Tim catering dietetyczny Szczytno

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Szczytno – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Dlaczego warto zdecydować się na tani catering dietetyczny Szczytno z dostawą do domu

Każdego roku z cateringu dietetycznego korzysta coraz więcej osób. Forma żywienia, która narodziła się w Stanach Zjednoczonych, szybko zyskała dużą popularność również w Polsce. Warto więc przyjrzeć się bliżej tej usłudze i dowiedzieć się, dlaczego tak wiele osób wybiera tanią dietę pudełkową.

Dla kogo skierowana jest tania dieta pudełkowa Szczytno

Prowadzenie zdrowego trybu życia polega na dbaniu o równowagę psychofizyczną, podejmowaniu aktywności fizycznej i zdrowym odżywianiu. Niestety współczesny człowiek cierpi na deficyt wolnego czasu, co znacząco utrudnia samodzielne przygotowywanie smacznych i zbilansowanych posiłków każdego dnia. Rozwiązaniem tego problemu jest catering dietetyczny. To usługa, która polega na dostarczaniu przez specjalistyczną firmę pod wskazany adres świeżych i zdrowych posiłków. Klient składający zamówienie każdego dnia otrzymuje gotowe do spożycia jedzenie w jednorazowych opakowaniach. Jedzenie pudełkowe przygotowywane jest z najwyższej jakości składników dostosowanych do potrzeb i oczekiwań zamawiającego.

Fit catering Szczytno, czyli smaczne, świeże i zdrowe posiłki

Firma cateringowa taka jak TimCatering ma w swej ofercie kilkanaście różnych diet. Wśród nich znaleźć można m.in. menu standardowe, diety pudełkowe dla osób odchudzających się, aktywnych fizycznie, wegetarian, wegan oraz cukrzyków. Możliwe jest również zamówienie posiłków pozbawionych laktozy bądź glutenu. Każdy klient ma możliwość samodzielnego wybrania od trzech do pięciu posiłków, których kaloryczność wynosi od 1200 kcal do 3000 kcal. Fit catering to żywność przygotowywana wyłącznie ze świeżych składników. Większość z nich pochodzi od lokalnych dostawców i wyróżnia się wyjątkowym smakiem. Dzięki temu, że zamówienia składane są z wyprzedzeniem, kucharze zatrudnieni w firmie cateringowej doskonale wiedzą, ile i jakie posiłki muszą przygotować. To pozwala precyzyjnie dopasować dostawy odpowiedniej ilości składników do kuchni.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Część osób uważa, że dieta pudełkowa skierowana jest wyłącznie dla bogatych osób, które stać na kupowanie gotowych posiłków. Okazuje się, że nie jest to prawda. Decydując się na samodzielne przygotowywanie potraw, bierze się pod uwagę wyłącznie ceny artykułów żywnościowych. Nie uwzględnia się za to kosztów transportu związanych z dojazdem do sklepu oraz kosztów zużycia prądu, gazu, czy też wody. Po ich uwzględnieniu okazuje się, że codzienne przygotowywanie jedzenia jest niewiele tańsze niż tani catering dietetyczny. Za nieco wyższą cenę zyskuje się jednak dużo wolnego czasu oraz pewność, że wszystkie posiłki będą smaczne, zdrowe i perfekcyjnie przyrządzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych kucharzy. Wszystko to sprawia, że catering pudełkowy jest chętnie wybierany nie przez ludzi bogatych, ale osoby świadome, które cenią swoje zdrowie i czas.

Czym charakteryzuje się dobra firma cateringowa w Szczytnie

Popularność cateringu dietetycznego sprawia, że na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących gotowe jedzenie z dostawą do domu. Wiele osób zaleca korzystać wyłącznie z usług najdroższych podmiotów, sugerując, że wysoka cena gwarantuje wysoką jakość jedzenia. Okazuje się jednak, że to nie do końca prawa, a tania dieta pudełkowa wcale nie musi odbiegać jakością od tej drogiej. Przy wyborze firmy dostarczającej jedzenie warto zwracać uwagę nie tylko na jej cenę, ale również takie cechy jak doświadczenie na rynku, zakres świadczonych usług, posiadane referencje oraz opinie innych klientów. Wiele cennych informacji można uzyskać, przeglądając stronę internetową firm cateringowych. Wiarygodne podmioty, takie jak TimCatering dysponują przejrzystą i profesjonalną witryną, na której znajdują się wszystkie najważniejsze informacje dotyczące sposobu funkcjonowania firmy. Dodatkowo każdy klient za pośrednictwem Internetu może w kilka minut zamówić interesujący go plan żywieniowy. Zamówienia są realizowane bezpłatnie w wielu miastach na terenie całego kraju, za pomocą samochodów chłodni. Dzięki temu klient ma pewność, że zawsze otrzymuje świeże i odpowiednio przechowywane jedzenie.


Inne miasta z tego samego województwa