Tim catering dietetyczny Międzylesie

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Międzylesie - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.9/5

Catering dietetyczny Międzylesie, dlaczego warto?

Na czym polega dieta pudełkowa Międzylesie?

Dieta pudełkowa, inaczej zwana jest dietą cateringową i polega na dostarczaniu klientowi przez firmę pełnowartościowy posiłek na cały dzień. Zazwyczaj wykupuje się pakiet na x wybranych dni. Jest to doskonały sposób, by odjąć ze swoich obowiązków dbanie o to, co zjeść w danym dniu, zaoszczędza się też czas na zakupach. Do domu klienta codziennie dostarczana jest zawsze świeża porcja dań, które mają zagwarantowaną jakość, odpowiedni bilans kaloryczny oraz uwzględniają wymogi żywieniowe osoby korzystającej z usługi, jak np. alergie pokarmowe czy wegetarianizm.

Dieta pudełkowa Międzylesie, czyli fit catering

Zazwyczaj gdy myślimy o zamawianym jedzeniu, jest to fast food w stylu pizzy, którą wybieramy gdy w danym dniu nie chce nam się gotować. Z jedzeniem pudełkowym jest inaczej, owszem, może się w nim znaleźć coś słodkiego czy niekoniecznie zdrowego, ale to tylko na życzenie klienta. Firma cateringowa dba o to, by wszystkie przygotowywane posiłki były świeże i zdrowe i uwzględniały dane od klienta. Jest to idealna opcja dla sportowców, którzy na co dzień nie mają czasu myśleć o zakupach spożywczych, ale też dla osób, którzy ćwiczą amatorsko, jeśli wybierzemy opcję zawierającą same zdrowe posiłki, nie będzie możliwości, że podczas diety w celu schudnięcia czy wyrobienia sylwetki złamiemy się i sięgniemy po coś niezdrowego.

Tani catering dietetyczny Międzylesie dla każdego

W cenie kilkudziesięciu złotych dostępnych jest 5 posiłków na dzień, to taniej niż czasem wydajemy na codziennych zakupach, a z czasem, przy regularnym korzystaniu cena spada. Do tego, jeśli nie jesteśmy pewnie czy chcemy za pierwszym razem zainwestować w pełny pakiet, dostępna jest wersja testowa, za którą zapłacimy jeszcze mniej.

Tania dieta pudełkowa Międzylesie ulgą dla Twojego portfela

Przy robieniu zakupów, nawet gdy mamy ze sobą listę, trzymanie się jej często nie jest łatwe. Normalne jest rozpraszanie się innymi produktami, których wcale nie potrzebujemy, ale które zachęcają wyglądem czy obietnicą smaku. Kto nie zna sytuacji, w której poszedł tylko po przysłowiowy chleb i mleko, a wrócił obładowany torbami, co gorsze, często okazuje się później, że na paragonie kwota trzycyfrowa, a jedzenia w ostatecznym rozrachunku wcale nie tak dużo. Diety pudełkowe, nawet jeśli na pierwszy rzut oka mogą wydawać się drogie, po przeliczeniu sobie wszystkich kosztów i porównaniem z ilością pieniędzy, jaką codziennie wydajemy w supermarketach, ostateczna cena będzie na plus dla cateringu pudełkowego.

Firma cateringowa Międzylesie

To firma działająca na terenie Wrocławia. Ich oferta obejmuje szereg różnorodnych diet po 5 posiłków na dzień, z czego każda dba o odpowiednią ilość kaloryczną i zbilansowanie:

Oczywiście można tworzyć własne opcje i modyfikować dostępne, więc nie ma obawy o to, że dostaniemy posiłek z alergenem.Firma ma aż 323 wystawione opinie i aż 4,5 gwiazdki, co udowadnia jej popularność i zadowolenie osób, które już spróbowały.


Inne miasta z tego samego województwa