stereotypowo jest przypisywana określonym dyscyplinom. To nie bułka z bananem, jak myśli się o diecie dla skoczków narciarskich, czy kurczak, ryż i brokuł dla osób chcących zbudować masę mięśniową. Fit catering to zdrowe posiłki, które zawierają w sobie odpowiednie proporcje mikroskładników. Pozwala to zapewnić orgazmowi odpowiednie wsparcie w procesach budowy mięśni oraz regeneracji protreningowej. Oprócz budowania sylwetki, tania dieta pudełkowa spełni się też dla tych, którzy chcą zmniejszyć poziom tkanki tłuszczowej.

W osiągnięciu sukcesu, trening musi iść w parze z odpowiednią dietą. Przykładowe posiłki jakie można znaleźć w takiej diecie to:

  • Gofr pełnoziarnisty z czekoladowym kremem z ciecierzycy i wiśniami
  • Leczo pomidorowe z bakłażanem i cukinią z kurczakiem, ryżem brązowym i pestkami dyni

Firma cateringowa w Iławie z dietą ketogeniczną

Tani catering dietetyczny to nie tylko pomoc w kwestiach ceny czy wygody. To także dobra opcja dla tych, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie, a odpowiednim wyborem dla nich jest dieta ketogeniczna. Inaczej zwana keto, opiera się na ograniczeniu węglowodanów. W ich miejsce zwiększa się ilość tłuszczy w diecie, czego efektem jest stan, nazywany ketozą. Jedzenie pudełkowe oferuje różnorodność posiłków, które dostarczają odpowiednią ilość tłuszczy, które są w maksymalnym stopniu zdrowe dla człowieka.

Dieta keto to nie tylko jajka, bekon i mięso. Przykłady posiłków poniżej:

  • Sałatka z kurczakiem zapiekanym w chilli, awokado, truskawkami i roszponką
  • Kotlety wieprzowo-wołowe zapiekane z serem z kolorową fasolką szparagową

Te trzy diety to nie tylko co można znaleźć w ofertach polskich firm, które w swojej ofercie posiadają diety pudełkowe. TimCatering w swojej ofercie posiada także kilka innych diet, pośród których, każdy znajdzie coś dla siebie. Są to diety odpowiednie dla wegetarian, wegan, osób z celiakią, nietolerancją laktozy, hashimoto. Każda z diet pozwoli na utrzymanie odpowiedniej sprawności umysłowej, zdrowia oraz spełnić zamierzone cele.


Inne miasta z tego samego województwa