Catering dietetyczny Bardo

Przymierzamy się do tego, aby Nasz catering był dostępny w całej Polsce. Sprawdź czy już jesteśmy w Twojej okolicy! Zajrzyj TUTAJ.

TIM Catering Bardo wybór jest prosty!

Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy

 • Świeże produkty
  Świeże produkty
 • Pyszne przepisy
  Pyszne przepisy
 • Różnorodne diety
  Różnorodne diety
 • Dostawa zawsze na czas
  Dostawa zawsze na czas
Nasze zalety

Dlaczego Nasza dieta pudełkowa Bardo jest godna uwagi?

 • Codziennie świeżo
  Codziennie świeżo
  Najwyższa jakość składników
  zapewniana przez sprawdzonych
  dostawców
 • Nowoczesne <br />techniki gotowania
  Nowoczesne
  techniki gotowania
  Najlepsze sprzęty kuchenne
  i wykwalifikowani kucharze
 • Najlepsza jakość <br />w przystępnej cenie
  Najlepsza jakość
  w przystępnej cenie
  Bezkonkurecyjne ceny
  za świetną jakość
 • Elastyczność
  Elastyczność
  Dopasowanie do Twoich
  indywidualnych potrzeb

Wybierz swój fit catering Bardo!

Zamów zestaw testowyi przekonaj się, że warto!

Szybka dostawa diety pudełkowej wprost pod Twoje drzwi

 • Stale rozszerzamy strefy dostaw, sprawdź czy dotarliśmy już do Ciebie!
 • Dostarczamy bezpiecznie i bezkontaktowo, wprost pod Twoje drzwi!
Opinie

Zobacz co mówią kliencio Naszym cateringu dietetycznym!

Niewiele jest ofert tego typu, żeby każdy mógł sobie na taki catering pozwolić, super!

Julia

Bardzo smaczne i mega wygodne. Nigdy nie myślałem że dieta pudełkowa może być tak smaczna i różnorodna. Polecam!

Jacek

Wszystko smaczne i świeże. Na pewno będę w dalszym ciągu kontynuować u Państwa dietę. Z całego serca polecam!

Agata

Jak dla mnie rewelacyjny catering, dania bardzo smaczne, świetnie doprawione, różnorodne ale nie "udziwnione", wszystko jest zawsze zgodnie z zamówieniem i menu.

Karolina

Jak zawsze wszystko smaczne, zapakowane porządnie. Przełożenie zamówień także nie było problemem i w ogóle super podejście do klienta.

Konrad

Czy catering dietetyczny dostarcza Bardo profesjonalnych rozwiązań?

Do niedawna funkcjonował w społeczeństwie bardzo mylny pogląd, że diety pudełkowe zarezerwowane są wyłącznie dla celebrytów i środowiska show biznesu, a każdy kto się na nie decydował określany był mianem „wygodnego”. Czasy się jednak zmieniły, a współcześni ludzie dobrze rozumieją warunki stawiane przez środowisko. Dzisiaj liczy się praca, brakuje nam czasu na kawę, na spacer, dla rodziny. Okazuje cię, że możemy pomóc! W jaki sposób?

 • Dieta pudełkowa bazuje na nowoczesnych zasadach przygotowywania wartościowych posiłków w oparciu o zalecenia dietetyka i dostarczaniu pełnych zestawów na cały dzień bezpośrednio do zamawiającego. Zyskujesz zatem cenny czas i zamiast gotować możesz spożytkować czas na odpoczynek.
 • Fit catering TimCatering dba o Twoje ciało! Posiłki są tak skomponowane by utrata kilogramów „nie była bolesna”. Zależy nam na tym, byś nie czuł głodu. Oczywiście zawsze możesz wybrać dietę, która jedynie umożliwi Ci podtrzymanie obecnej masy ciała, albo i nawet jej zwiększenie. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie!
 • Jedzenie pudełkowe zawsze jest skrupulatnie dobierane do Twoich potrzeb. Jeśli jesteś np. diabetykiem zaplanujemy Twoją dietę tak, by nie miała ona negatywnego wpływu na leczenie. Możemy nawet zadziałać wręcz przeciwnie! Dieta zawierająca surowce o niskim indeksie glikemicznym pozwoli zachować Ci poziom glikemii na optymalnym, pożądanym poziomie!
 • Catering pudełkowy zadba zarówno o Twój wygląd, jak i o Twoje zdrowe! Pamiętaj, że są to również nasze priorytety!

