Chcesz się zdrowo odżywiać i jednocześnie smacznie jeść? Brakuje Ci czasu na gotowanie? Prowadzisz firmę i chcesz zapewnić swoim pracownikom porządne jedzenie? Catering dietetyczny rozwiąże Twoje problemy! Działamy m.in. na terenie miejscowości Oleśnica i promujemy zdrowe żywienie w przystępnym wydaniu. Różne rodzaje diety wymagają odmiennego podejścia, dlatego oferujemy szeroki zakres menu, z którego nawet najbardziej wymagający klient wybierze wariant odpowiedni dla siebie. Proponujemy między innymi dietę dla najmłodszych – Junior – bogatą w składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka. Posiłki w smacznym wydaniu zachęcą każdego niejadka. Dieta pudełkowa to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie będziesz musiał dłużej chodzić na zakupy w poszukiwaniu odpowiednich produktów, a potem tracić cenny czas na przygotowanie posiłków na cały dzień. Świeże warzywa oraz przemyślany dobór produktów sprawiają, że każde przygotowane przez nas danie ma wyjątkowy smak, a przede wszystkim jest dopasowane do Twoich potrzeb żywieniowych.

Dieta pudełkowa – Oleśnica

Bez względu na to, czy musisz zachować dietę ze względu na chorobę, pragnienie zachowania kondycji, czy może uprawiasz intensywnie sport i musisz mieć odpowiednio dopasowane wartości odżywcze, catering dietetyczny Oleśnica spełni wszystkie Twoje potrzeby. Nasi kucharze to pasjonaci, którzy starają się spełnić wszystkie wymagania klientów. Jest to możliwe również dzięki korzystaniu z najnowszej klasy sprzętu, pozwalającego między innymi na gotowanie na parze, czyli beztłuszczowe. Każdy posiłek jest więc starannie przygotowywany z myślą o indywidualnych potrzebach. 

Oferujemy między innymi takie diety pudełkowe, jak: vegetarian, standard, junior, vegan, lactose free, less gluten oraz sport. Starannie dostosowane do zapotrzebowań organizmu świetnie spełniają swoją funkcję, zapewniając odpowiedni dostęp do składników odżywczych oraz unikając tych, które nie są przyswajalne. Diety mogą przyjąć różne wartości kaloryczne. Na przykład wariant standard posiada przedział od 1000 kcal, do 2000 kcal. Przygotowany zgodnie z zaleceniami dietetyków oferuje 5 pełnowartościowych, pysznych posiłków. W diecie less gluten proponujemy smaczne zamienniki glutenowych produktów na te, będące źródłem węglowodanów złożonych, takie jak ryż, komosa ryżowa, amarantus i tym podobne. Decydując się na takie rozwiązanie, jak dieta pudełkowa, nie musisz rezygnować ze smacznych potraw. 

Go top