Tim catering dietetyczny Karpacz

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Karpacz - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.8/5

Wszystko o tym, jak funkcjonuje catering dietetyczny Karpacz

Dieta jest lekiem, którego nie zastąpi żaden inny środek, sama natomiast zastępuje wiele medykamentów. Tylko dzięki zachowaniu prawidłowej, dobrze zbilansowanej diety możliwe jest utrzymanie organizmu w dobrostanie. Nie każdy potrafi sam opatentować właściwy dla siebie jadłospis i bazując na nim ugotować pyszny obiad. Znaczna część Polaków należy do grona intensywnie zapracowanych, którzy zwyczajnie nie mają czasu na komponowanie wysoce jakościowych posiłków. Właśnie dlatego stworzone zostały diety pudełkowe. Co je wyróżnia spośród innych diet?

 1. Dostarczane są bezpośrednio do domu Klienta. Jedzenie pudełkowe jest szczelnie zamknięte w atestowanym opakowaniu.
 2. Wewnątrz pudełek znajdują się posiłki o odpowiedniej dla Klienta podaży kalorycznej. Nie trzeba już niczego ważyć, sprawdzać, oglądać, zastanawiać się nad składem. Posiłki zostały starannie zaplanowane przez dietetyka i wykonane przez naszych kucharzy.
 3. Dieta pudełkowa została dobrana do potrzeb Klienta w oparciu o jego stan zdrowia. Posiłki są zatem w pełni bezpieczne.
 4. To Klient zamawia posiłki i decyduje o tym, na jaką dietę przejdzie. W dowolnym momencie dietę można zmienić.
 5. Zestaw posiłków dostarczany jest na dzień przed, w związku z czym nie ma szans na to, że posiłek nie dotrze na czas.
 6. TimCatering to godny uwagi, wartościowy i tani catering dietetyczny.

Jaka dieta pudełkowa Karpacz jest najlepsza?

O tym jakie jedzenie pudełkowe będzie dla Klienta właściwe decyduje kilka czynników. Nim zdecydujemy się na wybór jadłospisu dla siebie należy odpowiedzieć sobie na pytanie dotyczące celów jakie chcemy osiągnąć. Inne oczekiwana wobec diety ma osoba otyła pragnąca przejść na dietę, inne matka karmiąca piersią, inne sportowiec zawzięcie budujący masę mięśniową, a jeszcze inne osoba z cukrzycą typu II, Hashimoto czy którąś z nietolerancji pokarmowych. Warto tutaj zaznaczyć, że właściwie na każdej z dostępnych w ofercie firmy TimCatering można dokonać redukcji pod warunkiem, że zjemy mniej odpowiednich składników. Firma cateringowa TimCatering oferuje takie diety jak:

 • Standard – pomoże schudnąć i zachować właściwą masę ciała
 • Sport – wesprze rozbudowę mięśni
 • Niski IG – wspomoże cukrzyków w zachowaniu odpowiedniego indeksu glikemicznego. Świetnie sprawdzi się także u osób na redukcji z uwagi na fakt, że niskie IG znacząco zapobiega głodowi.
 • Lactose free / less gluten – diety stworzone dla osób z nietolerancjami pokarmowymi. Posiłki mimo iż, nie zawierają odpowiednio laktozy bądź glutenu, są wyjątkowo smaczne.
 • Vegan / Vegetarian / Vege + fish – diety stworzone dla wegetarian lub wegan.
 • Office – dieta pełnowartościowa
 • Slim – dieta wspomagająca odchudzanie
 • Hashimoto – dieta hamująca rozwój autoimmunologicznego zapalenia tarczycy
 • Dieta ketogeniczna – jedna z diet odchudzających bazująca na tłuszczach przy jednoczesnym zredukowaniu węglowodanów.

Czy fit catering Karpacz jest zdrowy?

Catering pudełkowy przygotowywany jest w oparciu o dietę ustaloną przez dietetyka. Któż inny jak nie dietetyk będzie wiedział lepiej o tym, jakie jedzenie jest dla człowieka najlepsze? Posiłki przygotowują doświadczeni kucharze. Fit catering jest zdrowy i pomaga osiągnąć wymarzone rezultaty, o ile Klient nie modyfikuje dostarczanych mu posiłków i nie podjada pomiędzy nimi. Proszę zauważyć, że każda dieta pudełkowa tworzona jest z myślą o Kliencie, stąd w naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów diet i jadłospisów.

Tani catering dietetyczny Karpacz – skąd pomysł na taką działalność?

Fit catering TimCatering tworzy zgrana ekipa specjalistów – dietetyków i technologów żywienia. Postanowiliśmy założyć działalność opartą na zasadach zdrowego żywienia. Pragniemy pomagać w terapii ciężkich schorzeń oraz podawać przyjazną dłoń tym, którzy walczą z otyłością czy też pokonują własne bariery w walce o pięknie wyrzeźbione mięśnie. Dobrze wiemy, że standardowy Polak jest mocno zapracowany i na ogół brak mu nawet czasu na odebranie posiłku. Założyliśmy zatem TimCaterng – działalność łączącą usługi z zakresu ustalania diet, ich realizacji i transportu do Klienta. TimCatering to pyszny, zdrowy i tani catering dietetyczny.

Czy tania dieta pudełkowa Karpacz jest smaczna i wartościowa?

Tworzone przez nas diety pudełkowe cechuje wykwintny smak i świeżość dań. Każdy posiłek wykonywany jest ze szczególną troską o Klienta. Dbamy o najmniejszy szkopuł, by Klient był zadowolony. Wyjątkowy smak posiłków determinują najwyższej klasy surowce pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Poza tym, mało kto wie, że na atrakcyjność diety i ograniczoną chęć podjadania w znacznym stopniu wpływa różnorodność zastosowanych składników. Mózg po prostu chętniej akceptuje te dania, które dostarczą mu więcej wartościowych składników. Aby zahamować nie gasnący apetyt i powstrzymać wilczy głód należy zoptymalizować dietę na taką, która dostarczy organizmowi wszystkich składników, których potrzebuje. Tania dieta pudełkowa TimCatering uznaje tą zasadę za żelazną, dlatego też nasi Klienci wykazują duże zadowolenie, polecają nas znajomym i chętnie do nas wracają.

Czy firma cateringowa Karpacz ma w ofercie tylko diety, które są zdrowe?

Catering pudełkowy TimCatering oferuje wyłącznie zdrowe dania. Robimy wszystko, by nasz Klient mógł nam zaufać i godnie realizować wyznaczone sobie cel. Nasza dietetyczna firma cateringowa prowadzi na polskim rynku najpewniej z uwagi na bogatą ofertę, szybki czas realizacji zamówienia, jedzenie pudełkowe dostarczane jest na czas i zawsze w nienaruszonej postaci, smaczne dania i wspaniałe rezultaty stosowania.


Inne miasta z tego samego województwa