Tim catering dietetyczny Niewieścin

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Niewieścin – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Tani catering dietetyczny Niewieścin - ogromne korzyści dla zdrowia i kondycji

Zdrowie ma się tylko jedno, więc należy je cenić. Na to, jak człowiek się czuje, wpływ ma ogromna ilość czynników. Przykładowo - względy genetyczne, czy też miejsce, gdzie człowiek na co dzień zamieszkuje (np. ilość smogu, która może odbić się na drogach oddechowych). Wpływ ma na to także jedzenie, które na co dzień się spożywa. Niejedne badania naukowe są na to najlepszym potwierdzeniem - trzeba uważać na to co się je, aby móc cieszyć się dobrą kondycją zdrowotną. Pomóc w tym może dobry catering dietetyczny.

Tania dieta pudełkowa Niewieścin - zdrowe i zbilansowane posiłki

Jeżeli ktoś zastanawia się nad tym, czy dieta pudełkowa jest dla niego winien wiedzieć, że każdego dnia ma szansę otrzymać zdrowe i zbilansowane posiłki. Co to dokładnie oznacza?

Otóż, niezależnie od tego z jakim planem żywieniowym będzie się miało na co dzień do czynienia, za każdym razem jest on skomponowany przez osoby, jakie mają wiedzę odnośnie makro i mikroskładników, które na co dzień należy spożywać. Mowa tu oczywiście o witaminach i minerałach, które w korzystny sposób wpływają na zdrowie człowieka, jakie na co dzień należy przyjmować z posiłkami. Należy, ale czy tak faktycznie jest? Oczywiście, że nie. Ponieważ społeczeństwo o to (niestety!) nie dba. Na szczęście, ten obowiązek można powierzyć innym osobom, jakie dbają o to, aby otrzymywany fit catering opierał się tylko na zdrowych produktach spożywczych, jakie nie są w stanie zaszkodzić człowiekowi.

Fit catering Niewieścin i wielka oszczędność czasu

Ileż to razy człowiek wzdychał, bo właściwie nie starcza mu czasu na nic. Na zwykłe przyjemności, jak np. czytanie książki, czy też relaks na łóżku, wylegując się po męczącym dniu w pracy "brzuchem do góry". Ot, zwykła prozaiczna czynność, ale nie ma czasu na to, ponieważ trzeba zrobić tyle rzeczy - w tym ugotować jedzenie.

Rozwiązaniem tej problematycznej sytuacji może okazać się tania dieta pudełkowa, która pozwala na zaoszczędzenie czasu. Wszystkie posiłki zawsze podstawione są pod wskazany adres od samego rana. Nie trzeba przejmować się tym, że trzeba coś na szybko uszykować przed pracą. W kilka sekund można mieć posiłek w ręce. Wystarczy tylko sięgnąć do środka torby, która będzie znajdowała się pod drzwiami mieszkania/domu. Uwaga! Wiecznie zabiegani rodzice, którzy nie dość, że muszą uszykować się przed pracą, to jeszcze zadbać o swoje dzieci, mają możliwość zamówienia zdrowych posiłków dla swoich dzieci. Każdy będzie najedzony nie tylko przed pracą/szkołą, ale równie otrzyma gotowe posiłki na później. Podczas wykonywania obowiązków zawodowych, nauki, będzie można liczyć na II śniadanie lub podwieczorek - wszystko tak naprawdę uzależnione jest od tego, jaką dokładnie opcję się wybierze.

Firma cateringowa Niewieścin udzielająca wsparcia w odchudzaniu

Osoby, które chcą schudnąć, wychodzą z założenia, że uda im się osiągnąć cel tylko wtedy, kiedy...nie będą jeść. Tzn. będą, ale w mniejszych ilościach. Błąd. Wiele osób zgodnie twierdzi, że głodówki są w stanie odbić się nie tylko niekorzystnie na zdrowiu, ale spowodować szybki efekt jo-jo.

Trzeba jeść, ale rozsądnie i odpowiednio. Odpowiedzią jest tani catering dietetyczny, który pozwala się zawsze najeść do syta. To o co w takim razie chodzi? O to, że ma się do czynienia z posiłkami, jakie oparte są na zdrowych, zbilansowanych składnikach, jakie nie zapewniają tak ogromnej ilości pustych kalorii, które szkodzą, jeżeli chodzi o zbędną tkankę tłuszczową. Zamiast małej porcji wysokotłuszczowych frytek, otrzymuje się sałatkę na świeżych warzywach (niekiedy nawet na owocach), która faktycznie pozwala się najeść. Takiej sałatki jest więcej, a człowiek spożywa zdecydowanie mniejszą ilość kalorii. Jedzenie pudełkowe to także inne potrawy, jakie bazują na mięsie, rybach, itd., (wszystko zależy od wybranej opcji). Jednak kalorii spożywa się mniej, dzięki czemu faktycznie bez trudu będzie można schudnąć.

Personalizowany catering pudełkowy Niewieścin

"Chętnie bym przeszedł na dietę, ale nie lubię tak wielu składników", "Catering pudełkowy jest dobry, ale ja nie jem mięsa/ryb" - wiele osób ma takie myśli, rezygnując ze złożenia zamówienia, bo nie chcą jeść danych składników.

Nie można przecież zapomnieć o tym, że firma cateringowa zawsze zapewnia możliwość personalizacji zamawianych posiłków. Jeżeli ktoś czegoś nie lubi, nie je, zawsze można to uwzględnić. W tym momencie na wyróżnienie zasługuje dieta wegańska lub wegetariańska. Warto o nich wspomnieć, ponieważ to idealna opcja dla tych, którzy nie chcą jeść mięsa. Podobnie jest, jeżeli chodzi o dietę bezglutenową. W końcu gluten uczula, więc jeżeli ktoś nie może, powinien go wykluczyć. O możliwościach personalizacji można mówić wiele. Tym bardziej że diety pudełkowe wykorzystywane są także przez sportowców, którzy szykują się do wzięcia udziału w zawodach. Ich dieta w takich przypadkach musi być ściśle restrykcyjna, więc należy działać także i w tej kwestii.

Jak więc widać, jest wiele zalet tego, że ktoś zamówi dla siebie, a także dla swoich bliskich, zdrowy i zbilansowany catering dietetyczny.


Inne miasta z tego samego województwa