Tani catering dietetyczny Nowa Wieś Wrocławska (woj. dolnośląskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Nowa Wieś Wrocławska - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Keto Premium

1500kcal - 2500kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy
jej wariant PREMIUM!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Trendy

Slim

1200kcal - 2500kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać?
Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy,
zbilansowany sposób!

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek
pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 2500kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej
czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy,
przyspieszymy Twoją drogę do idealnej
sylwetki!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki!
Sprawdź naszą dietę sport.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2500kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta
niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu
“TIM Catering”!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2500kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3…
Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2500kcal

Mięsa? Zero. Ryba? Jest. Haczyków? Brak!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2500kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom
pozbawionym mięsa i nabiału mówimy
stanowcze MNIAM!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2500kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy,
że ograniczając gluten, możesz jeść
pysznie i czuć się lekko!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2500kcal

I want to break lactose-free!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Duża część osób wciąż nie zdaje sobie sprawy z tego co ma największy wpływ na jakość codziennego funkcjonowania. Żywność jest elementem, który towarzyszy nam każdego dnia, a bez niego nie moglibyśmy zrobić praktycznie nic. Już kilka dni głodu doprowadziłoby do skrajnego wyczerpania. Dlaczego więc tak dużo ludzi decyduje się na przetworzone produkty, które nie mają korzystnego wpływu na zdrowie? Dużym problemem pojawiającym się zarówno wśród młodych jak i starszych osób jest brak czasu. Stale pojawiające się nowe obowiązki powodują, że ciężko jest wygospodarować sobie czas na to, aby stworzyć pełnowartościowe menu, które będzie łączyło w sobie zarówno wartości odżywcze, jak również walory smakowe. Kłopotem może być także to, że wiele osób nie lubi bądź nie ma zdolności kulinarnych do tego, aby gotować. Co w takiej sytuacji? Przede wszystkim nie warto się poddawać, ponieważ nasza firma cateringowa przygotowała szereg propozycji, które sprostają nawet największym wyzwaniom. W naszym asortymencie każdy niezależnie od upodobań kulinarnych ma szansę znaleźć coś dla siebie.

Dieta pudełkowa Nowa Wieś Wrocławska - zdrowo, wygodnie, smacznie

Dieta pudełkowa powstała z myślą o osobach, które mimo braku czasu chcą zachować zdrowe nawyki żywieniowe. W takich okolicznościach catering dietetyczny do domu spełni wszystkie wymagania. Dzieje się tak, ponieważ firma Timcatering składa się z zespołu prawdziwych specjalistów, którzy podchodzą do swojej pracy bardzo skrupulatnie oraz z ogromną pasją. Dodatkowo siły łączą nie tylko kucharze ale także dietetycy, którym zależy na tym, aby każdy miał szansę zdrowego odżywiania bez zbędnych wyrzeczeń. Naszym celem, który uformował się przez okres działalności na rynku jest elastyczne podejście. Jak nikt inny zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma inne potrzeby oraz preferencje kulinarne. Catering pudełkowy nigdy nie powinien być czymś do czego należy się zmuszać. W związku z tym w naszej ofercie znajdują się propozycje różniące się między sobą zarówno smakiem, składem jak również ilością kalorii, co ułatwia podjęcie decyzji.

Catering dietetyczny Nowa Wieś Wrocławska i okolice - wypróbuj dietę pudełkową

Catering z dowozem może być świetnym wyborem dla osób trenujących. Wariant Sport został stworzony w taki sposób, aby dostarczać najwyższej jakości białka, a także pozostałych elementów odżywczych. Jest to połączenie, dzięki któremu osoby aktywne fizycznie są w stanie regenerować swój organizm. W tym przypadku istotne jest także zwiększenie ilości kalorii, które tracone są podczas intensywnych treningów. W przeciwnym razie ciężko będzie wypracować oczekiwane rezultaty. Nasza oferta zawiera także warianty dla osób, które z różnych powodów chcą zrezygnować z samego mięsa bądź wszystkich produktów pochodzenia zwierzęcego. Dieta pudełkowa z dostawą bez tych artykułów spożywczych może kojarzyć się z czymś co nie zwalczy głodu. Nic bardziej mylnego. Catering eliminując te składniki dba jednak o to, aby wyrównać braki co odbywa się zazwyczaj przy wykorzystaniu zamienników roślinnych czy tofu. Organizm ma więc dostarczone wszystko to czego potrzebuje do funkcjonowania.

Tani catering dietetyczny Nowa Wieś Wrocławska

Wychodzimy na przeciw także osobom, które cierpią z powodu nietolerancji pokarmowej. Jest to dolegliwość, która zazwyczaj przekłada się na problemy natury żołądkowej. Osoby, które poznały składnik, który przez ich układ pokarmowy nie jest tolerowany powinny jak najszybciej usunąć go ze swojego jadłospisu. Tak dzieje się jeśli zamówisz catering dietetyczny w wersji bez glutenu czy laktozy. Już po kilku dniach regularnego stosowania takiego wariantu można wreszcie zapomnieć o bólu brzucha i wszystko wraca do normy. Firma Timcatering nie mogła zapomnieć także o najmłodszych odbiorcach, dlatego w asortymencie znalazł się catering junior. Jest to opcja, w której znajdują się wszystkie smaki, które kochają dzieci, a przy tym wszystkim są to posiłki zdrowe i pełnowartościowe. Nic więc dziwnego, że nasi najmłodsi odbiorcy chętnie zabierają swój catering dietetyczny do szkoły i czerpią przyjemność ze stosowania zdrowego odżywiania. Rodzice mogą być więc spokojni.

TIM Catering Nowa Wieś Wrocławska - czym się wyróżniamy?

Catering dietetyczny stanowi rozwiązanie, które jest wygodne, ponieważ wszystkie posiłki dostarczane są każdego dnia pod wybrany adres. Nasi dostawcy dbają o to, aby w trakcie transportu posiłki były odpowiednio zabezpieczone i przechowywane w dobrych warunkach. Ma to bezpośredni wpływ na to, że dania docierają do odbiorców smaczne i świeże. Wszystkie warianty zapakowane są w specjalne pojemniki gwarantujące całkowitą szczelność, a co za tym idzie także bezpieczeństwo. Catering wcale nie musi być zjadany w domu – można go spokojnie zabrać ze sobą na uczelnie lub do pracy. Posiłki posiadają etykiety informujące o podstawowych danych na temat zawartości takich jak rozkład makroelementów czy ilość kalorii. Satysfakcja gwarantowana.


Inne miasta z tego samego województwa