POCZUJ SIĘ LEKKO TEJ WIOSNY! WSZYSTKIE DIETY - 12% Z KODEM: WIOSNAWTIMIE

Tim catering dietetyczny Złoty Stok

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Złoty Stok - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Standard

1200kcal - 2500kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Slim

1200kcal - 2500kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać? Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy, zbilansowany sposób!

Keto

1500kcal - 2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy, przyspieszymy Twoją drogę do idealnej sylwetki!

Sport

1800kcal - 3500kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Sprawdź naszą dietę sport.

Niski IG

1200kcal - 2500kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu “TIM Catering”!

Hashimoto

1200kcal - 2500kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3… Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Vegetarian

1200kcal - 2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Vege + Fish

1200kcal - 2500kcal

Mięsa? Zero. Ryba? Jest. Haczyków? Brak!

Vegan

1200kcal - 2500kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM!

Less Gluten

1200kcal - 2500kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko!

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Jak catering pudełkowy Złoty Stok może ułatwić życie?

Dieta to nie tylko sposób odżywiania mający pomóc w odchudzaniu; to ogólnie całokształt przyjmowanych posiłków przez daną osobę. Konkretne diety stosuje się przy różnych chorobach, np. przy problemach z wątrobą, tarczycą czy nerkami. Jednak coraz częściej ludzie wymawiają się, że nie mają czasu stosować się do danej diety, np. z powodu pracy. Wtedy z pomocą może przyjść jedzenie pudełkowe.

Na czym polega dieta pudełkowa Złoty Stok?

W skorzystaniu z takiej diety pomoże profesjonalna firma cateringowa. Zazwyczaj pomaga ona w ustaleniu konkretnej diety - zarówno co do składników, jak i wartości kalorycznej. Zamawiający otrzymuje pod wskazany adres gotowe posiłki podzielone na tyle porcji dziennych, ile ustalił z firmą.

Dieta pudełkowa to świetne rozwiązanie zarówno dla osób zajętych codziennie od rana do wieczora i dla tych, które po prostu nie lubią gotować, liczyć kalorii i pilnować konkretnych składników odżywczych.

Fit catering Złoty Stok dla zdrowia osób bardziej aktywnych

Także osoby aktywne fizycznie mogą liczyć na przygotowany specjalnie dla nich Fit catering. Zostanie on przygotowany zgodnie z rodzajem aktywności i jej natężeniem. Wiąże się to bowiem z konkretnym zapotrzebowaniem kalorycznym oraz na konkretne składniki. Osoba budująca mięśnie potrzebuje w odżywianiu czegoś innego, niż osoba biegająca na dalsze dystanse. Catering dietetyczny zawsze jest przygotowywany pod kątem konkretnej osoby.

Tani catering dietetyczny Złoty Stok nie zaszkodzi portfelowi

To, że zamawiający otrzyma dobry produkt nie oznacza, że trzeba będzie za to zapłacić więcej, niż gdyby ktoś sam robił zakupy i przygotowywał sobie posiłki. Tymczasem catering pudełkowy oszczędza czas osoby zamawiającej, dzięki czemu ta może albo odpocząć albo poświecić się pracy albo swojemu hobby.

Tani catering dietetyczny zawitał już do życia wielu osób, które chwalą sobie jego cenę i jakość oraz jego pozytywny wpływ na organizację ich codzienności.

Tania dieta pudełkowa Złoty Stok jako sposób na zdrowie

Co oznacza, że coś jest tanie? Trzeba pamiętać, że zamawiając dietę pudełkową, dana osoba otrzymuje posiłki przygotowane wg ścisłych wytycznych (co zajmuje czas), do których używa się świeżych składników wysokiej jakości. Gdyby ktoś sam chciał przygotować takie posiłki, musiałby poświecić na to sporo czasu i też wydać pieniądze na produkty, prąd lub gaz. Tymczasem wiele firm cateringowych proponuje klientom rabaty oraz obniża ceny posiłków w przypadku złożenia zamówienia na pewną minimalną liczbę dni - np. na cały miesiąc z góry. Okazuje się więc, że tania dieta pudełkowa to realne rozwiązanie dla oszczędnych.

Która firma cateringowa Złoty Stok przygotuje dla Ciebie dietę pudełkową?

Poszukując dla siebie diety pudełkowej, warto sprawdzać, która firma cateringowa obsługuje adres, pod którym się mieszka. To istotne zwłaszcza, gdy diety pudełkowe są przez daną firmę dostarczane pod wskazane przez klientów adresy. Druga istotną sprawą jest dokładne opisanie, jakiej diety się potrzebuje (pod jakim kątem, ile posiłków dziennie, ile kalorii na dzień).


Inne miasta z tego samego województwa