Tim catering dietetyczny Wierzbno

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Wierzbno – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.7/5

Powody, dla których warto zdecydować się na tani catering dietetyczny Wierzbno

Catering dietetyczny ma wiele zalet, a co najważniejsze, w dzisiejszych czasach jest dostępny już praktycznie dla każdego. Niegdyś z opcji tej korzystały głównie sławne osoby, jednak catering został rozpowszechniony również w naszym kraju. Dieta pudełkowa stwarza szansę na zachowanie zdrowia i pięknej sylwetki bez większego wysiłku. W czasach, w których każdy żyje w biegu, trudno jest znaleźć chwilę na samodzielne przygotowanie ciepłych posiłków. Ponadto nie każdy zwyczajnie przepada za gotowaniem. Tania dieta pudełkowa z dostawą zapewnia dostarczenie jedzenia pod wskazany adres. Usługę tę oferuje chociażby TIM Catering. Jakie są jej najważniejsze zalety?

Tania dieta pudełkowa Wierzbno – zdrowie i wygoda

Tani catering dietetyczny obejmuje jedynie posiłki przyrządzone z wysokiej jakości produktów, które są każdorazowo konsultowane z dietetykiem. Dostarczą więc organizmowi cennych wartości odżywczych, a klient nie musi samodzielnie liczyć kalorii i przeszukiwać sklepów w poszukiwaniu rzeczy z najlepszym składem. Jadłospis spełni indywidualne oczekiwania każdej osoby. Jedzenie pudełkowe to świetna opcja dla ludzi, którzy długo pracują poza domem. Często nie mają oni szansy na zjedzenie ciepłego posiłku w dogodnych warunkach, tak samo jak na jego przyrządzenie. Na szczęście catering z dostawą zostanie dostarczony pod wskazany adres, może to być adres biura. Wiele osób wybiera zjedzenie szybkiej przekąski w przerwie od pracy, która niekoniecznie dostarcza cennych wartości. Lepiej jest wybrać więc zdrowszą alternatywę. Catering pudełkowy składa się z potraw o wyliczonej liczbie kalorii, co pozwoli osobom będącym na diecie odchudzającej łatwo kontrolować podjadanie.

Fit catering Wierzbno jest dostosowany do indywidualnych wymogów żywieniowych

Fit catering stanowi odpowiedź na indywidualne potrzeby każdej osoby, również tej, która z pewnych przyczyn nie spożywa niektórych produktów. Firma cateringowa TIM Catering oferuje różne warianty diet, w tym odpowiednią na początek dietę Standard w różnych wersjach pod kątem kaloryczności. Dieta Junior przeznaczona jest dla najmłodszych, których rodzice starają się wpoić im zdrowe nawyki żywieniowe. Osoby niejedzące mięsa mogą sięgnąć po dietę Vegetarian, natomiast te rezygnujące ze spożywania wszystkich produktów pochodzenia zwierzęcego – Vegan. Istnieją też propozycje dla klientów z nietolerancją laktozy oraz ograniczających w swojej diecie gluten, czyli kolejno Lactose Free i Less Gluten. Nie trzeba bać się o to, że ograniczenia wpłyną na smak spożywanych posiłków. Wszystkie z nich są nie tylko zdrowe, ale przede wszystkim pyszne.

Catering pudełkowy w Wierzbnie jest praktycznie dla każdego

Diety pudełkowe sprawdzą się w przypadku niemal każdej osoby. Ułatwiają zachowanie pięknej sylwetki i dobrego samopoczucia, umożliwiają spożycie ciepłego i świeżego posiłku także poza domem. Nie ma znaczenia, dokąd się je zamówi – firma dostarczy je po prostu pod wskazany adres. Z cateringu nie muszą rezygnować osoby stosujące specjalne diety. Na rynku jest obecnie dużo firm uwzględniających potrzeby żywieniowe klienta i dostosowujących pod tym kątem jadłospis. Odpowiednie warianty są przeznaczone już nawet dla dzieci.

Profesjonalna firma cateringowa w Wierzbnie dba o klienta w sposób kompleksowy

Catering nie musi oznaczać nudnego, monotematycznego jedzenia i konieczności wyrzeczeń. Specjaliści z TIM Catering dbają o to, by diety były oczywiście zdrowe i zbilansowane, lecz nie zapominają o tym, że liczy się również ich smak. Jedzenie jest dodatkowo atrakcyjnie podane, co wzbudza apetyt. Dzięki diecie pudełkowej można poszerzyć horyzonty kulinarne i poznać nowe składniki do późniejszego samodzielnego wykorzystania. Dobra firma oferuje dostawę pod drzwi, prosto na adres podany przez klienta. Dodatkowo wszystkie zestawy są komponowane indywidualnie po konsultacji z dietetykiem, dlatego nie trzeba się obawiać o niewłaściwą liczbę kalorii czy obecność produktów, które wyklucza się w diecie.


Inne miasta z tego samego województwa