Czy dieta pudełkowa Bardo może dawać efekt terapeutyczny?

Wśród diet jakie dostępne są w naszej ofercie, szczególną pozycję zajmują diety terapeutyczne. Opatentowane zostały przez najlepszych krajowych dietetyków, których cechuje pokaźna empatia i zrozumienie. Catering dietetyczny TimCatering czuwa nad Waszym zdrowiem! Efekt terapeutyczny dają następujące diety:

 • Niskie IG – IG jest wskaźnikiem glikemicznym, który określa odpowiedź glikemiczną organizmu po spożyciu określonego rodzaju pokarmu. Jednostka ta jest parametrem klasyfikującym żywność oraz pełni ważną rolę w profilaktyce i leczeniu chorób metabolicznych (głównie cukrzycy). Wartość IG jest determinowana przez wyrzut insuliny – hormonu produkowanego przez komórki trzustkowe w odpowiedzi na stężenie glukozy we krwi. Im niższy IG, tym większa szansa na to, że przyjęcie insuliny syntetycznej nie będzie konieczne. Dzięki tej diecie komórki ponownie się uwrażliwiają na działanie insuliny, a zatem możliwe staje się cofnięcie choroby.
 • Dieta Hashimoto – ma na celu eliminację limfocytarnych nacieków z tarczycy. Nie jest możliwe pełne ich usunięcie, ale można przeciwdziałać postępowi choroby. Należy wykluczyć z diety obecność warzyw zawierających związki uniemożliwiające absorpcję jodu oraz ograniczyć spożycie glutenu.
 • Dieta wolna od laktozy czy glutenu przeznaczona jest dla osób które z przyczyn zdrowotnych bądź indywidualnych nie mogą przyjmować glutenu / laktozy. Mimo tych ograniczeń, przygotowywane przez naszych kucharzy posiłki są kuszące, smakowite i pięknie pachną.

Firma cateringowa TimCatering posiada godnych do tworzenia specjalistycznych diet ekspertów. Tania dieta pudełkowa przynosi niesamowite efekty -zarówno wizualne, jak i zdrowotne.

Czy fit catering Bardo wspomoże rozbudowę tkanki mięśniowej?

Jak najbardziej! Rozbudowa tkanki mięśniowej związana jest z optymalną dostawą białka, które może odkładać się w mięśniach szkieletowych. Białko jest niezbędne do regeneracji uszkodzonych podczas treningu włókien. Jeśli dieta będzie obfita w wartościowe białko, efekty w postaci pięknie rozwiniętej muskulatury pojawią się szybciej niż myślisz! Tania dieta pudełkowa TimCatering dostarcza odpowiedniej ilości białka. Dzięki temu, treningi mogą trwać dłużej, nie zmęczysz się tak łatwo, nie utracisz wraz z potem cennych elektrolitów.

Czy tani catering dietetyczny Bardo może być źródłem zagrożenia zdrowia?

Absolutnie nie! Nad naszymi usługami czuwają wyspecjalizowane laboratoria, które dogłębnie badają zarówno żywność, jak i surowce, których używamy. Ponieważ wiemy, że oczekujecie od nas efektu terapeutycznego nie może pozwolić sobie na zakup nisko wartościowych substratów. Zależy nam na Waszym zdrowiu i zaufaniu. Tani catering dietetyczny TimCatering pragnie usilnie dotrzeć do większości Polaków i dopomóc w leczeniu najgorszych schorzeń.

Jak działa firma cateringowa Bardo?

Fit catering TimCatering działa w sposób profesjonalny. Nasi dostawcy zawsze na czas docierają do Klienta. Aby zapobiec ewentualnym sytuacjom kryzysowym, posiłki dostarczamy 1 dzień wcześniej. W wybranych miejscach dostawa towaru jest całkowicie bezpłatna!

Województwo dolnośląskie - inne miasta:

5/5 (43 ocen)
Go top