Tani catering dietetyczny Spalice (woj. dolnośląskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Spalice - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Keto Premium

1500kcal - 2500kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy
jej wariant PREMIUM!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Trendy

Slim

1200kcal - 2500kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać?
Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy,
zbilansowany sposób!

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek
pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 2500kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej
czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy,
przyspieszymy Twoją drogę do idealnej
sylwetki!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki!
Sprawdź naszą dietę sport.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2500kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta
niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu
“TIM Catering”!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2500kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3…
Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2500kcal

Mięsa? Zero. Ryba? Jest. Haczyków? Brak!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2500kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom
pozbawionym mięsa i nabiału mówimy
stanowcze MNIAM!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2500kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy,
że ograniczając gluten, możesz jeść
pysznie i czuć się lekko!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2500kcal

I want to break lactose-free!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Zdrowe nawyki żywieniowe są najlepszym co możemy zagwarantować naszemu organizmowi. Poprawne odżywianie czyli takie, dzięki któremu dostarcza się wszystkich niezbędnych składników jest kluczem do sukcesu. Osoby, które eliminują ze swojej diety żywność przetworzoną cieszą się o wiele lepszym samopoczuciem, a także zdrowiem. Ich organizm chroniony jest przed chorobami, a sylwetka prezentuje się estetycznie. Mimo tak ogromnej ilości zalet wciąż wiele osób wybiera produkty przetworzone. Dzieje się tak, ponieważ jest to wariant, któremu nie trzeba poświęcać czasu na przygotowywanie. Odbija się to jednak na funkcjonowaniu układu pokarmowego. Chcąc temu zapobiec wystarczy skorzystać z opcji jaką przygotowała nasza firma cateringowa. Dieta pudełkowa z dostawą jest rozwiązaniem, dzięki któremu dania dostarczane do Ciebie są gotowe, a przy tym pozbawione chemii. Ty nie musisz posiadać żadnych zdolności kulinarnych ani wiedzy z zakresu dietetyki, aby cieszyć się posiłkami odpowiednio zbilansowanymi i smacznymi. Jest to łatwiejsze niż mógłbyś sobie wyobrażać. Przy tym wszystkim zachowuje się przyjemność z jedzenia, dzięki czemu motywacja do zmian stale rośnie.

Dieta pudełkowa Spalice - zdrowo, wygodnie, smacznie

Catering pudełkowy cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na rynku i nie jest to nic dziwnego. Skorzystanie z takiej usługi niesie za sobą same zalety. Osoby, które do tej pory miały bardzo dużo obowiązków na głowie wreszcie będą mogły skreślić ze swojej listy konieczność robienia zakupów spożywczych, a następnie przygotowywania posiłków. Catering z dowozem sprawia, że w kuchni może znajdować się tylko woda, a Ty i tak nie będziesz chodził głodny. Oszczędność czasu staje się realna, a Ty możesz wolne chwile wykorzystać na odpoczynek lub hobby. Dieta pudełkowa to również pewność dostarczania swojemu organizmowi ważnych składników oraz witamin. Bez wiedzy z zakresu dietetyki ciężko jest stworzyć taki jadłospis. Wiele osób przed rozpoczęciem cateringu miało także problemy z utrzymaniem regularnego systemu spożywania posiłków. Mając gotową dietę nie ma to najmniejszego problemu. Już od rana czekają warianty, dzięki którym czujesz się najedzony, a przy tym nie masz uczucia przepełnienia. Jest to więc wszystko czego oczekujesz od dobrej jakości diety.

Catering dietetyczny Spalice i okolice - wypróbuj dietę pudełkową TIM Catering

Jedzenie od zawsze miało największy wpływ na to jak się prezentujemy oraz czy dobrze się czujemy. Nasz organizm bardzo mocno reaguje na wszelkie zmiany w nawykach żywieniowych. Zdecydowanie nie służy mu przetworzona żywność, ponieważ nie składa się z żadnych korzystnych dla zdrowia wartości odżywczych. Dużo osób nie zdaje sobie z tego sprawy i wciąż decyduje się na takie warianty. Bez wątpienia jest to opcja wygodna, ponieważ nie wiąże się z koniecznością przygotowywania posiłków. Niestety cierpi na tym nasze zdrowie, które później ciężko jest odbudować. Innym utrudnieniem jakie można napotkać na drodze jest brak wiedzy na temat tego jak przygotowywać posiłki oraz w jaki sposób tworzyć jadłospis. Z pomocą przychodzi tutaj catering pudełkowy, dzięki któremu już duża część osób zmieniła swoje nawyki żywieniowe i odzyskała równowagę jeśli chodzi o funkcjonowanie układu pokarmowego. Nasza firma cateringowa pokazuje jak zdrowe odżywianie może być przyjemne i pozbawione problemów.

Tani catering dietetyczny w Spalicach

Zdrowe odżywianie powinno być naturalnym nawykiem każdego człowieka. Wynika to przede wszystkim z ogromnej korzyści jaką niosą za sobą potrawy składające się wyłącznie ze zdrowych i pełnowartościowych składników. Taki styl życia ma bezpośrednie znaczenie w kwestii nie tylko samopoczucia ale także zdrowia czy wyglądu. Wiele ludzi zaczyna kształtowanie swojej sylwetki właśnie od wprowadzenia dobrej diety. Na drodze do pełnego sukcesu mogą pojawić się trudności. Do najczęstszych przyczyn rezygnacji ze zmian dobrych nawyków żywienia jest brak czasu. Ogrom obowiązków oraz życie w ciągłym biegu nie sprzyja przygotowywaniu pysznych i jednoczenie zbilansowanych posiłków. Dodatkowo dochodzi do tego brak regularności jeśli chodzi o spożywanie dań. Na szczęście jest rozwiązanie, dzięki któremu można zachować równowagę jak catering dietetyczny do domu. Jest to opcja, która szybko zyskała zainteresowanie na rynku i jest to całkowicie zrozumiałe, ponieważ wiele osób otrzymało tym samym wariant, dzięki któremu trzymanie się diety wcale nie jest wyzwaniem.

TIM Catering Spalice - czym się wyróżniamy?

Duża część osób dąży do tego, aby zmienić coś w swoim życiu jeśli chodzi o sylwetkę bądź swoje samopoczucie. Często zdarza się, że ludzie nie mają energii do działania bądź szybko tracą motywacje. Nie zawsze pierwsze co przychodzi na myśl to rodzaj stosowanej diety. Wciąż mało osób wie jaki wpływ ma jedzenie na jakość codziennego funkcjonowania. Przetworzona żywność jest jednak obecna w naszym życiu niemalże każdego dnia, co nie jest nigdy dobrym rozwiązaniem. Sporo osób korzysta z niej, ponieważ nie trzeba tracić czasu na samodzielne przygotowywanie posiłku. Niestety odbija się to na zdrowiu i w dłuższym okresie czasu również samopoczuciu. Przygotowywanie posiłków, które składałyby się z pełnowartościowych produktów wcale nie jest takie łatwe. Przydatne byłyby choć podstawowe zdolności kulinarne oraz wiedza z zakresu dietetyki. Osoby, które nie mają takich umiejętności nie muszą się przejmować, ponieważ nasza firma cateringowa dysponuje wariantami na miarę takich potrzeb. Catering z dowozem już nie raz zmienił dotychczasowe nawyki żywieniowe i pozwolił cieszyć się niepodważalnymi zmianami.


Inne miasta z tego samego województwa